Skocz do zawartości

Skup auta w Warszawie?

96 odpowiedzi w tym temacie

#21 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 26 październik 2014 - 12:27

Jak dla mnie najlepszy jest OtoSkup. Oni są właśnie z Warszawy. Mają dobre ceny i płacą gotówką. Tutaj jest kontakt do nich http://otoskup.pl/kontakt.html Jestem zdania, że zawsze trzeba porównać ceny i wybrać najkorzystniejszą ofertę.

#22 Guest_AUTO - SKUP

Guest_AUTO - SKUP
  • Goście

Napisano 16 listopad 2014 - 17:38

PM-AUTO
AUTO SKUP - SKUPUJEMY KAŻDE NA TERENIE CAŁEJ WARSZAWY I OKOLIC, OFERUJEMY NAJWYŻSZE CENY I DOJAZD DO KLIENTA. STAN, MARKA - BEZ ZNACZENIA, ODKUPIMY OD PAŃSTWA AUTA NWET BEZ OPŁAT.
www.pm-auto.pl
E-mail: pm-auto@wp.pl
tel: 720-888-111

#23 Guest_AUTO - SKUP

Guest_AUTO - SKUP
  • Goście

Napisano 16 listopad 2014 - 17:39

PM-AUTO
AUTO SKUP - SKUPUJEMY KAŻDE NA TERENIE CAŁEJ WARSZAWY I OKOLIC, OFERUJEMY NAJWYŻSZE CENY I DOJAZD DO KLIENTA. STAN, MARKA - BEZ ZNACZENIA, ODKUPIMY OD PAŃSTWA AUTA NWET BEZ OPŁAT.
www.pm-auto.pl

#24 Guest_AUTO - SKUP

Guest_AUTO - SKUP
  • Goście

Szukam skupu aut w Warszawie - jaki nie oszukuje?

PM-AUTO
www.pm-auto.pl

#25 Guest_AUTO - SKUP

Guest_AUTO - SKUP
  • Goście

Szukam skupu aut w Warszawie - jaki nie oszukuje?

PM-AUTO
www.pm-auto.pl

#26 marek558

marek558

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 grudzień 2014 - 10:54

witam

mogę Ci polecić dobry skup aut ale w Toruniu. Wejdź na www.holuje.pl i będziesz tam miał wszystkie dane. Z tego co mi wiadomo dojeżdżają na teren całej Polski i to bezpłatnie.

#27 Guest_Albert

Guest_Albert
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2014 - 19:28

Witam, jeśli skup aut w Warszawie gorąco polecam firmę s-car.pl.

Co parę lat wymieniamy samochody w firmie współpracowałem już z wieloma ostatnio współpracujemy z firmą s-car.pl i nie chcę zapeszać ale są naprawdę sumienni.

Nie cierpię oszustów i kombinatorów cale życie siedzę w handlu ale tym chłopcom można zaufać.

#28 Bernard34

Bernard34

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 69 postów

Napisano 22 grudzień 2014 - 07:57

Jeżeli chodzi o Warszawę, warto zgłosić się do http://otoskup.pl/. Sprzedałem im już 2 auta, bo tak się jakoś w tym roku złożyło i zawsze proponowali mi uczciwą cenę, ponadto można zrobić wycenę online, a po wypełnieniu formularza kontaktowego oddzwaniają dosłownie w kilka godzin. Bardzo w porządku firma, a do tego obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie.

#29 Kasik86

Kasik86

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów

Napisano 21 styczeń 2015 - 11:17

A co rozumiesz poprzez oszukuje? Wiele osób bardzo wysoko wycienia swoje samochody i potem bulwersuje się jak mu w salonie czy skupie mówią ile mogą dać za takie auto i krzyczą że oszuści. Trzeba jednak realnie spojrzeć na ten rynek samochody tracą szybko na wartości, jest ich dużo, klient tutaj rządzi a nie sprzedawca. Oferta Otoskup wygląda dosyć profesjonalnie http://otoskup.pl/oferta.html po dzwoń popytaj i zdecyduj czy sam szukasz klienta czy jednak wolisz szybko pozbyć się problemu :)

#30 janosik83

janosik83

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 21 styczeń 2015 - 13:19

Polecam Selcar z Warszawy, szybko i profesjonalnie.

wynajem samochodu warszawa

#31 zuraw68

zuraw68

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 07 luty 2015 - 13:11

Super, dzięki za info :)

Pisarz nigdy nie powinien tak wyczerpywać przedmiotu, aby czytelnikowi nie pozostało nic do myślenia.

#32 kawski199

kawski199

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 20 luty 2015 - 15:54

Dzięki za wszystkie propozycje ;)

Gold is at the end for each of us to find

#33 Grzegorz Wróbel

Grzegorz Wróbel

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 30 marzec 2015 - 12:20

jeszcze polecam http://autoskup-slas...hodow-katowice/. dojeżdżają do klienta i robią wycenę bezpłatnie. Można zrezygnować jeśli oferta nie będzie dla nas dobra. Kasa gotówką albo na konto w zależności jak wolimy. Na miejscu podpisywana umowa kupna sprzedaży. Jak jestem zadowolony, zaoferowali dobrą cenę, cała operacja przebiegła bardzo szybko:)

#34 Guest_Auto Skup 534 555 777

Guest_Auto Skup 534 555 777
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2015 - 21:38

www.pansamochodzik.info.pl 534 555 777 

#35 ewoscom

ewoscom

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 kwiecień 2015 - 14:49

Polecam Otoskup :)

wypożyczalnia aut Pyrzowice

#36 Guest_efrol

Guest_efrol
  • Goście

Napisano 11 maj 2015 - 14:56

Bardzo dobry skup mają w Rudzie Śląskiej autoskup.rsl.pl Polecam bo mają bardzo dobre ceny

#37 konmalki

konmalki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 262 postów

Napisano 29 czerwiec 2015 - 16:00

Spróbuje sobie tu sprzedać: http://sprzedajemy.p...mochody-osobowe. Możesz tu dostać znacznie wyższą cenę.

#38 DanielNieznanowski

DanielNieznanowski

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 122 postów

Napisano 30 lipiec 2015 - 15:17

Ze swojej strony mogę polecić http://autoskup20.pl/Auto udało mi się sprzedaż w dobrej cenie, gotówkę otrzymałem od razu. Nie mam zastrzeżeń do firmy. Każdemu bym ją polecił.

#39 Jaroszz

Jaroszz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 sierpień 2015 - 12:56

Najważniejsze, że w momencie kiedy wybierasz się do takiego skupu, Ty sam powinieneś chociaż trochę znać się na samochodach i na tym jak uniknąć ewentualnych oszustw... Wiadomo, że niektóre skupy sprzedaję stukane autka, ale twierdzą, że bezwypadkowe. Najpierw trzeba wiedzieć jak to rozpoznać, bo mogą Ci wcisnąć totalny szrot za grube pieniądze. Ja najpierw poczytałem w necie, żeby się rozeznać, ale suma sumarum, przyjaciółka podpowiedziała nam ten skup - http://www.skupsamochodow.wroclaw.pl/ . Dobre, ludzke podejście mają. Jak coś nie tak z autem, to mówią wprost, a nawet doradzą :) Ceny też nie sa krzykliwe. Myślę, że spróbuj tutaj. 

Księgowy - ktoś kto zna koszt wszystkiego i potrafi znaleźć wartość niczego.

#40 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 892 postów

Napisano 27 sierpień 2015 - 16:16

Powyzsze skupy to płacą za kg złomu, czy wyceniaja na podstawie stanu samochodu?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych