Skocz do zawartości

Reklama na szybie samochodu

37 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Gonzo12345

Guest_Gonzo12345
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2011 - 00:51

Mam pytanie.Czy mogę sobie nakleić na szybach samochodu reklamę swojej firmy?Czy za naklejenie reklamy nie zabiorą mi dowodu rejestracyjnego?Czy z oklejonymi szybami samochód przejdzie badanie techniczne?

#2 Guest_piotr220

Guest_piotr220
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2011 - 01:10

To chyba zależy na których szybach. W praktyce to chyba jak nie masz na przedniej szybie nic naklejonego to na reszcie możesz. Przynajmniej tak mi się wydaje, jak patrzę na auta, które jeżdżą po ulicach. Większość firmowych samochodów jest olejonych reklamami

#3 Guest_zigiV8

Guest_zigiV8
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2011 - 12:27

Możesz naklejać tak jak folię przyciemniającą. Na wszystkich szybach poza przednią i przednimi bocznymi. W samochodach osobowych musisz tak oklejać, żeby zapewnić widoczność z tego co pamiętam. W dostawczym możesz zakleić kompletnie tylną szybę jak chcesz. W osobowym musi być widoczność

#4 Guest_adam1981

Guest_adam1981
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2011 - 12:29

Dobrym rozwiązaniem są reklamy na takiej dziurkowanej folii. Z zewnątrz widać reklamę, a od środka kierowca ma zapewnioną całkiem dobrą widoczność. Co ciekawe od środka kierowca nie widzi reklamy, także nic go nie rozprasza.

#5 Guest_janek300

Guest_janek300
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2011 - 12:31

Może to i dobre rozwiązanie faktycznie. Ja sobie po prostu nakleiłem litery na tylnej szybie. Już teraz się przyzwyczaiłem ale na początku drażnił mnie widok liter w odbiciu lustrzanym.

#6 Guest_spokoloco

Guest_spokoloco
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2011 - 21:31

Pytanie tylko, czy taka folia (siatka) nie powinna mieć też homologacji? Chyba że na tylnych szybach nie trzeba homologacji na cos takiego? Bo wiem, że naklejana folia przyciemniająca musi mieć homologację...

#7 Guest_maurycja

Guest_maurycja
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2011 - 13:31

Mam pytanie.Czy mogę sobie nakleić na szybach samochodu reklamę swojej firmy?Czy za naklejenie reklamy nie zabiorą mi dowodu rejestracyjnego?Czy z oklejonymi szybami samochód przejdzie badanie techniczne?

ja bym się obawiała, ze jednak będę miała słabszą widoczność przez taką reklamę, jeżdżąc autobusem zauważam, ze od dłuższego patrzenia na siatką zaczyna się kręcić w głowie

#8 Guest_Zgredliwy Zgredlewicz

Guest_Zgredliwy Zgredlewicz
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2011 - 11:27

Polecam świetną ofertę firmy Promotional Partners. Zajmują się kompleksowo reklamą mobilną- od projektu po wyklejenie auta. Ich głównym atutem i wyróżnikiem jest posiadanie na bieżąco modernizowanej floty samochodowej, składającej się z najpopularniejszych aut, które wraz z reklamą wynajmują. To tak a propos wyklejania pojazdów. Popatrzcie sobie na promotionalpartners.pl

#9 Guest_Majones

Guest_Majones
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2011 - 09:45

Reklama na szybie samochodu jest jedynie nieco kłopotliwa dla pasażerów podróżujących z tyłu. Słabsza widoczność i dziwny efekt optyczny który wtedy powstaje to największy minus. Poza tym reklamy na aucie to skuteczny sposób na ochronę lakieru, jeśli auto jest "oklejone" to po zdjęciu reklam lakier jest jak nowy.

#10 Guest_amigo75

Guest_amigo75
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 03:14

Z tym kręceniem w głowie to w autobusie możesz odczuwać taki wrażenie. W samochodzie nie powinnaś jako kierowca, bo przez tylną szybą nie patrzysz non stop. Zerkasz tylko w nią w lusterku. A pasażerom super widoczność nie jest potrzebna.

#11 Guest_Qaziu

Guest_Qaziu
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2011 - 00:50

Ostatnio miałem (nie)przyjemność odbyć podróż około 1000 km autem z oklejonymi szybami. Z punktu widzenia pasażera - tragedia, można zwariować mało widać i efekt patrzenia na takie złudzenie optyczne jakie powstaje przy reklamach na szybach samochodu jest irytujące! Ale auta takie zazwyczaj służą do pracy więc pasażerami bym się nie przejmował jeśli nie jeździmy nim w trasy w kilka osób. Jeśli tak - nie oklejajcie szyb tylko sam lakier!

#12 Guest_mariusz78

Guest_mariusz78
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2012 - 20:56

Czy Tobie chodzi dokładnie pewnie o taką reklame http://megaoklejanie...gallery/205.jpgMoim zdaniem wyglada to bardzo fajnie, i masz tu przynajmniej większą przestrzeń jesli chodzi o oklejenie reklamą swojego auta.

#13 Guest_zadybski

Guest_zadybski
  • Goście

Napisano 17 marzec 2014 - 16:10

Wiadomo ze na przednią szybę nakleić nie możesz Dołączona grafika ale na tylnią i boki tak Dołączona grafika Jeśli interesuje Cię jeszcze reklama na samochód to zapraszam tutaj -> reklama na samochód dodatkowo powiem ze taka reklama na samochód nie psuje lakieru ani nic! Dołączona grafika

#14 oscara

oscara

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaKielce

Napisano 21 marzec 2014 - 14:48

Może to i dobre rozwiązanie faktycznie. Ja sobie po prostu nakleiłem litery na tylnej szybie. Już teraz się przyzwyczaiłem ale na początku drażnił mnie widok liter w odbiciu lustrzanym.

A nie przeszkadza ci brak widoczności w tylnej szybie?

#15 Guest_Alek

Guest_Alek
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2014 - 14:25

Ja miałem podobna sytuację z reklama własnej firmy na szybie ale mi to jakoś nie przeszkadzało specjalnie. Może to tez zależy z jakiej folii zrobiona jest reklama? Moja ładnie wyglądała ale przy zmianie samochodu musiałem ją zdjąć i z tym tez  nie było problemu. Zlecałem to firmie i na przyszłośc polecam ją bo byłem zadowolony, to była Agencja Expansa z Poznania. smile.png

#16 Guest_patryk33

Guest_patryk33
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2015 - 18:05

w/g mnie lepiej dać dać adres strony i nazwę firmy z jakąś grafiką logo firmy, tylko na takich rzucających się w oczy kolorach i tak żeby wszystko było czytelne 

#17 Guest_tomek

Guest_tomek
  • Goście

Napisano 02 luty 2015 - 00:20

Jaka jest cena takiego oklejeni a> Z jakimi kosztami musimy sie zmierzyć kiedy chcemy okleic auto ?

#18 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 480 postów

Napisano 07 marzec 2015 - 17:30

Za takie pieniądze mogę smiało dać okleic tylna szybę.

#19 Guest_Olekk

Guest_Olekk
  • Goście

Napisano 27 maj 2015 - 21:04

A ja mogę śmiało polecic firme J&J GROUP i program 600za600. Musimy przejechać min 600km miesiecznie a w zamian firma wpłaca nam 600zl i spłacamy za tą kwotę auto, które bierzemy na kredyt za pośrednictwem tej firmy, więcej informacji na ich stronie. Mam i polecam!

#20 adamgalecki

adamgalecki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 03 listopad 2015 - 19:10

na tylnej szybie bez problemu

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych