Skocz do zawartości

wynajem kamperów - jakość usług

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Jakub2003

Guest_Jakub2003
  • Goście

Napisano 06 maj 2012 - 08:53

Ostatnio wynajęliśmy 2 Kampery w Śremie koło Poznania. Wydawało się, że tanio 300 PLN za dobę i 750 zl kaucji. Okazuje się, że trzeba bardzo uważać na przygotowanie kampera do jazdy!!! Brud wewnatrz to był jak sie okazało mały problem. Okazało się, że w butli nie było gazu (mimo zapewnień , że sa naładowane)w związku z czym nie działała lodówka, ogrzewanie kampera i wody (a było 9 st). Akumulatory przestały działać, nie było więć prądu, swiatła, pompy wody itd. W ciągu 4 dni mieliśmy wiele napraw - usterka goniła usterkę: po nocy nie udało się odplaic auta (akumulator padł w 100%) w drugim aucie kable od akumulatora ledwie się trzymały więc podczas drogi na wybojach akumulator sie rozłaczał. Wszystko stare i popsute, a nadodatek Właściciel nie zostawił nawet 1 narzędzia. Za wszystkie usterki i koszty miał zwrócić pieniądze a w zamian jeszcze nas oszukał. OMIJAJCIE KAMPERY ZE ŚREMU, FIAT DUKATO Z OK.1990 R. SAME USTERKI I OSZUSTWO!!!!

#2 Guest_Przemek

Guest_Przemek
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 23:46

Trafiłem na Twój post i szczerze mówiąc mocno mnie on zmartwił. Właśnie zarezerwowałem sobie w tej firmie Ducato Burstner. Powiedz w jaki sposób właściciel oszukał Cię. Z tego co piszesz, to samochody nie były przygotowane do jazdy. Oszustwo to inny kaliber i wtedy rzeczywiście musiałbym się zastanowić czy na pewno korzystać z oferty tej firmy. Ale mam dylemat. Na szczęście nie musiałem wpłacać zaliczki.

#3 Guest_Amanda

Guest_Amanda
  • Goście

Napisano 08 maj 2014 - 10:23

Witam Jeśli szukacie naprawdę dobrego kampera to szczerze mogę Wam polecić samochody campingowe. Już od 1990 r. zajmują się adaptacją samochodów dostawczych! Stąd mają ogromne doświadczenie w branży.

Budując samochody kempingowe współpracują z Citroenem, Fiatem, Peugeotem, Volkswagenem oraz producentami najwyższej jakości podzespołów.

Mają też podpisane tzw umowy gwarancyjne, które w samochodach jeszcze na gwarancji fabrycznej pozwalają im dokonywać adaptacji bez utraty gwarancji producenta!!!

#4 jagodaWA

jagodaWA

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaKoszalin

Napisano 14 maj 2014 - 18:54

Pozdrawiam serdecznie.-- Szukałam informacji na ten temat. Chyba skorzystam, to co oferuje Amanda. Dziękuję bardzo..............

#5 Pawello

Pawello

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 165 postów

Napisano 22 czerwiec 2015 - 20:37

No tak, ale jak ktoś nie chce kupować kampera, tylko potrzebuje wynająć? Ja się ustrzec nieuczyciwych wypożyczalni? Czy jest możliwośc sprawdzenia oferowanego sprzętu?

http://pomocdrogowawroc.pl

#6 dodrel

dodrel

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 78 postów

Napisano 04 kwiecień 2016 - 21:45

Tani znaczy drogo, stara zasada która obowiązuje nawet w wypożyczalniach.

Serwis finansowo-poradnikowy http://superomat.pl - kalkulator rat, rankingi finansowe i porady.

#7 Albercik

Albercik

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 09 styczeń 2018 - 12:41

A to prawda akurat. ;) Jeśli chodzi o wypożyczalnie tego typu to różne przeboje mialem. ;)) Od roku mam swoją własną przyczepę campingową (kupowałem w http://www.przyczepy...ngowewiorek.pl/ - polecam mocno) i już jest spokój święty - jestem zależny tak naprawdę tylko od siebie. A wakacje w przyczepie wiadomo - super sprawa.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych