Skocz do zawartości

Jakie żarówki wybrać? H7 i H4. Philips Bluevision - opinie

42 odpowiedzi w tym temacie

#21 Challenger

Challenger

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 43 postów

Napisano 23 luty 2016 - 10:00

Protip dla Was, mamy teraz postarzanie produktów, więc absolutnie w każdym przypadku (chyba, że cena jest wysoka) typowych H4 lub H7 będziecie mieć żarówki zbudowane ze słabej jakości komponentów by wytrzymały podobnie krótki okres czasu.

#22 HieronimB

HieronimB

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 07 marzec 2016 - 12:35

Zgadzam się z tą opinią. Zmiany czasów nie unikniemy.

#23 Guest_kustor

Guest_kustor
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2016 - 15:38

A Ja tam ze swoich jestem zadowolony. Tutaj je kupiłem: xenon24.eu/zarowka/619-zarowki-philips-h7.html Są tanie i na prawdę dobrej jakości BA! NAWET jak coś się z nimi stanie mogę kupić takie same bo są taniutki a i szybko przychodzą sklep na prawdę fajny cenię ich. ;)

#24 Guest_kajoo

Guest_kajoo
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2016 - 09:20

Ja mam u siebie osram nightbreaker i nie narzekam, barzo mocno świecą ale nie oślepiają, podobocze też dobrze doświetlone, na długie trasy w sam raz, ostatnio niestety sporo podróbek się pojawia wiec trzeba uważac i patrzeć na opakowanie.

#25 ramona

ramona

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 62 postów

Napisano 29 kwiecień 2016 - 07:17

Też te żarówki mam w samochodzie, u mnie w wersji ultralife, bo zależało mi przede wszystkim na żywotności, bo raczej poza miastem nie jeżdżę, z tymi podróbkami to włalsnie słyszałam, chyba nawet jest stronka gdzie można sobie sprawdzić czy to oryginał.

#26 HieronimB

HieronimB

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 27 maj 2016 - 11:37

Dokładnie dobrze, że zostało to powiedziane. Trzeba na podróbki uważać, bo w dzisiejszych czasach wszystko można zrobić taniej.

#27 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 641 postów

Napisano 21 październik 2016 - 22:42

Myślę, że takie żarówki samochodowe na pewno się sprawdzą. Sklep posiada naprawdę ciekawą i przede wszystkim bogatą ofertę. Plusem też jest to, że są tam niskie ceny. Żarówki warto kupować na zapas, ponieważ przepalają się w najmniej oczekiwanym momencie.

#28 Guest_jupo90

Guest_jupo90
  • Goście

Napisano 24 listopad 2016 - 11:11

Doradzałabym sklep online motoledy.pl i ich żarówki, czy lampy. Właśnie od nich lampa led przyszła i świeci super. Wczoraj nocą robiłem właśnie pierwsze testy – rewelacja. W zestawie mam wszystkie akcesoria potrzebne do montażu, także tutaj też nie ma problemu. Moc to jest 4k lumenów, więc już konkret, a wcale jakoś specjalnie dużo nie zapłaciłem.

#29 Guest_mirekss

Guest_mirekss
  • Goście

Napisano 24 listopad 2016 - 16:22

Jak na razie sprawdzają mi się ledy, który kupuję ze sklepu internetowego motoledy.pl. Pasują, światło jest faktycznie, inne, bardziej precyzyjne, jaśniejsze, lepiej widzę co się dzieje przede mną w czasie jazdy. Szczególnie jak jestem poza terenem zabudowanym, gdzieś w lesie, to naprawdę ten efekt oświetlenia jest rewelacyjny, mam wrażenie że nawet bym małą wiewiórkę na drzewie wypatrzył.

#30 Guest_Zolafia

Guest_Zolafia
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2016 - 19:50

Led nie będą miały tak intensywnego światła o jakim piszesz. Jedynie w halogen tego co się orientuję. Już ktoś tu wspominał o Osram tych night breakerach laser. Mają i dużą intensywność światła i jego barwę. Święcą też o 40m dalej niż żarówki w standardzie. Tym to dopiero można wypatrzeć wiewiórki wink.png

#31 Guest_Barytonik

Guest_Barytonik
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2016 - 15:16

Polecam, rzeczywiście mocny promień światła i ładna temperatura barwowa. Tylko szukajcie po oryginalnym opakowaniu:

zapisz.net/images/369_20161214_144331_tn.jpg

#32 Guest_awtus

Guest_awtus
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2016 - 22:49

No jak oryginał to też z OSRAM najlepiej, bo maja stronkę trust.osram.info i na niej można sprawdzić czy zakupione żarówki są oryginalne. Tylko oryginalne mają to wszystko co daje nam w nich producent. 

#33 Guest_Zolafia

Guest_Zolafia
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2016 - 23:03

Szkoda, że nie czytałeś wcześniejszej rozmowy, bo o tej stronce właśnie było wink.png Ale z drugiej strony dobrze, że tak dużo osób wie, że ta strona istnieje i że można na niej sprawdzić oryginalność. Nie wiem, czy wiecie że nie tylko opakowania ich są oznaczone dla sprawdzenia trust. Na żarówkach też jest oznaczenie, żeby nikt nie zamienił samych opakowań. Stanowczy plus dla OSRAM. 

#34 Guest_greg

Guest_greg
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2017 - 14:24

Zresztą niedawno pojawiły się również nowe opakowania osramków.

Tutaj jest fajny tekt na ten temat. Także jest o oryginałach.

motofocus.pl/informacje/nowosci/16115/nowe-opakowania-oswietlenia-osram

#35 Guest_SeeYou

Guest_SeeYou
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2017 - 17:58

Wyglądają nieźle. OSRAM miało fajny pomysł z tymi kolorowomi opakowaniami i dokładne oznaczenie na nich chociażby żywotności żarówek. 

#36 Guest_greg

Guest_greg
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2017 - 13:06

Ważne, że są ujednolicone i konkretny kolor jest przypisany pod określony rodzaj żarówek. Dodatkowo w artykule jest informacja o programie Trust, czyli weryfikacji oryginalności żarówek.

#37 Guest_Kakataka

Guest_Kakataka
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2017 - 20:03

Calkiem nieźle ujednolicili osramautomotoblog.pl/2017/01/12/do-wyboru-do-koloru wszystko w tych kolorach widać jak na dłoni. 

#38 Guest_martin3

Guest_martin3
  • Goście

Napisano 09 luty 2017 - 13:32

Zadowolony jestem z żarówek jakie mi przysłali ze sklepu online -motoledy.pl. Kupowałem trochę żarówek do samochodu, bo mi się przypaliły, między innymi światełka mam do stopu, kierunkowskazu i tyle przeciwmgielne. Dobra jakość, póki co świecą super. To jest led, więc jest nadzieja, że faktycznie długo mi posłużą, bo wydajność według tego co napisali w opisie na stronie mają kosmiczną.

#39 Guest_Adinnn

Guest_Adinnn
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2017 - 15:08

Od jakiegoś czasu głównie żarówki zamawiam przez serwis motoledy.pl. Dobre jest tutaj to, że mają duży wybór, a ja potrzebuję akurat oświetlenia dla wielu samochodów z uwagi na to, że prowadzę biznes. Jeszcze mi się nie zdarzyło, żebym potrzebował konkretnego modelu światła i żeby go nie mieli, w jednym miejscu mogę zamówić pełne zaopatrzenie, a całość organizują dość sprawnie za co im chwała i oklaski.

#40 Guest_Robertuss

Guest_Robertuss
  • Goście

Napisano 29 maj 2017 - 11:54

Ja także polecam strone motoledy.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych