Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Części zamienne do aut

39 odpowiedzi w tym temacie

#21 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 373 postów

Napisano 26 listopad 2018 - 14:29

Ja również jednak jak coś muszę wymienić w aucie to jednak stawiam na porządne zamienniki w jednak niższej cenie i tak też było ostatnio kiedy zdecydowałem się na nowe wycieraczki samochodowe dwa miesiące temu, ponieważ postawiłem już drugi raz na Dipp https://www.dipp.pl/które jak najbardziej mogę polecić, ponieważ w końcu są to pióra przede wszystkim trwałe, porządnie wykonane również w zakresie mocowań dzięki czemu przylegają równo do szyby i nawet przy dużych opadach sprawnie usuwają całą wodę zapewniając odpowiednią widoczność, także okres zimowy również mi nie straszny. 

#22 zbyszek88

zbyszek88

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 51 postów

Napisano 12 grudzień 2018 - 17:56

a zamawialiście może coś z delphi? Do nas do warsztatu w tym tygodniu przedstawiciel dostarczył katalogi i muszę przyznać że mają bardzo dobre ceny ;)

#23 Aldeo

Aldeo

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 14 grudzień 2018 - 03:25

Mój facet często zamawia części na MotoSzef i jest zadowolony. Spory wybór i całkiem niezłe ceny, może akurat komus przyda się ta informacja. Na szczęście nasze autko nie psuje się za często :)

#24 dyzia

dyzia

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 29 grudzień 2018 - 20:08

A korzystał ktoś z części używanych? Takich jak tu można zamówić http://impresja.auto...ne-z-demontazu/? Jakie doświadczenia macie? 

#25 Salvatore Conte

Salvatore Conte

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 103 postów

Napisano 15 styczeń 2019 - 11:30

Jakie doświadczenia macie? 

Jak dla mnie, lepiej jest unikać korzystania z części używanych, bo nie zapewniają one całkowitego bezpieczeństwa. Używane części najlepiej jest sprzedać na skupie Unimetal Recycling i przy okazji na tym nieco zarobić. ;)

#26 bibi87

bibi87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 31 styczeń 2019 - 16:19

Wiele osób części używane kupuje i jeździ długi czas. Wiadomo, że jak się kupuje takie części, to z legalnego źródła i takie, by działały. Moim zdaniem, jak ktoś chce kupić używane, to dlaczego nie? Przynajmniej w tej firmie http://impresja.auto.pl/ widać, że jest to uporządkowane, nie jest to zakup z niewiadomego czy niepewnego źródła. 

#27 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 581 postów

Napisano 27 styczeń 2020 - 17:58

Ja radziłbym Ci sprawdzić - https://intrader.pl/ jeśli już chcesz kupić części zamienne do swojego auta. Wybór jest naprawdę spory, do tego ceny rozsądne i przede wszystkim wsparcie ze strony samej obsługi jest wysokie co cieszy szczególnie osoby które nie do końca się na tym znają. 

#28 dzaccerini

dzaccerini

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 25 luty 2020 - 17:17

Szukaj tylko wśród sprawdzonych i polecanych pośredników, warto popytać rodzinę/znajomych do których masz zaufanie w tej sprawie, gdzie oni się zaopatrują, albo czy słyszeli jakieś opinie na temat danej firmy.

#29 Saver

Saver

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 11 marzec 2020 - 14:48

Czy da się w aucie zamienić czymś katalizator samochodowy ? W moim aucie od 3 dni czuje lekki spadek mocy i obawiam się właśnie że czeka mnie wymiana tej drogiej części, jest jakiś zamiennik ? A co w przypadku jeżdzenia bez katalizatora ?

#30 Guest_Jurek23

Guest_Jurek23
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2020 - 14:18

Ja tam wolę kupować w sklepach które mają szeroki asortyment, dobre ceny i pewny produkt, polecam moje ostatnie odkrycie aparts.pl, gdzie online zamawiam wszystko czego potrzebuję

#31 Nobody

Nobody

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 270 postów

Napisano 22 kwiecień 2020 - 11:39

W zasadzie czasami można spokojnie postawić nawet na części używane.

Taśmy przenośnikowe Eurotex Poland.

#32 Guest_Juras

Guest_Juras
  • Goście

Napisano 13 maj 2020 - 12:42

Mam spore doświadczenie w zakupach części zamiennych, zdecydowanie polecam jednak nowe - pewne i z dobrego źródła. Ostatnio korzystałem z oferty Auto Parts z Siemianowic Śl. i jestem zadowolony na maksa 

#33 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 828 postów

Napisano 22 czerwiec 2020 - 19:32

Naprawdę świetnie, że udzielacie porad w tym temacie. Z własnego doświadczenia mogę polecić Wam zapoznanie się z ofertą tej firmy:  https://autoczescizi...i.pl/auto/skoda znajdziecie u nich między innymi części Skoda oraz wiele, wiele innych. Mają bardzo rozbudowaną ofertę, więc z pewnością uda Wam się u nich wybrać odpowiednie produkty dla siebie.

#34 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1196 postów

Napisano 06 lipiec 2020 - 12:46

Warto szukać w hurtowniach moto, jest taniej.

Always look on the bright side of life!

#35 Guest_time

Guest_time
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2020 - 21:31

Jak ktoś ma warsztat, to tak. Hurtownie nie zawsze sprzedają indywidualnym osobom. Części do auta można również znaleźć w sklepie 2407.pl więc w najlepiej chyba szukać w sieci.

#36 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 491 postów

Napisano 05 listopad 2020 - 12:39

Pamiętajcie także o wyborze dobrej jakości propozycji w zakresie wycieraczek samochodowych. Na ten moment sam używam wycieraczek Aquatec od Visee i na tył BackSide w swoim aucie. Fajnie, że producent umożliwił ich dobór na stronie internetowej. Do tego od razu jest instrukcja montażu i możliwość pobrania sporego rabatu -15% na pierwsze zakupy. Warto przetestować, myślę że nie także pozytywnie Was zaskoczą!

#37 KarolinaPL

KarolinaPL

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 68 postów

Napisano 16 luty 2021 - 13:54

Dzięki za podpowiedzi :)

#38 Guest_Grzegorz

Guest_Grzegorz
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2021 - 20:11

Wiele kluczowych części, których wymiana jest droga można oddać do regeneracji, co jest tańsze. Polecam w tym zakresie usługi świadczone przez firmę AVANTI. Oferują regenerację min. sprzęgła i koła dwumasowego.

#39 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1196 postów

Napisano 20 kwiecień 2021 - 13:03

A nie lepiej i pewniej jest kupić oryginalne?

Always look on the bright side of life!

#40 Latizia

Latizia

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 02 maj 2021 - 11:20

Moim zdaniem najlepiej części zamawiać u mechanika. Ja tak robię. Mechanik wie najlepiej, co trzeba wymienić. Dlatego u mnie zajmują się tym wszystkim panowie z Auto Matraszek w Markach http://automatraszek.pl/ :) 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy