Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Skradzione tablice rejestracyjne - help!

32 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_carolcia

Guest_carolcia
  • Goście

Napisano 18 maj 2011 - 03:32

skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą tablic jest przykręcenie ich na śruby a następnie zniszczenie końcówki śruby (tego łepka), aby złodziej nie mógł odkręcić... wadą jest jednak to ze kolejny właściciel ma również problem z demontażem ;)

#22 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 20 marzec 2012 - 19:51

brawo idioto, sam fakt że tempaki! tablice zciągają zeby zarobić (na paliwie ) jakieś 250 zł - robią kłopot dla właściciela auta

#23 Guest_Polak

Guest_Polak
  • Goście

Napisano 06 maj 2012 - 23:08

Ty z tymi parkingami nie bądź taki mądry...Bo to już zakrawa na wyłudzanie.Jakbym zobaczył że ktoś kradnie komukolwiek tablicę w mojej okolicy to zapier.....le łapy i nogi połamie

#24 Guest_Jaś

Guest_Jaś
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2012 - 07:38

Tablice jednak czasami się ściąga. Przy wymianie dowodu rejestracyjnego wymagają przyniesienia tablic do urzędu.

#25 Guest_MALLY36

Guest_MALLY36
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2012 - 18:51

STARY JA UWAZAM TAK SAMO MI OSTATNIO ZWINELI TABLICE

#26 Guest_MALLY36

Guest_MALLY36
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2012 - 18:53

POZATYM UWAZAM ZE TO JEST KU.....O PO CALEJ LINI NICH SOBIE TAKI ZLODZIEJ P......NIE LBEM W SCIANE

#27 Guest_Niki

Guest_Niki
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2012 - 17:15

Garaz nie to nie rozwiazanie. Moje tablice ukrabli wlasnie w zamykanym garazu mojego bloku :-/

#28 Guest_Danuta

Guest_Danuta
  • Goście

Napisano 11 luty 2013 - 17:51

Nie wystarczy garaż. Mogą ci ukraść na kazdym parkingu gdzie tylko staniesz, a nie wszędzie jest płatny, a nawet gdy jest to jest na nim tyle samochodów i ludzi, ze zerwanie tablicy to sekundy i już ich nie masz. Mnie tak ukradli. I teraz glowię się jak je na stałe przytwierdzić tak zeby mi nie zniszczyli samochodu chcąc je zerwac bo jak piszecie to te sposoby na 2 sruby to wyrwią razem ze śrubami.

#29 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2013 - 22:28

a jak skradziono tylnią tablice

#30 Guest_marek

Guest_marek
  • Goście

Napisano 05 listopad 2013 - 15:34

teraz można zglaszać skardzione tablice rejestracyjne w serwisie bezTablic.pl

#31 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 815 postów

Napisano 07 marzec 2021 - 23:06

Jeśli chcecie się dowiedzieć w jaki sposób uzyskać wtórnik tablic rejestracyjnych, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://unilink.pl/p...-rejestracyjnej . Na stronie Unilink macie wszystko dokładnie wyjaśnione. Myślę, że warto wiedzieć takie rzeczy, aby móc wszystko szybko załatwić. 

#32 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 691 postów

Napisano 02 sierpień 2021 - 22:56

Wiadomo, że sytuacje bywają różne. Warto jednak zerknąć sobie tutaj https://citymag.pl/j...zi-za-ich-brak/ i poczytać co grodzi za jazdę bez tablic rejestracyjnych. Jest tam bowiem wszystko bardzo dokładnie wyjaśnione. Myślę, że warto zwracać na nie uwagę i dbać o to, aby nikt nam ich nie ukradł. 

#33 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 501 postów

Napisano 14 wrzesień 2021 - 08:12

W takich przypadkach dobrym pomysłem jest dobre ubezpieczenie swojego samochodu. Szczególnie jeśli jest wzięty pod leasing, co moim zdaniem w dzisiejszych czasach staje się coraz częstszym wyborem Polaków. Możesz zajrzeć na tego bloga https://pkoubezpiecz...tow-pko-leasingżeby poczytać nieco więcej w temacie. Ubezpieczenie tak czy siak jest obowiązkowe, ale nie zmienia to faktu, że ubezpieczalnie są lepsze i gorsze.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy