Skocz do zawartości

DZIECKO W FOTELIKU - DO ILU LAT?

67 odpowiedzi w tym temacie

#61 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 20:33

TAK oczywiście, bo cóż by się dzialo gdyby zdarzył się wypadek? Kierowca miałby poduchę a pasażer już nie?

gość, dnia 02 Lip 2012 - 09:15 AM, napisał:

#62 Guest_maria

Guest_maria
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 00:37

z tego co wiem to jak najdłużej, zawsze można jeszcze wybrać alternatywnie Smart Kid Bet. Sprawdzone, przetestowane z bardzo dobrymi opiniami ekspertów.

#63 Tomas112

Tomas112

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 43 postów

Napisano 15 listopad 2019 - 09:09

Dla starszych dzieci dobrze jest zakupić komfortowe i bezpieczne pasy Smart Kid Belt. Bardzo wygodne podczas jazdy.

#64 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 15 listopad 2019 - 09:20

z tego co wiem to jak najdłużej, zawsze można jeszcze wybrać alternatywnie Smart Kid Bet. Sprawdzone, przetestowane z bardzo dobrymi opiniami ekspertów.

Przez kogo przetestowane?

Jaką ochronę głowy, karku, obręczy barkowej czy biodrowej to to zapewnia? Żadną - przytrzymuje punktowo dziecko w miejscu, więc jedyne co chroni to przednią szybę, a nie dziecko. Ale pewnie , zawsze można na dziecku zaoszczędzić - zawsze można sobie zrobić nowe.

#65 Guest_anabelka89

Guest_anabelka89
  • Goście

Napisano 27 listopad 2019 - 12:51

czesto jest tez tak że te zabezpieczenia boczne bardziej dziecku moga zaszkodzic podczas ewentualnego wypadku, prosze sobie dokładniej poczytac. Ale widać konkurencja nie śpi- czuwa. Proszę sobie zobaczyć wynik testu zderzeniowego fotelika, a Smart Kid Belta a potem głupio dogadywać, że oszczędza się na własnym dziecku. Bzdurny komentarz, kultury trochę

#66 Tomas112

Tomas112

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 43 postów

Napisano 19 luty 2020 - 11:28

SAMRT KID BELT to super rozwiązanie. Solidne pasy. Bardzo komfortowe podczas jazdy. Dzieciaki zadowolone.

#67 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 702 postów

Napisano 22 październik 2020 - 16:08

Według mnie takie dziecko warto jest też dodatkowo ubezpieczyć. Tutaj https://cuk.pl/kalkulator-nnw-dzieckamacie na stronie napisane o polisie NNW która jest coraz bardziej popularna i wykupowana dla dzieci. Działa ona na całym świecie a więc i na wyjazdach za granicę.

#68 Guest_Adriannak

Guest_Adriannak
  • Goście

Napisano 04 listopad 2020 - 19:45

a co ma polisa do przewożenia dziecka? masakra

jak chcecie bezpiecznie dziecko przewozić polecić mogę Smart kid Belt, my akurat użytkujemy to uzrządzenie do przewozu dzieci Starszych. Polecam, na prawdę super się sprawdza

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych