Skocz do zawartości

Jaki prezent dla kierowcy kupić? Prezenty dla kierowców

169 odpowiedzi w tym temacie

#161 Guest_Karolina

Guest_Karolina
  • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 13:33

Przejazd super szybkim sportowym samochodem idealny prezent dla kierowcy :D kupowałam taki przejazd przez internet, jest firma co organizuje takie przejazdy na torach w calej polsce,maja dużu wybór aut i mozesz jeżdzic jako kierowca i jako pasazer. Moj mąż był zadowolony :0 jest zawodowym kieowca bo jeżdzi ciężarówkami ale z checią zmienił ayto na sportowe i spróbował swoich sił innym autem niz jezdzi na co dzien ;)

#162 ludwik70

ludwik70

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 26 kwiecień 2019 - 13:07

a może kamerka samochodowa?

#163 Guest_borzecki

Guest_borzecki
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 17:17

Kamerka to moim zdaniem spoko opcja na taki prezent, sama mezowi kupiłam niedawno na urodziny rejestrator Xblitz Park View, ma bardzo dobre parametry, nagrywa dobrze nawet w brzydką pogodę, i w dzień i w nocy, 3w 1 - rejestrator , kamera cofania i lusterko. Przydatny gadżet

#164 mariuszgronek

mariuszgronek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 24 maj 2019 - 18:17

Najlepszy bedzie honkler.

#165 Guest_kaspro

Guest_kaspro
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2019 - 12:50

Może taki magiczny kubek ze zdjęciem, jak mają na Empik Foto? W sumie to koszt niewielki, a prezent robi różnicę. No i przynajmniej to coś praktycznego. Nie sądzicie, że taki kierunek będzie po prostu lepszy? Wiadomo, że można walić kolejnymi banałami, ale czy to ma sens? 

#166 ramona

ramona

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 70 postów

Napisano 05 lipiec 2019 - 16:43

Rejestrator to bardzo fajna opcja na prezent, mam w aucie mikavi pq3. Nagrywa w super jakości, żadnych zawieszeń, obraz jest płynny, ma jasny obiektyw więc nie ma problemu z nagrywaniem także w nocy. Nasze polskie drogi jej nie straszne, drgania nie mają wpływu na jakosć obrazu.

#167 zwinka055

zwinka055

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 17 listopad 2019 - 12:27

ja kupowałam nawigację i uchwyt samochodowy, wolałam coś praktycznego, co na pewno się przyda :)

#168 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 616 postów

Napisano 20 sierpień 2020 - 12:26

Może jakiś fajny, oryginalny breloczek do kluczy.

#169 julkax

julkax

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 16 wrzesień 2020 - 11:14

Idealnym prezentem dla kierowcy jest... nowe auto :DNawet jeśli nie w skali 1:1 to chociaż mniejsze, jego wymarzony model auto, dobrze wykonany. Ja kupiłam swojemu facetowi w prezencie model Lamborghini Miura 1:43. Fajny prezent motoryzacyjny :)

no to jest dobra odpowiedź :D

ja niestety zamówiłam skromnie ostatnio, koszulkę ręcznie malowana :D 

https://www.kipeke.pl/ może kiedyś się na Twoją propozycję :D

#170 wolna

wolna

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 63 postów

Napisano 17 wrzesień 2020 - 12:32

A może przejażdżka sportowym samochodem po torze wyścigowym? Każdy miłośnik szybkich aut na pewno doceni taki prezent. Na stronie https://autonator.pl...rszawa-slomczynznajdziecie wszystkie informacje na ten temat.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych