Skocz do zawartości

Części zamienne do aut

19 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_lolek112

Guest_lolek112
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2014 - 16:11

Witam,posiadam części zamienne do każdego samochodu.Jeśli potrzebujesz jakieś to wystarczy, że wejdziesz TUTAJ !Mam dosłownie wszystko - pomimo, że nie wszystko jest na stronie dlatego jeśli czegoś potrzebujesz to zadzwoń !Tak samo cenny do dogadania :)

#2 Guest_lolek112

Guest_lolek112
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2014 - 16:12

strona sklepu: http://oponyzimowepromocja.pl

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2014 - 14:53

dobry namiar wink.png więc i ja swój sprawdzony dorzucę, jesli chodzi o lampy i alarmy: http://sunovo4car.pl/

#4 Guest_Jacek

Guest_Jacek
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2017 - 12:44

No dobre mieć szersze spektrum jeżeli chodzi o części zamienne do swojego auta

#5 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 183 postów

Napisano 11 wrzesień 2017 - 13:10

A w przypadku wycieraczek samochodowych to ja mogę teraz polecić Aquatec produkcji Visee. Na ich stronie można dobrać odpowiedni model do swojego auta. Zużywają się równomiernie na całej długości z metalowym mocowaniem, a poprzez zastosowanie jednego adaptacyjnego mocowania została wyeliminowana potrzeba użycia wielu adapterów.

#6 Guest_Norbik

Guest_Norbik
  • Goście

Napisano 24 październik 2017 - 08:19

Dokładnie jeżeli wycieraczki są stare, zużyte i niskiej klasy to niestety ale wad jest w tym przypadku dość sporo i bardzo często pojawiają się już problemy po kilku miesiącach. Dlatego sam ponad rok temu zmienilem wycieraczki ze stacji benzynowych na Visee Aquatec. Bardzo cicho pracują, szczególnie przy nawrotach, dzięki odpowiednio przygotowanej konstrukcji zużywają sie równomiernie na całej dlugości pióra i do tego posiadają specjalne metalowe mocowanie. dzięki tym rozwiązaniom służą nam dłużej. Jeżeli nie umiecie ich odpowiednio dobrać to na stronie www. producenta jest specjalny konfigurator w którym mozna je dopasować do naszego modelu auta.

#7 Guest_magnat

Guest_magnat
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2017 - 11:20

Ja na allegro kupuje

#8 Guest_heniooKos

Guest_heniooKos
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2017 - 13:29

Ja z kolei części kupuję w Green Car pod Warszawą. Części  zawsze są dobrej jakości , ogólnie w porównaniu z innymi warsztatami  tam zawsze jest pełen profesjonalizm i solidność. 

#9 DariuszP

DariuszP

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 92 postów

Napisano 20 grudzień 2017 - 23:39

Jeśli potrzeba wam  armatury do cystern i zbiorników  transportowych to warto zajrzeć do gdańskiego Ceres.  Zaopatrzycie się tam m.in. w zawory, włazy, dennice, podesty aluminiowe, używane zbiorniki kontenerowe. Firma porządna, produkty bardzo wytrzymałe, solidnie wykonane, długo posłużą.

#10 Guest_norbi

Guest_norbi
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2017 - 10:58

Mam sprawdzone części oe delphi, znajomy mechanik mi je zaproponował że średnia półka cenowa a wytrzymałe i ich sie teraz trzymam. Patrzyłem nawet że na necie można je kupić taniej niż w warsztacie także tam będe teraz kupował jak coś będzie potrzebne.

#11 ŁukaszP56

ŁukaszP56

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 128 postów

Napisano 01 styczeń 2018 - 20:28

Jeżeli ktoś szuka również wygodnych akcesoriów samochodowych to polecam sprawdź ofertę sklepu JBPartner gdzie jest naprawdę szeroka oferta tego typu dodatków m.in ostatnio kupiłem u nich wyświetlacz przezierny HUD OBD2 http://www.jbpartner...D2-5,5-cala/851  prezentujący informacje na szybie samochodowej. Bardzo wygodne rozwiązanie szczególnie podczas długich tras i co ważne też nic nie zasłania. Zastosowali w nim nanotechnologia w celu eliminacji niepożądanych odblasków oraz zachowania ostrości wyświetlanych informacji. Polecam przynajmniej sprawdzić, jeżeli ktoś nie wie o co dokładnie chodzi.

#12 mkpunkt2

mkpunkt2

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 02 styczeń 2018 - 15:31

Ja zawsze kupuję części w jakimś intercarsie albo innej hurtowni motoryzacyjnej. Zazwyczaj mają od ręki, więc to przyspiesza sprawę.

wymiana tłumików poznań

#13 Guest_g

Guest_g
  • Goście

Napisano 13 marzec 2018 - 12:02

na Słomczynie zawsze coś dobiore

#14 Guest_jabadabadu

Guest_jabadabadu
  • Goście

Napisano 28 marzec 2018 - 17:35

Jeździłem niemcami, francuzami i koreańcami i różne części przerobiłem ale teraz sie jakości OE trzymam bo to dłuższa żywotność, na necie delfie sie zamówi i praktycznie za dzień góra dwa przychodzi a jakość prima sort

#15 szachmat89

szachmat89

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 09 kwiecień 2018 - 17:15

Ja niestety akurat wybieram tylko części nowe i oryginalne. W ostatnim czasie zamówiłem bagażnik dachowy w sklepie https://adamot.pl/ba...e-na-rowery-205 Na rynku jest bogata oferta bagażników rowerowych. Spośród bogatej oferty bagażników rowerowych warto wybrać urządzenie dostosowane do własnego samochodu, ilości przewożonych rowerów i osobistych wymagań. Niektórzy twierdzą, że sezon rowerowy trwa cały rok. To jednak opcja tylko dla wytrwałych. Zazwyczaj rowerowe szaleństwo dopada nas w wakacje. Niestety nie wszędzie rowerem można dojechać. W odległe zakątki świata częściej jedziemy samochodem. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby, nawet w najdalszą podróż, rower jednak z sobą wziąć.

#16 Rakoczy

Rakoczy

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 10 kwiecień 2018 - 20:30

Nabezpieczniejsze zakupy tylko na Allegro, ochrona klienta, szybkość, pewność. Hak holowniczy warto wybrać sprawdzonego producenta typu Auto-Hak to rodzima produkcja ze Słupska, podaję link dla zainteresowanych https://allegro.pl/u...nik/sma-autohak

#17 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 110 postów

Napisano 25 kwiecień 2018 - 09:03

Akurat co do wyboru odpowiednich wycieraczek samochodowych najlepszą opcją według mnie jest producent Visee, tym bardziej że mają odpowiedni wybór modeli w zakresie aut osobowych i nie tylko. Ja dobrałem sobie je poprzez konfigurator i w sklepie stacjonarnym kupiłem model Varioclip, który pasuje do większości aut, do tego na ich stronie można znaleźć dokładną instrukcję montażu i cieszyć się ich odpowiednią pracą :) 

#18 trwały

trwały

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 maj 2018 - 16:21

Niestety nie wszędzie rowerem można dojechać. W odległe zakątki świata częściej jedziemy samochodem. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby, nawet w najdalszą podróż, rower jednak z sobą wziąć.

Nie trzeba od razu jeździć na koniec świata. Wystarczy wsiąść w samochód, wziąć rower i jechać w Polskę. Jest tyle świetnych miejsc, które warto zwiedzić na rowerze. Rok temu kupowałem bagażnik rowerowy montowany na hak w sklepie https://smartmoto.pl...azniki-277.html. Z doświadczenia mogę doradzić, aby od razu kupić bagażnik na większą ilość rowerów. Ja potrzebowałem swego czasu przewozić 2 rowery. Ale teraz często zabieram znajomych i wtedy większy bagażnik na 4 rowery sprawdza się idealnie.

#19 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 274 postów

Napisano 14 czerwiec 2018 - 08:01

A jeżeli będziesz potrzebował dobrej jakości świateł dziennych do wymiany to polecam zwrócić uwagę na propozycję od JBPartner, a dokładnie "Światła Do Jazdy Dziennej LED OSRAM - 902".

Wykorzystano w nich najnowszą technologię diod LED Osram, do tego wbudowany EMC emulator, który nie wprowadza zakłóceń. Nie miałem również raczej problemów z montażem, a sam efekt naprawdę robi wrażenie :)

#20 Traward

Traward

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 114 postów

Napisano 23 październik 2018 - 22:06

Jeżeli będziecie zastanawiać się jakie macie żarówki w swoim aucie zajrzyjcie na https://jaka-zarowka.pl/- bardzo pomocna strona, wszystko wypisane jak trzeba. Spisy żarówek przygotowane. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych