Skocz do zawartości

Wymiana opon warszawa - gdzie i za ile?

75 odpowiedzi w tym temacie

#41 Kamka

Kamka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 07 listopad 2016 - 08:35

ja mam największy problem z przechowywaniem opon. NIe mam na nie po prostu miejsca. Czytałem na stronie https://www.euromast...n o hotelu opon. Czy ktoś z WAs korzystał??

#42 bronson

bronson

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 51 postów

Napisano 27 grudzień 2016 - 20:20

Ja zawsze wymieniam u znajomego wulkanizatora. W tym roku musiałem kupić nowy komplet zimówek i dobrą cenę - 178zł sztuka + 40zł wysyłka znalazłem na http://www.aaaopony.pl

#43 Guest_bojson

Guest_bojson
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2017 - 12:59

Możecie sobie zajrzeć do SpeedGum są na Jagielskij 25/27. Fajny serwis, który właśnie specjalizuje się w tego rodzaju usługach. Od jakiś dwóch lat korzystam z ich pomocy i jestem bardzo zadowolony, bo z oponami jest wszystko okej, a ja mogę bezpiecznie i komfrotowo jeździć.

#44 Guest_Eugeniusz

Guest_Eugeniusz
  • Goście

Napisano 02 marzec 2017 - 17:27

Opony wymieniane w Arscar na al.krakowskiej, wygodnie bo przechowywać u nich też można. 

#45 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 13 marzec 2017 - 09:28

Wymiana.opon

#46 zlykot

zlykot

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 56 postów

Napisano 03 kwiecień 2017 - 21:41

Wymiana opon nie powinna kosztować więcej niż 80 złotych.

Wózki spacerowe i foteliki samochodowe na https://edzidzius.pl/ najtaniej.

#47 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 383 postów

Napisano 19 czerwiec 2017 - 07:58

ja placiłam 100 zl

#48 Guest_Arturss

Guest_Arturss
  • Goście

Napisano 24 październik 2017 - 08:45

Ostatnio to opony z zimowych na letnie i potem z letnich na zimowe to wymieniam na Racławickiej, warsztat Wacar. Mogę ich polecić, fachowa obsługa, raczej się w kolejkach nie stoi jakoś przesadnie.

#49 Guest_Pantor

Guest_Pantor
  • Goście

Napisano 31 październik 2017 - 22:47

Pewnie to zalezy od auta, ale ja nie szukam warsztatów niewiadomych tylko raczej kupuje w ASO. Zimówki do focusa wyszły mi 195zł z wymiana. 

#50 Okstar

Okstar

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 listopad 2017 - 08:26

Witam serdecznie, zamierzam zakupić opony zimowe fulda, myślałem właśnie o tych https://plusgum.pl/1...ec1-068db-p1399 co możecie powiedzieć na ten temat? Ja raczej ekspertem w temacie nie jestem także proszę o pomoc ! Pozdrawiam:) 

#51 MarcinCin

MarcinCin

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 94 postów

Napisano 27 listopad 2017 - 12:30

Przemysław Wojciechowski prowadzi mobilną wulkanizację na terenie Warszawy i całego Mazowsza. Również obejmuje autostrady i drogi: A2, S2, S8, S7, DK 50, DK 14, DK 70. Jakby tego było mało, posiadają również swój punkt wulkanizacyjny. O usługach mogę śmiało powiedzieć, że są naprawdę dobrze wykonane, wiec śmiało możesz u nich korzystać. 

#52 ŁukaszP56

ŁukaszP56

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 130 postów

Napisano 10 grudzień 2017 - 19:24

Jeżeli o mnie chodzi to swojego Civica oddałem w ręce mechaników z serwisu HondaPlaza. Co ważne poszło sprawnie i dobrze. Jednak jakość w aso jest dużo wyższa i na pewno warto jeżeli chodzi o cenę bo cały proces jest znacząco rozbudowany. Fajnie na swoim kanale Youtube pokazali jak to wszystko u nich wygląda. Pozdrawiam ;)

#53 Guest_Zenek

Guest_Zenek
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2017 - 21:10

Warszawa ul Chłodna 41 Wulkanizacja MIR-MAL

45 zł od koła  .

#54 Guest_Rafael

Guest_Rafael
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2017 - 21:49

Kiedyś przy wymianie w warsztacie, który polecił mi znajomy przykręcili mi źle opony i nie dokręcili osłony pod silnik. To był ostatni raz kiedy korzystałem z firmy "krzak". Od tamtej pory tylko ASO. Mam Forda mondeo i wymiana opon wychodzi taniej niż w niektórych warsztatach, a dodatkowo mogę robic przeglądy za niewielkie pieniądze. 

#55 annk

annk

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 08 styczeń 2018 - 09:31

Mogę wam zostawić namiar do MOBILNA WULKANIZACJA 24H Przemysław Wojciechowski. Kompleksowe usługi, do tgo też normalne ceny, a to ważne. Współpracuję z nimi już dłuższy czas i nie mam powodów, aby nie być zadowolonym. Znają się na swojej robocie.

#56 Nobody

Nobody

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 270 postów

Napisano 11 styczeń 2018 - 12:42

Takich firm jest pełno. W przypadku niektórych miast można spotkać dosłownie jedną firmę na drugiej. Czasami trudno jest się przez to na cokolwiek zdecydować.

Taśmy przenośnikowe Eurotex Poland.

#57 Polimag

Polimag

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 styczeń 2018 - 09:47

Może jakiś serwis opon 24h poznań tam zawsze ci wymeinią oipony a za komplet nie biorą za dużo pewnie coś koło 100 zł z wyważeniem moze nawet mniej

#58 Guest_UsuainKo

Guest_UsuainKo
  • Goście

Napisano 26 luty 2018 - 10:52

Jeżeli chodzi na przykład o warszawskich fachowców to mogę polecić firmę speedgum.com.pl oni specjalizują się właśnie w obsłudze opon i muszę przyznać, ze robią to naprawdę bardzo dobrze. Plus też za to, nie zmieniają na przykład cen w trakcie realizacji usługi.

#59 Genek

Genek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 17 marzec 2018 - 11:59

Ja wymieniam w hurtownii opon używanycg na Modlińskiej - hurtowniaopon24.com , szybko, tanio i bezproblemowo. Ile to czasem się można nastać i nasłuchać przekleństw w zakłądach wulkanizacyjnych, ten jest pod tym względem o wiele przyjemniejszy i nie szarpie nerwów.

#60 Szymczyk85

Szymczyk85

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 19 marzec 2018 - 09:30

Ja wymieniam co sezon opony w http://speedgum.com.pl/kontakt/ na Jagielskiej. Bardzo sprawna i kompleksowa obsługa. Jestem ich stałym klientem od wielu lat i  mogę liczyć na mały rabat za usługę.  W zeszłym roku kupiłem u nich bardzo fajne i niedrogie felgi. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych