Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Jaki jest koszt sprowadzenia auta z Niemiec?

26 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_akcyza auto warszawa

Guest_akcyza auto warszawa
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2018 - 22:31

Profesjonalna i kompleksowa obsługa urzędowa przy samochodzie sprowadzonym jak i krajowym.
-Wypełnianie i składanie deklaracji w Urzędzie Celnym AKC-U
-Zwolnienie z akcyzy
-Uzyskanie zaświadczenia o braku obowiązku opłaty akcyzy
-Wypełnianie i składanie deklaracji do Urzędu Skarbowego 
( VAT 23, VAT 24, PCC 3) 
-Rejestracja samochodu w wydziale komunikacji
-Tłumaczenia przysięgłe ze wszystkich języków
-Opinie rzeczoznawców

ADRES :
ul. Radarowa 9

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ? 
Firma z pracownikami z wieloletnim doświadczeniem
Konkurencyjne ceny
Profesjonalna obsługa
Wystawiamy faktury VAT23
Posiadamy biuro w dogodnym miejscu 
Z nami nie musisz martwić się o swoje dokumenty!

Obsługujemy cala warszawę i okolice tj. Urząd Celny al. Krakowska 106 , ul. Utrata 4 oraz ul. Przejazdowa oraz wszystkie urzędy skarbowe i wydziały komunikacji

#22 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 509 postów

Napisano 29 sierpień 2019 - 14:19

A czy sprowadzanie nadal jest opłacalne? Np. na https://wyprzedaz-rocznika.pl/ można poczytać artykuły na temat zakupu nowego samochodu i z tego, co rozumiem są momenty kiedy modele są duzo tańsze i opłaca się je kupić. Zawsze to nowy samochód niż używany nieważne czy w Niemczech, czy Polsce. 

#23 Juras

Juras

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 143 postów

Napisano 03 wrzesień 2019 - 11:11

Jeśli myślisz o sprowadzeniu auta powypadkowego (a takie są zazwyczaj najtańsze) to na pewno potrzebna Ci będzie też laweta. Poczytaj o takiej opcji jak transport pojazdów Lublin Speed-Bus: http://www.pomocdrog...sport-pojazdow/. Oni na pewno Ci w tym pomogą.

#24 adamela

adamela

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 228 postów

Napisano 03 luty 2020 - 11:43

Koszt jest zależy od wielu rzeczy, ciężko określić. Poza tym przydać się może strona https://www.duplikatydowodow.pl/ dzięki której można dostać duplikat dowodu rejestracyjnego w razie problemów ze zgubieniem

#25 Guest_Helski

Guest_Helski
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2020 - 21:23

Jak już sprowadzacie auto sprawdzic radze dobrze czy macie wszystkie dokumenty od niemca, bo potem problemy z rejestracja. Dobrze że są firmy jak duplikatydowodow.pl. Nam pomogli pozyskac brakujące dokumenty, wraz z tłumaczeniem przysięgłym, tak by już je złożyć w Urzędzie

#26 Guest_gawlik

Guest_gawlik
  • Goście

Napisano 04 listopad 2020 - 20:41

Właśnie oni nam pomogli jak się okazało, że nam auto przyjechało z zagranicy i brakuje dowodu rejestracyjnego. Także polecam duplikatydowodow.pl, super,. ze są takie firmy

#27 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 443 postów

Napisano 27 lipiec 2021 - 08:37

Ja przyznam, że też na aukcjach w usa można znaleźć sporo ciekawych ofert samochodów używanych z tej wyższej półki. Może do lekkich poprawek blacharskich, ale za to na naprawdę rozsądnych cenach. Z reszta ja tak zrobiłem szukając 2-3 letniego Audi A5 odezwałem się do Bid Cars którzy w tym pomagają również ściągnięciu samochodu do kraju. U mnie nie trwało to długo (a myślałem, że przez pandemię jednak nie pójdzie to zbyt sprawnie). Kontakt bez problemowy i po cenie jaką uzgodniliśmy

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy