Skocz do zawartości

Zdjęcie

Witamy na nowym Forum!

forum

wróć do serwisu Moja Firma 36 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102482 postów

Napisano 22 luty 2012 - 16:19

Witamy na nowym Forum!

Z przyjemnością prezentujemy nowe Forum – nowoczesne i przyjazne użytkownikom. Zapraszamy do pisania i dyskusji!

Można pisać i dyskutować bez rejestracji, jednak zapraszamy do rejestracji, gdyż dzięki temu zyskają Państwo dostęp do szeregu nowych funkcji:

[*]rezerwacja własnego nicka
    [*]własny profil
    [*]powiadomienia o odpowiedziach na Forum
    [*]lubienie/ ignorowanie użytkowników
    [*]komunikator
    [*]i wiele, wiele innych przydatnych opcji
    [/list]

Zarejestruj się!

Prosimy o uwagi i opinie!

Zapraszamy do dyskusji!

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 13 maj 2012 - 22:45

Zlecę transport na doładunek - niewielką ilość towaru o małej objętości jako towaru dodatkowego z Polski do Moskwy. Możliwa stała współpraca. Dowolny termin i miejsce załadunku. Oferta dotyczy tylko osób jeżdzących do Moskwy.Tel.503692333

#3 Guest_mika

Guest_mika
  • Goście

Napisano 18 maj 2012 - 14:51

WITAM! PILNIE SZUKAM HURTOWNI ODZIEŻY DAMSKIEJ TAKICH MAREK JAK : ATTENTIF, VERA LUCCI, OSLEY I INNE TEGO TYPU....PROSZĘ O KONTAKT: alice2008@wp.pl

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 20 maj 2012 - 16:15

Zlecę transport na doładunek - niewielką ilość towaru o małej objętości jako towaru dodatkowego z Polski do Moskwy. Możliwa stała współpraca. Dowolny termin i miejsce załadunku. Oferta dotyczy tylko osób jeżdzących do Moskwy.Tel.503692333

#5 Guest_patiii

Guest_patiii
  • Goście

Napisano 27 maj 2012 - 20:56

Cześć mam pytanie wiecie może od jakiej kwoty dochodu trzeba obliczać podatek dochodowy jeśli prowadzi się działalność gospodarczą??

#6 koleżanka

koleżanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 12655 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 27 maj 2012 - 21:54

do patii - kwota dochodu wolna od podatku to 3.091 zł, ale w dg opodatkowanej wg skali od podatku odejmuje się składki zdrowotne /7,75 % podstawy/, więc w praktyce dochód wolny jest dużo większy niż wyżej napisałam

#7 Guest_lek

Guest_lek
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2012 - 22:01

Hej czy ktoś kupował hutowo pieczątki do firmy i może coś polecić? Chodzi mi o solidne i trwałe, ale niedrogie rzeczy. Rozważam ofertę AMB, wygląda b dobrze. Przy okazji napiszcie jakie firmy prowadzcie:)

#8 Guest_upek

Guest_upek
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2012 - 07:30

Nie płacę zusu już trzeci rok. Mamy działalność założoną w Delaware - działamy bez vatu i dochodowego. Wiem, że brzmi to trochę nierealnie, ale tak jest. Obawiałam się mocno tego, że stracę klientów, kiedy firma będzie miała siedzibę poza Polską, a wcale tak nie było. Istotna jest optymalizacja podatków - u mnie zajmuj się tym kancelaria Polinvestor. By całość była legalna musi tego pilnować ktoś, kto się na tym zna.

#9 Guest_forumiak

Guest_forumiak
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2012 - 07:26

Możesz napisać ile ta kancelaria bierze za obsługę? Bo to wszystko wygląda nad podziw ładnie - o ile obsługa kancelarii nie kosztuje 10 tysięcy złotych...

#10 Guest_forumiak

Guest_forumiak
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2012 - 07:24

Tego napisać nie mogę - umowa zakazuje, ale mogę ci napisać, że w stosunku do moich oszczędności rocznych jest to śmieszna suma i warto było się przenieść do Delaware. Jeśli chcesz znać konkret to wyślij do nich zapytanie - powiedzą ci ile to aktualnie kosztuje. Mogło się zmienić.

#11 Officedepot_pl

Officedepot_pl

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 05 wrzesień 2012 - 18:53

Witam Wszystkich na forum. Mam nadzieję,że miło i aktywnie spędze tutaj czas pomagajac w kilku ważnych sprawach. Sam zajmuje się sprzedażą różnych artykułów do wyposażenia biura.Pozdrawiam Wszystkich.

#12 Guest_Kinga

Guest_Kinga
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2012 - 08:55

Witam otwieram butik i szukam kogos kto ma namiary lub sprzedaje hurtowo ciuchy takich oto firm - D-SHE ,

stefano, party21 she fasion elle la visione, anastasia, elite, lucy paris,

waggon,,gizia,northland,rossodiserjust r,paparazzi,lasagrada, Mondo Cipo & Baxx, bagarda ,eddie tiger , daniel duff prada, ,candy girls rocco barocco
LADY ELITE,
LUCY PARIS,
VERA LUCCI,
PAPILONNE,
ROSSODISERA,
WAGGON,
SOGO,
LASAGRADA,
ROCCO BAROCO ,
CINEMA DONNA

STEFANO
KIKIRIKI
PRETY LOLITA
ATTENTI,
LUXURY,
CINEMA DONNA

PROSZE O KONTAKT
CZARNAMAAMBAAA@WP.PL JESTEM Z WARSZAWY.

#13 STADIONN

STADIONN

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 listopad 2012 - 00:57

ODZIEŻ TURECKA

Firma STADIONN - Istanbul / TURCJA

Hurtowa sprzedaż odzież damska , meska i mlodziezowa

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ;

e-mail : stadionn@wp.pl

#14 Guest_Jacek

Guest_Jacek
  • Goście

Napisano 12 listopad 2012 - 12:26

Witam!Czy wiecie coś na temat firmy ANMA BIS z Wrocławia która mieści się przy ul. Smoczej 6?

#15 Guest_Adi

Guest_Adi
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2012 - 11:59

Witam poszukuje importera odzieży z Turcji kurtki kamizelki sweterki itp wszystko do ustalenia 696-247-314

#16 artwebdesign

artwebdesign

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 15 grudzień 2012 - 15:46

Prowadzisz firmę?
Zamierzasz otworzyć firmę?
Kończy się Tobie "niski" ZUS?

Optymalizacja kosztów ZUS polega na opłacaniu składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne w innym kraju Unii Europejskiej.

Jeśli prowadzisz firmę w Polsce i nie masz zatrudnienia na umowę o pracę to oferujemy Tobie przeniesienie opłacania składki ZUS do Anglii. Dzięki naszej ofercie gwarantujemy obniżenie składek ZUS dla osób prowadzących działalność gospodarczą oraz pozostałych osób opłacających ZUS w Polsce.

Korzyści, jakie zyskuje osoba prowadząca działalność gospodarczą w Polsce, a jednocześnie podlegająca pod brytyjski system ubezpieczeń społecznych w ramach programu optymalizacji kosztów ZUS:

* PEŁNA, SKUTECZNA i BEZPIECZNA forma optymalizacji składki ZUS zarówno na ubezpieczenia społeczne, jak też ubezpieczenie zdrowotne (wszystkie składki oraz wszelkie formalności dodatkowe ponosi i reguluje nasza Firma!)
* Oszczędności w zakresie obowiązkowych składek ZUS nawet w pełnej wysokości 929.43 zł miesięcznie!
* 100% bezpieczeństwo i gwarancja w zakresie ubezpieczenia ZUS!
* Pełna ochrona ubezpieczeniowa obowiązująca w całej Unii Europejskiej,
* 100% świadczenia zdrowotne jak dotychczas z tytułu ubezpieczenia zdrowotnego
* Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony w Wielkiej Brytanii
* Otrzymanie zaświadczenia o zatrudnieniu na umowie o pracę na czas nieokreślony oraz wysokości zarobków
* Wiarygodność zawartej umowy o pracę dla banków i kredytodawców!
* Po osiągnięciu wieku emerytalnego, otrzymywane świadczenia zamiast 675,10 zł wyniosą ok. 2200 zł
* Możliwość leczenia się w całej Unii Europejskiej bez opłat ( również w Polsce )
* Korzystanie z opieki zdrowotnej na terenie Polski jak dotychczas
* Pełna ochrona ubezpieczeniowa obowiązująca w całej Unii Europejskiej na podstawie zakresu działania karty EHIC również dla współmałżonka i dla dzieci.
* Ciągłość ubezpieczenia liczonego do gwarantowanej emerytury według przepisów unijnych
* Możliwości poszerzonej optymalizacji kosztów stałych w Twojej Firmie!
* Brak konieczności rekomendacji do Programu nowych osób celem uzyskania namacalnych korzyści finansowych!
* Brak konieczności wykupywania polis i innych produktów finansowych zaciągając w ten sposób długoterminowe zobowiązania finansowe!
* Brak konieczności zamykania swojej dotychczasowej firmy lub przekształcenia jej w inną formę prawną!
* Prowadzenie firmy i zatrudnianie pracowników jak dotychczas. Jedyna zmiana to niepłacenie swojego ZUSu w Polsce.
* Wiele dodatkowych korzyści finansowych i świadczeń poszerzonych, które dostępne są tylko dla naszych Klientów obsługiwanych w ramach programu "Optymalizacja ZUS"!
* Ze względu na niepodleganie pod ubezpieczenie w polskim ZUS - brak możliwości jakiejkolwiek kontroli naszego Klienta ze strony ZUS i prób podważania zastosowanego rozwiązania!
* Możliwość uzyskania brytyjskiego obywatelstwa
* Miesięczna, gwarantowana oszczędność na poziomie min. 500 zł !
* Najniższy na rynku koszt obsługi - od 400 zł. brutto miesięcznie!
* Na wszystkie wydatki związane z programem optymalizacji ZUS wystawiamy fakturę.

wiecej informacji na [url="http://optymalizacja-zus.org/optymalizacja-kosztow-zusu"]http://optymalizacja-zus.org/optymalizacja-kosztow-zusu[/url]
lub kontakt tel. UK +44 20 3287 8737
FB: http://facebook.com/OptymalizacjaZUSu

#17 grzegorz.misiek

grzegorz.misiek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 15 styczeń 2013 - 11:49

Napisano dziś, 10:37
FIRMA CL CONSULTING I LOGISTYKA SERDECZNIE ZAPRASZA NA KURS : " AUDITOR WEWNĘTRZNY ZINTEGROWANEGO SYSTEMU ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ (ISO 9001) I ŚRODOWISKIEM (ISO 14001) " .

Daty szkoleń: 19-20.01.2012 Bydgoszcz , Kielce
26-27.01.2013 Białystok , Rzeszów
28-29.01.2013 ; 9-10.02.2013 Warszawa
2-3.02.2013 Wrocław , Poznań , Lublin
9-10.02.2013 Olsztyn
16-17.02.2013 Kraków , Płock
23-24.02.2013 Wałbrzych , Trójmiasto
9-10.03.2013 Częstochowa
16-17.03.2013 Katowice , Wrocław
23-24.03.2013 Łódź

Szkolenie przeznaczone dla osób chcących zdobyć umiejętności audytorskie lub doskonalić się w zakresie Zintegrowanego Systemu Zarządzania.

Certyfikat ukończenia kursu w języku polskim i języku obcym (do wyboru: niemiecki, angielski, francuski).

Wysoka jakość szkoleń, realizowanych w formule otwartej i zamkniętej:

•wysokiej klasy wykładowcy i trenerzy,

•precyzyjnie dopracowane programy szkoleniowe,

•użyteczne, autorskie materiały.

Promocyjna cena!
Kontakt : kursy@msl.com.pl, tel. 71 324 68 42 wew.222

#18 Guest_Justi

Guest_Justi
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2013 - 14:56

STRATEGIA - szkolenia i doradztwo biznesowe zaprasza na szkolenia menedżerskie!

Warsztaty przeznaczone są dla kadry zarządzającej – poziom i zakres jest dostosowywany do poszczególnych grup.
Naszym celem jest praca z ludźmi, którzy pragną poszerzać swoje umiejętności i aktualnie stosowane narzędzia zarządzania zespołem, a także chcą w jeszcze lepszy i bardziej efektywny sposób zarządzać swoimi podwładnymi, chcą rozwijać i doskonalić własny potencjał...

Pełen opis znajdą Państwo na stronie http://szkolenia-dor...a-menedzerskie/

Kontakt mailowy pod adresem: biuro@szkolenia-doradztwo.pl

#19 Guest_signum

Guest_signum
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2013 - 22:08

HURTOWNIA ODZIEZY TURECKIEJ - DAMSKA/MESKA; ok. WarszawyDobre ceny, znizki przy zakupie duzych iosci, dla stalych klientow itp. jesli mieszkasz daleko mozemy pokazac Ci towar przez skyp'asignum malpa opoczta pl

#20 Guest_Przemek

Guest_Przemek
  • Goście

Napisano 11 luty 2013 - 10:32

Prosze o wiecej detali na drops2010@interia.pl

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych