Skocz do zawartości

Jaki prezent dla kierowcy kupić? Prezenty dla kierowców

144 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Morel

Guest_Morel
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2011 - 09:58

HejZakładam ten wątek abyście wpisywali propozycje idealnych prezentów dla kierowców. Jaki prezent dla kierowcy wybrać, motoryzacyjne gadżety, takie najciekawsze i z różnych półek cenowych.Ja może zacznę:Prezent dla kierowcy interesującego się Formułą 1: sportowy zegarek, jednej z marek wspierającej tą dyscyplinę, np Certina. Każdy team F1 ma swoją markę.Prezent raczej z nastawieniem na mężczyzn.

#2 Guest_Fiestka

Guest_Fiestka
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2011 - 10:40

Idealnym prezentem dla kierowcy jest... nowe auto :DNawet jeśli nie w skali 1:1 to chociaż mniejsze, jego wymarzony model auto, dobrze wykonany. Ja kupiłam swojemu facetowi w prezencie model Lamborghini Miura 1:43. Fajny prezent motoryzacyjny :)

#3 Guest_maurycja

Guest_maurycja
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2011 - 19:22

Może być też dobrej klasy nawigacja. Nie ma to jak dobry gadżet, który w dodatku pomoże dotrzeć na miejsce.

#4 Guest_amigo75

Guest_amigo75
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2011 - 13:31

Ja ostatnio dostałem zestaw kosmetyków do samochodu.Prezent może niezbyt wartościowy ale ja się bardzo ucieszyłem

#5 Guest_spokoloco

Guest_spokoloco
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2011 - 20:02

A może jakiś zestaw pielęgnacji samochodowych? Woskowanie, upiększanie lakieru itd?Albo przejażdzka samochodem sportowym?

#6 Guest_ghostbuster

Guest_ghostbuster
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2011 - 21:06

Może być też kurs jazdy w szkole Subaru na torze Kielce. Jednym z nauczycieli jest sam Kajetan Kajetanowicz.

#7 Guest_Arnold34

Guest_Arnold34
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2011 - 14:24

CB radio jest dobre dla kogoś kto sporo jeździ.

#8 Guest_carolcia

Guest_carolcia
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2011 - 22:56

Widziałam też na jakiejś stronie możliwość wynajęcia Ferrari i pojeżdżenia nim. To dopiero byłaby niespodzianka. Przejażdżka takim autem to chyba marzenie każdego kierowcy.

#9 Guest_Jericho

Guest_Jericho
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2011 - 14:04

Ja ostatnio spotkałem się z następującym prezentem dla kierowcy: szwagier dostał pakiet ubezpieczeniowy. Niewątpliwie praktyczny prezent ale jakoś tak dziwnie.Ja ostatnio początkującemu kierowcy, który dopiero co odebrał prawo jazdy kupiłem zestaw kosmetyków samochodowych, ściereczki do wnętrza etc i zielony listek :P

#10 Guest_carolcia

Guest_carolcia
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2011 - 20:54

Ochraniacze na obuwie do świetny prezent. Są proste w użytkowaniu, lekkie, niewyczuwalne podczas jazdy i tanie - a to szczególnie ważne dla osób dysponujących mniejszym budżetem :)

#11 Guest_maurycja

Guest_maurycja
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2011 - 23:55

Dwie duże pluszowe kości do gry (do przyczepienia na lusterko) i piesek z kiwającą głową.

#12 Guest_pandora_wawa

Guest_pandora_wawa
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2011 - 22:43

A może jakąś grę komputerową? Teraz ma jak czytałam wyjść F1 2011 - nowa gra o Formule 1. Znalazłam taką stronę o niej: http://www.facebook.com/F1Gra - zapowiada się całkiem ciekawie...

#13 Guest_spokoloco

Guest_spokoloco
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2011 - 19:21

Zdalnie sterowany model samochodu - najlepiej na paliwo! To jest czad dopiero!

#14 Guest_maurycja

Guest_maurycja
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2011 - 09:35

Można by też zafundować przejażdzkę wymarzonym autem po torze.

#15 Guest_spokoloco

Guest_spokoloco
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2011 - 19:54

Albo szkołę jazdy - to też i przydatne i świetna zabawa.

#16 Guest_fanka

Guest_fanka
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2013 - 22:53

Dla miłosników maluchów mogę polecic cos takiego http://www.megakoszulki.pl/Fiat,126p,(maluch),T-shirt-p882.html. Koszulka na pewno bedzie gratką dla prawdziwych fanów

#17 Guest_7tomas77777

Guest_7tomas77777
  • Goście

Napisano 20 maj 2013 - 22:57

A może po prostu sportowy zegarek? Będzie odmierzał mu czas, kierowca powinien być punktualny.Może model tissot T-Race. Taki zegarek tissot jest drogi, ale mocny.Na przykład znalazłem go na http://dolinski.pl/z...-pl/t-race.htmlJest to właśnie zegarek przeznaczony dla kierowców. Ja bym się ucieszył z takiego prezentu.

#18 Guest_JB

Guest_JB
  • Goście

Napisano 21 maj 2013 - 12:36

Można by też zafundować przejażdzkę wymarzonym autem po torze.

Pomysł grejt ;) A gdzie taką przejażddżkę kupić? :)

#19 Guest_joanna_z

Guest_joanna_z
  • Goście

Napisano 21 maj 2013 - 15:02

JB, ze znanych i godnych polecenia firm oferujących różne takie cuda samochodowe to jest na pewno Motoprezent.pl. Mój szef otrzymał od nas rajd ... jakaś wyścigówką :D Nie pamiętam nazwy, bo na samochodach się nie znam, ale szefowi bardzo się podobało. Kilku kolegów z pracy było z nimi na torze i kilku też wróciłam tam ponownie, bo się napatrzyli na te wszystkie ładne auta i poczuli się jak dzieci w sklepie z zabawkami, coś też musieli dostać. :)

#20 Guest_mateo90

Guest_mateo90
  • Goście

Napisano 22 maj 2013 - 23:08

Byle tylko motocykla nie kupować, bo może się to różnie skończyć ;)http://www.mototube....ent-urodzinowy/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych