Skocz do zawartości

Montaż czujników parkowania - jak zamonotwać i cena

38 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Xedem

Guest_Xedem
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2013 - 14:42

W sumie, Karmaxy prrezentują się naprawdę fajnie to muszę przyznać. Chyba sam również je kupię.

#22 Guest_Xedem

Guest_Xedem
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2013 - 11:53

Ok produkt kupiony. Jak na razie zakup wydaje się być udany:).

#23 Guest_Asterda

Guest_Asterda
  • Goście

Napisano 01 maj 2013 - 12:08

Czujniki parkowania od Karmax to rzeczywiście bardzo dobry wybór. Nie przydają się wprawdzie w terenie, ale w miastach owszem.

#24 Guest_Stern

Guest_Stern
  • Goście

Napisano 03 maj 2013 - 11:00

Zgadzam się. Sam korzystam z czujników parkowania od Karmaxu. Niewątpliwie są to bardzo przydatne narzędzia.

#25 Guest_Eost

Guest_Eost
  • Goście

Napisano 19 maj 2013 - 13:07

Ogólnie jednak nie powinniście tak wykorzystywać czujników parkowania. To tylko wspomagacze, a nie urządzenia które parkują za was.

#26 Guest_Aves

Guest_Aves
  • Goście

Napisano 27 maj 2013 - 12:22

Chociaż mogą być przydatne, prawda?

#27 Guest_Zesta

Guest_Zesta
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2013 - 12:02

Kłóciłbym się. W mieście, na ruchliwych drogach etc. jeszcze tak. Na wsi? Raczej nie.

#28 Guest_Qwer

Guest_Qwer
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2013 - 11:40

Ja osobiście uważam, że jesteś zbyt sceptyczny. Karmaxy to przecież dobry wybór. Tak mi się zdaje.

#29 Guest_Werad

Guest_Werad
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2013 - 11:34

Tak czy się zdaje, czy jesteś tego pewien? Wiesz to dość istotna różnica.

#30 Guest_Qwer

Guest_Qwer
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2013 - 12:10

Ok. Jestem tego pewien. Mam nadzieje, że teraz będziesz zadowolony.

#31 Guest_spamowanie

Guest_spamowanie
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2013 - 13:38

jeden i ten sam facet pisze pod roznymi nickami co dziadostwo sie nie sprzedaje i czas zrobic reklame ?

#32 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2013 - 11:40

Przednie można wysterowaćby działały tylko wtedy gdy używamy hamulca - podpinając siępod światło stop-u.

#33 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 13 listopad 2013 - 20:56

Jak zamontować w aucie czujniki parkowania, cofania?Dużo kosztuje taka przyjemność?Dam radę założyć czujniki parkowania samemu czy wymaga to wizyty u fachowca?Rozumiem, że są tylko takie małe okrągłe czujki które zakładamy na zderzak z wywierconymi otworami?Czy może są jakieś inne czujniki parkowania, które nie wymagają takiej ingerencji i rozwiercania zderzaka?Ile kosztuje przyzwoity zestaw czujników parkowania np. z powiadamianiem jedynie dźwiękowym? Bo te monitorki średni moim zdaniem wyglądają a i niekoniecznie ułatwiają zadanie, mi wystarczy sam dźwięk.

#34 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2013 - 02:31

Polecam bardzo dobre i tanie czujniki parkowania z wyswietlaczem w lusterku. Sam je zamontujesz w 2 godziny. System jest bezprzewodowy. Centralke zamontuj w tylnym blotniku a zasilanie lusterka podlacz do lampki oswietlenia kabiny. W kazdym zestawie masz wiertlo do otworow i dokladny schemat jak podlaczyc. Zadna filozofia.

#35 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 531 postów

Napisano 05 luty 2016 - 06:54

Ja obecnie zastanawiam się czy kupować samochód z czujnikami czy nie. Myślicie,że opłaca się ? 

#36 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 531 postów

Napisano 07 luty 2016 - 08:50

up

#37 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 697 postów

Napisano 07 luty 2016 - 08:51

Jeśli dobrze umiesz jeździć to tak. Czujniki takie to duże ułatwienie. Oczywiście nie są tak precyzyjne jak sie o tym mówi ale przydają się jak masz zaparkować gdzieś w ciasnym miejscu.

Zerknij sobie na ten wpis:

http://www.autopasje...bezpieczenstwa/

Możesz sobie poczytać o tym jakie są polecane gadżey samochodowe, jak mogą Ci poprawić bezpieczestwo. Czujniki szczególnie podobaja się mojej żonie bo zawsze miała problemy z parkowaniem. 

#38 adonis12

adonis12

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 05 kwiecień 2016 - 22:56

Dobre markowe czujniki kosztują kilkaset złotych. Tania chińszczyzna za kilkadziesiąt złotych nie zdaje egzaminu.

#39 Guest_Damian

Guest_Damian
  • Goście

Napisano 12 luty 2020 - 13:28

Jeśli ktoś chciałby kupić czujniki parkowania w dobrej cenie, a przy okazji poradzić się fachowca które okażą się najlepsze dla Waszego auta polecam udać się do Kabo Auto :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych