Skocz do zawartości

Jakie opony letnie 17 cali wybrać?

38 odpowiedzi w tym temacie

#21 HieronimB

HieronimB

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 24 luty 2016 - 14:54

Wiele jest dobrych marek, które oferują wysokiej jakości ogumienie. Zawsze można polować na promocje poza sezonem wcześniej.

#22 zlykot

zlykot

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 51 postów

Napisano 14 marzec 2016 - 00:04

Ja wybrałbym Dunlop sp sport bluresponse.

Dobre i tanie chwilówki od 18 lat przez Internet.

#23 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1873 postów

Napisano 01 kwiecień 2016 - 08:27

Po tej marce szukaj - http://rose-hip.pl/c.../brand-hankook/

Ewentualnie pytajcie o sugestie w sklepie pod wasz budżet. Nie ma problemów z dopasowaniem pod oczekiwania, ale na pierwszym miejscu powinna być zawsze jakość opony.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#24 Guest_marek.l

Guest_marek.l
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2016 - 15:15

Tańszych opon od Matadorów to raczej nie znajdziesz. Produkcja w Słowacji, więc jest w miarę swojsko :) Wygrywają z ekonomicznymi, polskimi modelami opon. Nie mam wątpliwości. O tych oponach wiem od dawna, jeżdżę na nich od lat, na jakość absolutnie nie narzekam, przyczepność i rozsądny poziom hałasu zachowują. Do tego nie ma ciosu dla kieszeni. Ze szczegółowymi informacjami o marce zapoznasz się przez portal oponymatador.pl.

#25 Guest_karollo

Guest_karollo
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2016 - 09:10

Ja w tym tygodniu wymieniam w ASO, w promocji mają Barum, Dębica i Seiberling, jeszcze nie wiem na które się zdecydować. Ceny z wymianą mają w porządku, bo za komplet do mojego C-Maxa chcą 780 zł.

#26 bronson

bronson

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 25 kwiecień 2016 - 10:24

A tylko 17 calowe maja w promocji? Mi by się przydały 205/55 R16 do mojego c-Maxa. Mają tez takie w ASO?

#27 Emmu25

Emmu25

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 07 maj 2016 - 09:26

Witam,

muszę kupić opony letnie, bo zmieniłam samochód i okazało się, że ma łyse oponki. Kupiłam Golfa VI 1.6 TDI. Czy te opony będą pasować? http://opony-letnie....5-r17-94-w.html. To są najtańsze o takich parametrach. Czy Debica na dobrej jakości opony? Czy może co innego w podobnej cenie warto kupić?

Emmu

#28 HieronimB

HieronimB

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 27 maj 2016 - 11:53

Wyglądają na ok, chociaż brałbym GoodYeara 

http://www.rezulteo-...16-91H-10426743

#29 MAX456

MAX456

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 maj 2016 - 13:43

Polecam opony marki Hankook, kupiłem je na ten sezon tj.   Hankook ventus prime3 K125 225/45R17 94W XL i jestem z nich bardzo zadowolony, świetne prowadzenie na mokrej nawierzchni i bardzo ciche.

Kupiłem je w sklepie z oponami oponax.pl.

#30 Guest_jupo90

Guest_jupo90
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2016 - 12:03

Mam znajomego w zakładzie wulkanizacyjnym. Od czasu do czasu przedstawia mi nowinki z branży ogumienia. Obecnie bardzo trudno jest dobrać właściwie ogumienie, ponieważ marek jest od groma, a większość ekonomicznych opon i tak pochodzi z Chin. Akurat Paxaro to jeden z ciekawych wyjątków, bo opony produkuje się w Europie, co zwiększa ich jakość w tym samym, ekonomicznym segmencie cenowym. Głównie zimówek od nich używam, bo nie twardnieją przy dużym mrozie, dobra droga hamowania, stabilność jazdy czuć. Modele opon dobrze opisane są na tej stronie oponypaxaro.pl.

#31 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 459 postów

Napisano 03 lipiec 2016 - 09:53

Na początek zamiast wybierać na chybił trafił to poświęćcie odrobinę czasu i poczytajcie jakieś rankingi sporo tego jest przykładowy - http://www.testyopon.pl/225-45-r17do opon o rozmiarze 17 - 225-45. Zawsze w ten sposób szukam opon, najpierw wybieram konkretnego producenta a potem szukam odpowiednich promocji. Opony to zbyt ważna rzecz żeby podejśc do tematu bez przykładania się.

#32 jjanik90

jjanik90

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 06 lipiec 2016 - 09:22

Ja polecam przejrzeć allegro. Zdarzaja sie swietne promocje na markowe opony. I zwykle jest przesylka gratis. Ja zawsze tak kupuje i na zime i na lato. Polecam przejrzec, czasu duzo to nie zabiera a zawsze moznac cos wyrwac w dobrej cenie.

#33 jagodaj

jagodaj

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 06 lipiec 2016 - 09:37

Ja ostatnio słyszałam o tzw "nalewkach" - są znacznie tańsze. Miał ktoś z nimi do czynienia? Jak z jakością? Bo z tego co wiem, to takie opony z odzysku.

#34 Kamka

Kamka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 01 marzec 2017 - 11:40

w Euromasterze odpowiedza na każde pytanie w kwestii opon :D

#35 Guest_bielik

Guest_bielik
  • Goście

Napisano 30 maj 2017 - 12:45

Trochę się schodzi póki wybiorę opony. Zwykle sobie robię listę, które są godne zakupy i im więcej o nich czytam to zostaje wtedy ten jeden faworyt. W tym roku z letnich opon wybrałem tomkety. Jakość i cena jak dla mnie ok. 

#36 Guest_miki858

Guest_miki858
  • Goście

Napisano 28 listopad 2017 - 15:31

Nie zawiodłam się jeszcze na oponach ze stronki amj-opony.pl, to co dostarczają zawsze pasuje, nie mylą oznaczeń, nie mylą wymiarów, a już kiedyś z jednym sklepem miałam takie historie że mi do osobowego gumy dla dostawczego dowieźli:P

#37 pietrekbiznes

pietrekbiznes

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 listopad 2017 - 20:18

moim zdaniem nie awrto oszczedzac na oponach bo pozniej placz

#38 Guest_Jozef

Guest_Jozef
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2018 - 10:26

Wez michallein pilot sport - ja kupilem na amj-opony.pl

#39 Mobiliser

Mobiliser

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 11 styczeń 2018 - 22:03

Dobre i markowe opony w korzystnych cenach można kupić u www.keri-szczecin.com.pl. W zeszłym roku wymieniałem u siebie 17-stki i u nich znalazłem w najlepszej cenie. Poza tym zaopatrzyłem się w nowy akumulator. Produkty, które sprzedają są bardzo dobrej jakości. Kompetentni i fachowi w obsłudze.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych