Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Jaki akumulator kupić? Wybór akumulatora

53 odpowiedzi w tym temacie

#41 karina87

karina87

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 72 postów

Napisano 30 wrzesień 2017 - 08:48

A co z ładowarkami do akumulatorówhttps://seltrade.pl/...rowy-6-12v-sena? Czym się kierować przy kupnie?

#42 BartiWawa

BartiWawa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 19 listopad 2017 - 20:30

Ja się akurat nauczyłem, żeby nie przepłacać, skoro zachodnie marki jadą w większości na dawnej renomie, za którą nie idzie już w parze jakość. Nie mówię, żeby brać chińszczyznę, ale polskie marki (jenox itd.) też są stosunkowo niedrogie, a wytrzymałe.

Zgadzam się! Sam jestem szczęśliwym posiadaczem już 2 w swoim życiu Jenoxa. Pierwszy sprzedałem w poprzednim aucie a drugi kupiłem do nowego. Polska firma, rozsądna cena a na dodatek czytałem, że chcą inwestować pieniądze w nowe technologie! 3mam kciuki za rodzimą firmę!

#43 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 337 postów

Napisano 19 listopad 2017 - 23:41

Na pewno warto sobie zerknąć na tą stronę http://www.batter-po.../ostroleka.html . Są tam bowiem adresy sklepów, w których można kupić produkty wysokiej jakości w dobrej cenie. Poza tym oferta jest tam kompleksowa.

#44 marecki_

marecki_

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 26 grudzień 2017 - 20:02

Wydaje mi się, że najprościej będzie przejrzeć przed zakupem rankingi np. https://najlepszyran...ory-samochodowe albo jakieś portale, gdzie można będzie znaleźć recenzje poszczególnych produktów. Dobra i wygodna opcja, można zaoszczędzić podczas zakupów sporo czasu. W serwisie najlepszyranking znajdziecie aktualne zestawienie najtańszych, najpopularniejszych i najczęściej kupowanych produktów.

#45 Guest_tommk

Guest_tommk
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2018 - 10:03

Jeszcze żaden akumulator kwasowy tak mi się dobrze nie sprawdził jak Master Sport, mam go już drugą zimę i poprzedniej poradził sobie świetnie. W końcu nie musiałem się rano stresować że przy minus 20 będzie problem z odpaleniem auta i dojazdem do roboty na czas...;P Jest cała strona z ich akumulatorami do kupienia - akumulatory-ms.pl, w miarę przejrzyście są konkretne modele opisane.

#46 Guest_bann

Guest_bann
  • Goście

Napisano 15 luty 2018 - 10:06

Na długiej gwarancji akumulatory produkuje i sprzedaje Master Sport, dla mnie to w ogóle była nowość bo raczej kojarzyłem ich z elementów zawieszenia, wahaczy itp. a nie akumulatorów. Na stronie akumulatory-ms.pl jest sklep online gdzie może ich rzeczy znaleźć, ja sobie chwalę kwasowy, służy mi już prawie rok i jest zupełnie bezproblemowy póki co – oby tak dalej.

#47 Guest_Gavvrynn

Guest_Gavvrynn
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2018 - 15:35

Kupowałem w hurtowni, to bardzo dobra opcja, jeśli nie chcecie przepłacić a nadal mieć dobry akumulator w przystępnej cenie. Odsyłam na stronę batprofi.pl. Firma posiada akumulatory do różnego rodzaju pojazdów, w tym samochodów osobowych, ciężarówek, motocykli, maszyn budowlanych i rolniczych, łodzi, skuterów wodnych i innych pojazdów.

#48 Tadzik

Tadzik

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 czerwiec 2018 - 10:10

Przed zakupem warto zrobić rozeznanie, ja pytałem sprzedawców w sklepach i większość z nich polecała mi  akumulatory z http://www.autopart.pl/ Ostatecznie to właśnie na niego się zdecydowałem i nie zaluje. Polski producent i jak narazie jest z nim wszystko ok ;)

#49 qlavy

qlavy

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 18 lipiec 2018 - 10:56

Na Śląsku specjalistyczna hurtownia akumulatorów www.batprofi.pl, mają wiele dobrych modeli, może warto się u nich rozejrzeć? Ja mam od nich dwa, spisują się bardzo dobrze, mam je już ponad rok.

#50 martinrekk

martinrekk

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 06 sierpień 2018 - 13:18

Mi zawsze zależało na tym, aby akumulator ruszał zawsze bez problemu przy niskich temperaturach. Takie technologie wprowadza od dawna Master Sport i ich akumulatory litowojonowe w trudnych warunkach jazdy się naprawdę sprawdzają. Wielu kumpli z samochodami sportowymi ma ich rozwiązania właśnie. Dość popularna w branży motoryzacyjnej marka. Wahacze od nich biorę również regularnie, więc wszystko ok.

#51 ydzik

ydzik

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 113 postów

Napisano 31 październik 2018 - 04:00

Na stronie firmy akumulatorpoznan znajdziesz wiele rodzajów akumulatorów. Zarówno tych przeznaczonych do benzyn jak i do diesli oraz dużo większych maszyn jak cieżarówki. Osobiście polecam firmę Bosch oraz Yuasi które według mnie są najlepsze. Także Centra produkuje niezłe akumulatory.

#52 Guest_Bisti

Guest_Bisti
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2019 - 11:50

Dla mnie Jenox jest na pierwszym miejscu już od wielu, wielu lat. Nie zawiodłem się i śmiało polecałem wszystkim w rodzinie. Z tego co wiem nie mieli i nie mają żadnych problemów.

#53 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 795 postów

Napisano 30 wrzesień 2021 - 09:51

ok

#54 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 795 postów

Napisano 30 wrzesień 2021 - 09:52

Przyznam szczerze, że interesują mnie aktualnie akumulatory i na stronie https://rockethome.p...-nich-wiedziec/czytam wlaśnie na ich temat. Super, że można znaleźć tam bardzo interesujące informacje, a więc korzystajcie. Zawsze warto się czegoś dowiedzieć.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych