Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

gdzie kupić tanie opony letnie? jak dobrać je do felgi?

23 odpowiedzi w tym temacie

#21 Stróż Porządku

Stróż Porządku

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 09 sierpień 2017 - 09:21

Tutaj masz info jakie opony letnie kupić i gdzie:

a tutaj dobór felg do opon:

Podsumowując najpierw patrzysz na felgę i odczytujesz z niej szerokość w calach. Wchodzisz na w/w stronę i patrzysz jaki rozmiar opony jest dedykowany do tej felgi. Następnie klikasz w pierwszy link i szukasz opon letnich dla siebie w zależności od stylu jazdy oraz zasobności portfela.

Masz prawo zachować milczenie. Wszystko co powiesz może zostać zmoderowane:)

#22 Grzesiek310

Grzesiek310

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 21 sierpień 2017 - 12:42

Opony to jedyne elementy samochodu, które stykają się z ziemią. Jeśli zależy Ci na życiu to nie oszczędzaj na tym, podobnie jak na hamulcach :)

#23 Guest_jopek

Guest_jopek
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2017 - 10:25

@Grzesiek310

Oszczędzać można, ale z głową kolego. To że się majątek wyda na opony czy hamulce nie da Ci bezpieczenstwa. Czasem w sklepach maja ostra przebitke takze cena nie jest miara jakosci. Ja ostatnio caly uklad hamowania remontowalem na czesciach z delph, wyszlo dosc tanio, a na jakosc narzekac nie moge

#24 matix01

matix01

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 lipiec 2021 - 12:44

Dla tych ze Śląska i okolic ale w sumie też wszystkich polecam zakupy przez hurtopony.pl. Mają dobre oferty, trafiłem na nich kupując opony letnie i za namową wziąłem tańsze Fortune https://www.hurtopon...owe-letnie.htmli jestem zadowolony bo nie przepłaciłem a opona sobie radzi na mokrym. I wysyłkę mają gratis jak kupisz 2 sztuki dlatego dobra opcja dla wszystkich.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy