Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Przeróbka świateł na diody LED

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_tomek767

Guest_tomek767
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2011 - 17:02

Czy można przerobić tylne światła w samochodzie na diodowe?Widziałem ostatnio takie lamy i fajnie wyglądały.Kto może się zajmować takimi przeróbkami?

#2 Guest_używam gazu On Off

Guest_używam gazu On Off
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2011 - 19:00

Nasuwa mi się tylko jedno pytanie. Po co ???

#3 Guest_Jericho

Guest_Jericho
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2011 - 21:09

Przerobić świateł w samochodzie na diody LED nie można - stracą homologację i takie oświetlenie będzie nielegalne.Możesz kupić do swojego auta gotowe światła, robione przez jedną z firm np depo.Oczywiście zależnie od tego jakie to auto.Ja osobiście uważam taką przeróbkę za nietrafioną, no chyba że masz Audi A6 które po face liftingu miało diody - no to wtedy rozumiem.Ale tak?Trochę takie nastawianie się na śmieszność. Bo jeśli chodzi Ci o światła do jazdy dziennej to chyba lepiej będzie kupić gotowy zestaw.Ale tak jak mówię - wszystko zależy od tego jaki masz samochód.

#4 Guest_wiemjakaleniepowiem

Guest_wiemjakaleniepowiem
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2011 - 23:13

Dokładnie - trzeba kupić nowe światła LED i to koniecznie z homologacją. Zobacz tutaj http://www.sklep.had...swietlenie.html i zamontować to profesjonalnie. Druga kwestia to to, czy takie światła będą pasować do Twojego samochodu.

#5 Guest_Fiestka

Guest_Fiestka
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2011 - 09:15

Przeróbka świateł na diody LED i każda inna przeróbka świateł wiąże się z utratą ich homologacji. Taka ingerencja w oświetlenie samochodu sprawia, że staje się ono nielegalne. Także nie polecam, jeśli już chcesz mieć światła z diodami LED to po prostu kup całe reflektory które ową homologację będą miały i nie będzie wtedy żadnych problemów, czy to podczas kontroli drogowej czy to podczas badania technicznego.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych