Skocz do zawartości

Jakie opony do quada kupić?

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Qaziu

Guest_Qaziu
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2011 - 00:01

Jakie opony do quada wybrać? Rozumiem, że tylko nowe, żadne używane?Ile kosztuje komplet takich opon średniej klasy do quada? I na ile mi one wystarczą?Chcę wiedzieć z jakimi kosztami się liczyć, a może polecacie jakąś przyzwoitą i sprawdzoną markę opon do quada?

#2 Guest_Alcman

Guest_Alcman
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2011 - 15:03

Nowe, nowe, quad to nie samochód i opony posłużą Ci długi czas.Firmy które robią opony do quadów to np. Maxxis, ATV. Z tego co wiem możesz do quada wybrać opony przeprawowe jak i takie bardziej szosowe.Pytanie jaką jazdę preferujesz? Zdecydowanie terenową czy raczej z umiarem?Nie przesadzaj z ceną - nie jesteś profesjonalistą. Inne firmy robiące opony do quadów do DURO i Pirelli. Koszt jednej opony do quada to przeciętnie około 150 do 300 zł.

#3 Guest_amigo75

Guest_amigo75
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2011 - 00:21

Kolego. Na jakiej podstawie piszesz, że w quadzie opony posłużą długi czas?Jeżeli będziesz go woził na przyczepie i jeździł jedynie w terenie to chwilę posłużą. Ale jak będziesz w teren dojeżdżał po utwardzonych drogach to opony znikną ci w mgnieniu oka.

#4 Guest_Majones

Guest_Majones
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2011 - 22:23

Opony do quada - to aż taki wydatek? Myślałem że opony do quada są nieco tańsze.A jaka jest żywotność opon do quada?

#5 Guest_Kamil

Guest_Kamil
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2013 - 12:32

Żywotność opony do quada to temat rzeka. Przede wszystkim, jak często eksploatujesz quada? Jak tylko od czasu do czasu, to ci wystarczą na długo. Polecam tutaj zajrzeć: http://www.motoopony...pony/quady.html

#6 Guest_marek.l

Guest_marek.l
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2016 - 09:45

Na Matadorach przejechałem już ponad 50 000 km i nie zmieniam :) Grunt to po prostu trafić na dobry komplet. Bardzo często występują prawdziwe, wytrzymałe perełki. Klasa ekonomiczna, ale widać też duży wpływ Continentala, jeżeli chodzi o technologię, rozstaw bieżnika, itp. Najwięcej informacji rzetelnych o Matadorze przedstawia oficjalny dystrybutor krajowy Handlopex na stronce www.oponymatador.pl.

#7 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 295 postów

Napisano 19 listopad 2017 - 23:25

Tutaj http://e-atvsweden.pl/23-akcesoria macie akcesoria do quadów. Warto sobie tam zerknąć. Prawda jest taka, że zawsze należy zwracać uwagę na jakość.Tylko wtedy zafundujemy sobie bezpieczną jazdę.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych