Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

ile można mieć promili?

27 odpowiedzi w tym temacie

#21 kokoszanel

kokoszanel

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaTomaszów Mazowiecki

Napisano 17 luty 2016 - 23:21

Nie ma sensu ryzykować, jedna rada - jeśli cokolwiek wypiłeś albo masz syndrom dnia wczorajszego, nie kieruj. Proste.

#22 malinaa

malinaa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 22 luty 2016 - 19:01

Mam dokładnie takie samo zdanie. Zawsze lepiej się sprawdzić, można chociażby kupić alkotest w aptece i mieć pewność.

#23 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 933 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 18 marzec 2016 - 10:29

Na http://odtruwamy.pl/ znajdziecie lecznicę zajmującą się leczeniem zatruć poalkoholowych. Uważam, że warto zapisać sobie namiary na taką lecznicę, jeśli wy, lub osoby z waszego otoczenia mają problemy z alkoholem. 

#24 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 26 luty 2017 - 10:43

Dmuchane alkomaty te bez ustnika mają tolerancję do 0,5 ale w bagażniku zawsze mają walizę z profesjonalnym sprzętem, który mierzy bardzo dokładnie. Sam zażądałem kiedyś tego lepszego sprzętu, bo po pół piwa i 15 min wyszło 0,0, a nie wiedziałem czy mogę jechać, ale w końcu na tym profesjonalnym też było 0,0, upewniłem się, że spisali notatkę z badania i pojechałem.

#25 januszmroz

januszmroz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 45 postów

Napisano 08 luty 2021 - 13:32

Dozwolona ilość alkoholu w organizmie, z którą można usiąść za kierownicą, to do 0,2 promila

#26 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 21500 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 08 luty 2021 - 13:42

Jak się ma promile to się siedzi w domu na d....pie, za kierownicę nie wsiadasz wcale.

#27 fabiola

fabiola

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 25 marzec 2021 - 13:11

Dozwolona ilość alkoholu w organizmie, z którą można usiąść za kierownicą, to do 0,2 promila

Dokładnie, słowo w słowo miałam napisać. To, jak na nasze czasy, bardzo niewiele. Mam nadzieję, że jednak nie planujecie przekraczać tej ilości. Ja sama zamierzam studiować, a do tego potrzebne mi prawko Więc tu https://prawojazdy-poznan.com.pl/ muszę je zrobić, koniecznie. 

#28 Rosiko

Rosiko

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 26 marzec 2021 - 15:55

W bagażniku nawet skrzynkę, a we krwi najlepiej 0.00%. Nie polecam wsiadać za kierownicę jak zastanawiamy się czy jeszcze je mamy czy już nie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy