Skocz do zawartości

Dywaniki na zimę. Welurowe czy gumowe? Jakie dywaniki kupić?

36 odpowiedzi w tym temacie

#21 eldem

eldem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów

Napisano 31 grudzień 2014 - 12:23

welurowe lepsze

Zwłaszcza jasne jak wejdziesz trepami ze śniegiem.

#22 jurek1970

jurek1970

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 19 luty 2015 - 10:59

najlepsze na zimę są gumowe dywaniki samochodowe bo one mają specjalne rowki, korytka w których zatrzymuje się błoto i woda z ośnieżonych butów. Dobrej jakości dywaniki samochodowe kupisz w polskiej firmie z Knurowa www.pfi24.com która ma duży wybór dywaników samochodowych do każdego modelu auta i w dobrej cenie.

#23 gerber

gerber

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 24 luty 2015 - 23:33

Lepsze welurowe.

#24 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 896 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 marzec 2015 - 11:25

Welurowe z pewnością lepiej się prezentują, jednak jeśli chodzi o zimę to praktyczniejsze z pewnością były by dywaniki gumowe. Ceny w sumie są porównywalne, sprawdzałem na http://www.agallo.pl...e/dywaniki.html . Myślę, że to kwestia wyboru, zawsze w lato możesz mieć welurowe, zimą gumowe. 

#25 kliner

kliner

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 72 postów

Napisano 18 marzec 2015 - 14:18

Na lato welur, na zimę guma :) 

#26 Kaczmar

Kaczmar

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 163 postów

Napisano 14 kwiecień 2015 - 15:00

Ja mam już dośc dlugo dywaniki z www.luxdywanik.pl na allegro bardzo porządne dywaniki, mam je od kilku lat, niezniszczone, wytrzymałe i całkiem dobrej cenie

#27 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2015 - 14:38

Dla mnie zdecydowanie welur, chociaż guma też się sprawdza warto mieć minimum 2 rodzaje i poprobować. Strona twoje - dywaniki ma spory wybór, może tam warto? 

#28 tom381

tom381

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 maj 2015 - 19:57

Na zimę zdecydowanie dywaniki gumowe welurowe nie sprawdzają się. Gumowe dywaniki sprawdzają się w całym roku czy lato czy zima są odpowiednie oczywiście jeśli kupimy dobre dywaniki gumowe nie jakiś tani kicz bo z takich dywaników tylko smród się ulatnia zwłaszcza w lecie jak słońce przyświeci taki odo że szok miałem już takie dywaniki nie polecam. Kupiłem też dywaniki Polskiej produkcji z wysokim rantem chyba Rezaw o masakra w zimie wyciągam dywanik bo było błoto a ten właśnie rant zrobił mi lejek wszystko się wylało do środka próbowałem kilka razy dodatkowo jakiś osad na szybie mi się pojawił. Dlatego postanowiłem trochę poczytać o dywanikach nie ma co wydawać pieniędzy na dziadostwo. Frogum śmierdzi strasznie i jeszcze robią dziury w dywaniki aby go powiesić. Położyłem na białych płytkach w piwnicy po tygodniu płytki zrobiły odcień czarny kiszka. Pół roku temu kupiłem też Polskiej produkcji firmy Geyer & Hosaja jak na razie beż zarzutu idealnie pasują do podłogi nie ma dziur rat w sam razy nie śmierdzą mają atest godne polecenia i nie są drogie 100zł z przesyłką widziałem na stronie www.dywanikidoauta.pl

#29 eldem

eldem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów

Napisano 28 maj 2015 - 02:11

Nadal twierdzę, że gumowe łatwiejsze w utrzymaniu.

#30 Jazdowo

Jazdowo

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 10 czerwiec 2015 - 10:43

Gumowe i to bez wahania, lada moment będzie śmierdziało z welurowych.

#31 nowak8000

nowak8000

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 31 lipiec 2015 - 16:26

Gumowe, welur trzeba co chwilę prać

#32 rafał089

rafał089

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 16 wrzesień 2015 - 08:30

ja także polecam gumowe, są praktyczniejsze. ostatnio trafiłem na twoje-dywaniki.pl, polecam ich. maja bogata oferte oraz konkurencyjne ceny!  

#33 yedyny

yedyny

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 25 wrzesień 2015 - 23:48

welurowe

#34 Guest_Roman

Guest_Roman
  • Goście

Napisano 25 listopad 2015 - 17:37

Jeśli szukacie dobrych dywaników samochodowych to polecam sklep internetowy twoje-dywaniki.pl.
Znajdziemy tam bardzo duży wybór dywaników samochodowych. Mamy tam szeroki wybór materiałów.
Co ważne, nie trzeba kupować całego kompletu ale można też kupić pojedynczą sztukę. Szczerze
polecam!

#35 lilu21

lilu21

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 129 postów

Napisano 25 październik 2017 - 11:44

Zdecydowanie jestem zwolennikiem dywaników gumowych. Ostatnio kupiłem np. takie https://www.vw-sklep...umowe-plus.htmlBardzo dobrze się sprawdzają i nie zamieniłbym ich na żadne inne.

#36 miroo592

miroo592

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 21 listopad 2017 - 15:15

sam właśnie jestem na etapie kupna kompletu dywaników do swojego auta. Do tej pory przez kilka lat użytkowałem gumowe, a teraz zastanawiam się może nad welurowymi? Faktycznie w zimie średnio sprawdzają się gumowe jednak przez resztę roku jest ok. Tak naprawdę oba warianty mają swoje zalety. Czytając ich właściwości na przykład tutaj https://www.motoautko.pl/pol_m_Dywaniki-samochodowe-9644.html skłaniam się ku zakupieniu welurowych na zimę. Są bardziej chłonne i wydają się lepsze.

#37 marek980

marek980

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 90 postów

Napisano 10 styczeń 2018 - 10:35

Zdecydowanie gumowe. W swojej a4 od trzech sezonów mam coś takiego http://pokrowce.com/...audi-a4-b6.html i póki co jestem zadowolony. Wiadomo, że welur dużo lepiej się prezentuje, ale guma jest dużo łatwiejsza w utrzymaniu. Szczególnie w taką zimę jak teraz, gdzie 3/4 czasu jest błoto na drogach.

oprogramowanie dla transportu: soot.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych