Kategorie
Skocz do zawartości

Od ilu lat można kierować quadem?

Gość obaMA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skończone 13 lat i karta motorowerowa to przepustka do tego by kierować quadem po drogach publicznych, pod warunkiem że quad zarejestrowany jest na motorower. Młodsze dzieci nie mogą poruszać się po drogach publicznych.

Jednak w przepisach nie ma nic na temat od ilu lat można kierować quadem poza drogami publicznymi także chyba nie jest to ujęte prawem. Jeśli dopilnujesz syna i ma gdzie jeździć kup mu quada to naprawdę fajna frajda.

• 2 lata później...
  • 10 miesięcy temu...

Mam 13 lat jeżdżę po publicznych drogach quadem ale za nim się będzie jeździć po drogach publicznych muszę posiadać "KARTĘ MOTOROWEROWĄ" Bez niej nie można się poruszać po drogach publicznych.

Kiedyś jak pierwszy raz wsiadłem bez karty na quada to był zawsze koło mnie TATA. Polecam quady bo to BARDZO FAJNA RZECZ. SPRAWIA DUŻO FRAJDY! biggrin.png smile.png wink.png tongue.png  rolleyes.gif ph34r.png  :* 

• 6 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość Marcysia

Jeśli jest to jazda pod okiem instruktora i w kasu i zabezapieczeniach to czemu nie? Ja akurat nie mam jeszcze dzieci, ale sama kocham jazdę na quadach i z pewnością moje dzieci tez tego spróbują smile.png Uwielbiam takie dłuższe wyprawy, najczęściej jeżdże na takie wyprawy organizowane przez szkolaquadow.pl,  niesamowita przygoda, pełna emocji, jazda przez lasy, pola, pieknie

• 4 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam

Chciałbym zacząć jeździć quadem po drogach i nie wiem czy mogę mam 15 lat i mam quada 200 zarejestrowanego i zrobiłem prawo jazdy na kategorie AM i mogę jeździć czterokołowcem lekkim o masie nieprzekraczającej 350kg i jadący 45 km/h. Chciałbym się dowiedzieć czy mogę moim quadem jeździć mój quad waży 160 kg i pojemność to 200 proszę szybko odpowiedzieć.

• 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...