Skocz do zawartości

Części zamienne do aut

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_lolek112

Guest_lolek112
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2014 - 16:11

Witam,posiadam części zamienne do każdego samochodu.Jeśli potrzebujesz jakieś to wystarczy, że wejdziesz TUTAJ !Mam dosłownie wszystko - pomimo, że nie wszystko jest na stronie dlatego jeśli czegoś potrzebujesz to zadzwoń !Tak samo cenny do dogadania :)

#2 Guest_lolek112

Guest_lolek112
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2014 - 16:12

strona sklepu: http://oponyzimowepromocja.pl

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2014 - 14:53

dobry namiar wink.png więc i ja swój sprawdzony dorzucę, jesli chodzi o lampy i alarmy: http://sunovo4car.pl/

#4 Guest_Jacek

Guest_Jacek
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2017 - 12:44

No dobre mieć szersze spektrum jeżeli chodzi o części zamienne do swojego auta

#5 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 11 wrzesień 2017 - 13:10

A w przypadku wycieraczek samochodowych to ja mogę teraz polecić Aquatec produkcji Visee. Na ich stronie można dobrać odpowiedni model do swojego auta. Zużywają się równomiernie na całej długości z metalowym mocowaniem, a poprzez zastosowanie jednego adaptacyjnego mocowania została wyeliminowana potrzeba użycia wielu adapterów.

#6 Guest_Norbik

Guest_Norbik
  • Goście

Napisano 24 październik 2017 - 08:19

Dokładnie jeżeli wycieraczki są stare, zużyte i niskiej klasy to niestety ale wad jest w tym przypadku dość sporo i bardzo często pojawiają się już problemy po kilku miesiącach. Dlatego sam ponad rok temu zmienilem wycieraczki ze stacji benzynowych na Visee Aquatec. Bardzo cicho pracują, szczególnie przy nawrotach, dzięki odpowiednio przygotowanej konstrukcji zużywają sie równomiernie na całej dlugości pióra i do tego posiadają specjalne metalowe mocowanie. dzięki tym rozwiązaniom służą nam dłużej. Jeżeli nie umiecie ich odpowiednio dobrać to na stronie www. producenta jest specjalny konfigurator w którym mozna je dopasować do naszego modelu auta.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych