Skocz do zawartości

Jaki prezent dla kierowcy kupić? Prezenty dla kierowców

169 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_artur

Guest_artur
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2013 - 15:26

Tak na serio teraz coraz bardziej popularne stają sie rejestratory samochodowe. I mysle ze to równiez może byc doskonały pomysł na prezent. A jesli wybrać juz ten najlepszy to mysle ze warto posiłkowac sie taka stroną http://www.autoradio...or-cr500hd.html

#22 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2013 - 22:49

http://www.takapaka....nt_dla_kierowcy tu lepiej jeszcze zobaczyć

#23 Guest_joachim

Guest_joachim
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2013 - 23:21

Rzeczywiscie to moze byc bardzo udany prezent i na pewno taki z którego kierowca bedzie bardzo zadowolony. Zwłaszcza ze teraz coraz wiecej osób tez decyduje sie na rejestratory w swoim samochodzie.

#24 Guest_Abidu

Guest_Abidu
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2014 - 10:19

Według mnie fajnym prezentem dla kierowcy może być taki lokalizator gps http://www.monitorin...net/Oferta.aspx Dzięki niemu będzie miał większą kontrolę nad paliwem i dodatkową ochronę przed kradzieżą.

#25 holdemall

holdemall

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 12 marzec 2014 - 11:52

ta ochrona przed kradzieża plus lepsza kontrola co do tego gdzie jesteś

#26 kosek

kosek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 17 marzec 2014 - 11:34

Może jakiś fajny model samochodu :) Z gadżetów to jakąś nawigację czy dobre CB :)

#27 oscara

oscara

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaKielce

Napisano 21 marzec 2014 - 14:47

CB Radio to fajna sprawa, tylko trochę droga. Podobnie jak videorejestrator, na dobry videorejestrator trzeba wydać kilkaset złotych. Z tańszych praktycznych rzeczy polecam organizer albo torbę z lodówką izotermiczną, przydają się w samochodzie.

#28 Lipiec1234

Lipiec1234

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 08 kwiecień 2014 - 07:25

CB Radio to fajna sprawa, tylko trochę droga. Podobnie jak videorejestrator, na dobry videorejestrator trzeba wydać kilkaset złotych. Z tańszych praktycznych rzeczy polecam organizer albo torbę z lodówką izotermiczną, przydają się w samochodzie.

Też bym poszedł w tym kierunku :)

Pozdrawiam :)

#29 Guest_mat

Guest_mat
  • Goście

Napisano 28 maj 2014 - 11:43

Super prezentem dla kierowcy będzie gra na przykład  gra Tori500 która będzie świetnym sposobem na poznanie sporej rzeszy starszych gameboyów z linią Lexus GS. http://mototarget.pl...usem,18141.html

#30 kuntor

kuntor

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 238 postów

Napisano 12 czerwiec 2014 - 12:38

Na Super Prezenty masz np. przejążdżkę Ferrari albo Porsche i to powinno być dobrym pomysłem nie tylko dla kierowcy, ale i każdego faceta. Bo kto nie chciałby czymś takim jeździć?

mspinfo.png

#31 pechao

pechao

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 21 czerwiec 2014 - 16:28

Jako że moja żona dużo pracuje i ma dużo spraw na głowie to sprawiłem nam mała pomoc z http://www.emcare.pl/. Firma przysłala miła Panią która zajmuje się dzieckiem to mamy chociaż chwilę aby pobyc razem na spokojnie. Zdecydowanie chwalimy sobie współpracę z tą firmą! Pani Julia bardzo dobrze opiekuje się naszym dzieckiem pod naszą nieobecność:) zdecydowanie najlepszym prezentem dla mojej żony to chwila odpoczynku!:)

#32 ZbigniewOkolnik

ZbigniewOkolnik

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 16 lipiec 2014 - 13:37

gps to przeżytek, w czasach gdys spora większość osób ma smartfony, sprzedaż nawigacji spada drastycznie, kamerka do auta to akurat dobry pomysł sądzę.

#33 Guest_antol

Guest_antol
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2014 - 07:09

Ja uważam, że fajnym pomysłem mogą być autokosmetyki. Nie każdego stać na to by dać komuś gps albo cb radio w prezencie. Przejażdżka jakimś sportowym samochodem też nie jest złym pomysłem, chociaż nie wiem czy poszedłbym w tym kierunku.

#34 ecscar

ecscar

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 24 lipiec 2014 - 07:28

Może ciekawym i niedrogim pomysłem byłaby osłonka na kierownicę?

#35 Guest_Olek

Guest_Olek
  • Goście

Napisano 30 październik 2014 - 16:29

dobre okulary do prowadzenia, np z polaryzacją, naprawdę się przydają smile.png fajne można znaleźć np na born86.pl

#36 Drakhtul

Drakhtul

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 13 grudzień 2014 - 14:18

Torba z lodówką izotermiczną wydaje sie byc naprawde dobrym pomyslem :)

#37 Matmataman

Matmataman

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 04 styczeń 2015 - 15:58

Może sportowa kierownica do auta?

Życie jest piękne.

#38 Netik

Netik

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 styczeń 2015 - 22:51

A może jakiś zestaw narzędzi firmy Beta? Maniakowi kierownicy zawsze się przydadzą takie rzeczy wink.png Generalnie rzecz biorąc mnóstwo prezentów kierowcy można kupić wink.png NIe powinno być z tym żadnych większych problemów. Poszukaj trochę w sieci i sprawdź ten link, który podałem, powinno mu się to spodobać smile.png

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.

#39 numer_44

numer_44

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 13 styczeń 2015 - 23:50

Ja bym się na jego miejscu ucieszył z kursu CNC :) Ostatnio czytuję sobie różne materiały o sterowaniu CNC (np. ten blog o sterowaniu CNC). I bardzo mnie ten temat wciągnął :D

Szaleństwo to niemożność przekazania swoich myśli.

#40 Marcino

Marcino

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 19 styczeń 2015 - 10:27

Fajne rzeczy dla kierowców macie w h-shop - takie praktyczne "bajery" przydatne na trasie np mała przenośna toaleta laugh.png   taka rzecz się nawet w mieście w korku przyda rolleyes.gif

http://www.h-shop.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych