Skocz do zawartości

Wymiana opon warszawa - gdzie i za ile?

74 odpowiedzi w tym temacie

#21 marwik

marwik

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 17 styczeń 2015 - 17:18

najważnijsze zeby wymianę opon dobrze zrobić. widziałem takich fachowców, którzy nie odklejali starych ciężarków tylko doklejali nowe podczas wyważania. Warto za wymianę więcej zapłacić fachowcowi. Źle wyważone koła, niszczą opony i pogarszają prowadzenie.

#22 koleżanka

koleżanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 13466 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 17 styczeń 2015 - 19:10

Ja polecam firmę Felgus w Warszawie na ul. Znanej 24 A.

Może bardziej felgami się zajmują,  ale opony też wymieniają i są solidni.

#23 eliasz4

eliasz4

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 23 styczeń 2015 - 10:58

Dzięki za wszelkie info ;)

It's been a hard day's night.

#24 Guest_Radek

Guest_Radek
  • Goście

Napisano 04 luty 2015 - 18:42

Ja wymieniam w Warszawie na białołęce ul Klasyków 58 zawsze wszystko od lat jest robione przykładnie no i po wymianie dobrze sie jezdzi bez wibracji itd

#25 Guest_tąą

Guest_tąą
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2015 - 10:50

Teraz można mobilnie wymieniać chociażby w pneumaster24.pl. Wychodzi dużo taniej, niż w tradycyjnych warsztatach samochodowych.

#26 Guest_Grzesiek77

Guest_Grzesiek77
  • Goście

Napisano 04 październik 2015 - 08:15

Ja również co pewien czas jeżdżę do serwisu pneumaster24 i uważam że jak najbardziej opłaca się to jeśli myśli się długofalowo o swoich oponach.

#27 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 577 postów

Napisano 06 październik 2015 - 07:32

Ja również zwykle decyduję sie na serwis. Kiedyś mąż sam wymieniał opony ale zajmowało mu to bardoz dużo czasu. Namęczyl się przy tym. OBecnie wolimy warsztat. Podjedzie się spokojnie samochodem oraz w kilkanaście minut ma się to zrobione. W dobrej cenie.

Na stronie znajduje się dobry wpis o tym kiedy trzeba wymienić opony:

http://www.autotydzi...zie-i-dlaczego/

Polecam sobie poczytać bo można dowiedzieć się wielu korzystnych rzeczy. 

#28 Guest_Mirek

Guest_Mirek
  • Goście

Napisano 13 październik 2015 - 09:57

Jestem bardzo przywiązany do mojego auta (chyba jak większość facetów) i oddaje je tylko w ręce profesjonalistów, dlatego polecam Auto-Blak. Fachowa, szybka pomoc i można dalej śmigać.

#29 Guest_marek.l

Guest_marek.l
  • Goście

Napisano 16 listopad 2015 - 12:05

Koniecznie sprawdź stronę na Facebooku mobilnego serwisu wymiany opon, z którego korzystam, a którą znajdziesz pod adresem web.facebook.com/mobilny.serwis.opon/. Umawiasz się z fachowcami na konkretny termin i godzinę oraz ustalasz miejsce, w którym ma być wykonana usługa. Przyjeżdżają ze specjalistycznym sprzętem i za moment masz wymienione opony.

#30 Guest_Marek677

Guest_Marek677
  • Goście

Napisano 25 listopad 2015 - 12:26

najlepiej wpisać „wymiana opon” i swoja lokalizacje w jakąś wyszukiwarkę np. pkt.pl J po co jeździć nie wiadomo gdzie, jak można znaleźć coś w swojej dzielnicy np. 

#31 Guest_kondzix

Guest_kondzix
  • Goście

Napisano 30 listopad 2015 - 22:29

Najlepiej to jest korzystać z mobilnych serwisów opon. Działają 365 dni w roku i są tańsze niż normalne warsztaty. Np. Pneumaster24.pl jest tego dobrym przykładem. Wystarczy wejść na www i poczytać.

#32 Guest_folky

Guest_folky
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2016 - 20:27

No właśnie bardzo mi się to podoba przy Pneumaster24.pl, że to jest mobilne. Więc jeśli napotka cię problem na drodze to po prostu wyjmujesz telefon i dzwonisz i jest po kłopocie. To niewątpliwie bardzo duży plus.

#33 mickymike

mickymike

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 19 styczeń 2016 - 11:29

Cześć jestem tu nowy :) mam pytanie czy miał ktoś do czynienia z serwisem Izpol http://www.moto-uslu...to-serwis-izpolprzy Prymasa Tysiąclecia? Proszę o jakieś opinie

#34 Challenger

Challenger

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 43 postów

Napisano 02 luty 2016 - 10:14

Jest wiele sklepów w których można zakupić opony w tym także przemysłowe, gdzie wymieniają zestaw kompletnie za darmo w ramach montażu.

#35 HieronimB

HieronimB

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 24 luty 2016 - 15:00

Lepiej oddać specjalistom niż samemu próbować nie posiadając dużego doświadczenia.

#36 adonis12

adonis12

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 04 kwiecień 2016 - 17:40

Wymiana wymianą, ale warto zawsze patrzeć na to, czy firma potem dobrze wyważy kola. Ja place na alufelgach płacę 60 zł.

#37 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 516 postów

Napisano 31 sierpień 2016 - 18:43

Na pewno nie ma sensu w samej Warszawie wymieniać bo ceny są juz obecnie kosmiczne, najlepiej to mieć na stalówkach i raz na 2 lata dać tylko do wyważenia, zdecydowanie takie coś wychodzi najtaniej. Z drugiej strony możliwości jest całkiem sporo, a jak poznać dobry zakład? Spytajcie na jakim sprzecie pracują, zobaczcie jakie mają wyważarki jak będzie coś z opomax - http://www.opomax.co...ywazarki-opomaxtego typu to możecie być pewni, że wulkanizacja działa na najwyższym poziomie.

#38 Guest_criss

Guest_criss
  • Goście

Napisano 10 październik 2016 - 15:59

Na wymianę podjeżdżam zawsze do ASO, tam mam pewność, że to co ma być zrobione jest wykonane na tip top wink.png Poza tym w ogóle nie jest drogo, pierwszy raz nawet się zdziwiłem, dlatego teraz jeżdżę do serwisu autoryzowanego. Niektórzy "prywaciarze" mają droższe usługi.

#39 bronson

bronson

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 11 październik 2016 - 18:26

Ja w tym roku kupiłem nowe w ASO Forda 17 calowe po 419zł za sztukę. Uważam, że cena jest bardzo dobra.

#40 Guest_wrzoska

Guest_wrzoska
  • Goście

Napisano 20 październik 2016 - 23:35

Nieźle, to cena z wymianą czy za same opony? Muszę zerknąć ile do naszego mają, bo całoroczne jednak się nie sprawdzają...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych