Skocz do zawartości

Chiptuning Warszawa, ceny, najlepsze warsztaty

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Matee

Guest_Matee
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2011 - 12:32

Jak w temacie: chiptuning Warszawa, ceny, najlepsze warsztaty. Jakie SPRAWDZONE miejsce polecacie, które kompleksowo zajmie się autem a nie tylko wgra nowe oprogramowanie.Nie chcę żadnego gotowego chipa, szukam fachowców którzy mają doświadczenie, cenią się - ale bez szaleństw! I przede wszystkim chcę mieć gwarancję na ten chiptuning.Jakie miejsca w Warszawie na dobry chip polecacie?

#2 Guest_TaDI6

Guest_TaDI6
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2011 - 14:46

Jeśli chodzi o dobry chiptuning w Warszawie (ale i ogólnie) to przede wszystkim musisz pamiętać, że kieruj się do tunera który zajmuje się konkretnymi autami.Bo jak ktoś jest od wszystkiego to jest do niczego.Zależy jakie masz auto kolego, napisz a wtedy postaramy Ci się coś doradzić.Chip tuning to faktycznie poważna operacja i lepiej pojechać w dobre, sprawdzone miejsce, czasem nawet zapłacić nieco więcej bo to w końcu jeden z najważniejszych elementów samochodu - jednostka napędowa.Niektórzy jeśli chodzi o chip tuning polecają diagtronik w jankach ale niestety nie korzystałem więc nie znam o nich opinii.

#3 Guest_zigiV8

Guest_zigiV8
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2011 - 14:41

Ja polecamwww.diagtronik.plChiptuning ale i serwis tyle że tylko grupa VW

#4 Guest_Jericho

Guest_Jericho
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2011 - 17:36

Faktycznie jeśli chodzi o sprawdzone miejsca na chiptuning w warszawie to słyszałem że w diagtroniku w Jankach po prostu pracują ludzie którzy znają się na autach grupy volkswagena. Byli pracownicy serwisu etc.Więc można spróbować pokusić się o sprawdzenie tego miejsca.

#5 Guest_tomek767

Guest_tomek767
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2011 - 12:30

A co z gotowymi boxami do samodzielnego montażu?Na allegro sporo jest takich rzeczy.Piszą że wzrasta moc tak samo

#6 Guest_amigo75

Guest_amigo75
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2011 - 12:35

Nie kupuj takich rzeczy.Nie wiesz co tam jest wgrany za program.Mocy pewnie Ci przybędzie , ale to nie o to chodzi.Chiptuning powinien być za każdym razem przeprowadzany pod wymagania konkretnego klienta. Wgrywanie do komputera gotowych programów czy montowanie boxów nie daje pewności, że dostaniesz czego chcesz i przede wszystkim, że silnik będzie bezpieczny

#7 Guest_Patryk

Guest_Patryk
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2016 - 21:09

Polecam świetny autoserwis, miałem problemy z filtrem cząsteczek w stałych oraz zaworem EGR w moim BMW E46, panowie bardzo szybko, profesjonalnie i tanio uporali się z problemem  Jeszcze nie spotkałem się z tak dobrym i efektownym serwisem. Gorąco polecam! adres: Jana Ostroroga 10, Warszawa

#8 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2321 postów

Napisano 22 sierpień 2016 - 14:32

Oni realizują właśnie chiptuning w Warszawie - http://www.vcentrum.pl/hamownia/

O wszystko się dogadacie, są świetni, bardzo wysoki poziom usług, normalne stawki.

Ale to już wszystko załatwiajcie bezpośrednio z nimi.

#9 Levan

Levan

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 20 luty 2017 - 10:11

Proponuję zapoznać się z ofertą tego warsztatu http://car-soft.eu/chip-tuning/ Moim zdaniem, jest to jeden z lepszych serwisów zajmujących się chip tuningiem. Bardzo fajna, zróżnicowana oferta, która w dodatku obejmuje wiele różnego rodzajów aut.

Bez wątpienia może się spodobać.

#10 Guest_Albert

Guest_Albert
  • Goście

Napisano 30 marzec 2017 - 08:22

Polecam Cartronic- można znaleźć www czy FB. Sam u nich robiłem i jestem bardzo zadowolony z prac i efektów. Fachowcy !

#11 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 320 postów

Napisano 28 kwiecień 2017 - 08:18

Nie ograniczaj się wyłącznie do Warszawy. W Zawierciu, w województwie śląskim, swoją siedzibę ma firma "CarSoft", która także zajmuje się chip tuningiem i robi to naprawdę dobrze (potwierdzeniem może być fakt, że moc mojego silnika, po wykonaniu usługi, wyraźnie wzrosła).

#12 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 15 maj 2020 - 15:52

WARTO ZAJRZEĆ DO TUNING-OLESNICA.PL

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych