Kategorie
Skocz do zawartości

Jaki prezent dla kierowcy kupić? Prezenty dla kierowców

Gość Morel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Gość Karolina

Przejazd super szybkim sportowym samochodem idealny prezent dla kierowcy :D kupowałam taki przejazd przez internet, jest firma co organizuje takie przejazdy na torach w calej polsce,maja dużu wybór aut i mozesz jeżdzic jako kierowca i jako pasazer. Moj mąż był zadowolony :0 jest zawodowym kieowca bo jeżdzi ciężarówkami ale z checią zmienił ayto na sportowe i spróbował swoich sił innym autem niz jezdzi na co dzien ;)

• 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość borzecki

Kamerka to moim zdaniem spoko opcja na taki prezent, sama mezowi kupiłam niedawno na urodziny rejestrator Xblitz Park View, ma bardzo dobre parametry, nagrywa dobrze nawet w brzydką pogodę, i w dzień i w nocy, 3w 1 - rejestrator , kamera cofania i lusterko. Przydatny gadżet

• 1 miesiąc temu...

Może taki magiczny kubek ze zdjęciem, jak mają na Empik Foto? W sumie to koszt niewielki, a prezent robi różnicę. No i przynajmniej to coś praktycznego. Nie sądzicie, że taki kierunek będzie po prostu lepszy? Wiadomo, że można walić kolejnymi banałami, ale czy to ma sens? 

• 4 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Idealnym prezentem dla kierowcy jest... nowe auto :DNawet jeśli nie w skali 1:1 to chociaż mniejsze, jego wymarzony model auto, dobrze wykonany. Ja kupiłam swojemu facetowi w prezencie model Lamborghini Miura 1:43. Fajny prezent motoryzacyjny :)

no to jest dobra odpowiedź :D

ja niestety zamówiłam skromnie ostatnio, koszulkę ręcznie malowana :D 

https://www.kipeke.pl/ może kiedyś się na Twoją propozycję :D

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...