Skocz do zawartości

naprawa szyb samochodowych warszawa

51 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Jericho

Guest_Jericho
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2011 - 00:21

Gdzie w Warszawie tanio i solidnie naprawić szyby samochodowe?Moja czołowa szyba jest dość mocno zmęczona przez autostrady i jest na niej sporo odprysków po kamieniach.Chciałbym podjechać do jakiegoś punkty naprawy szyb samochodowych w Warszawie żeby Panowie ocenili czy da się uzupełnić ubytki (w ogóle taki zabieg ma sens?)Lub po prostu wymienili szybę na nową.Naprawa szyb chyba się nie sprawdza także coś czuję że będę musiał wydać kilkaset złotych.Ile w ogóle kosztuje taka wymiana przedniej szyby?Zmieszczę się w 500 zł za jakąś przyzwoitą?Jakie miejsce na naprawę szyb samochodowych w warszawie polecacie?

#2 Guest_spokoloco

Guest_spokoloco
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2011 - 18:05

A czy są takie zakłady co usuwają takie delikatne rysy z przedniej szyby? I ile coś takiego może kosztować? Bo ja mam szybę z ogrzewaniem, więc raczej wymiana nie wchodzi w grę.

#3 Guest_Kajsa

Guest_Kajsa
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2011 - 19:39

Ja w ubezpieczeniu mam naprawę szyb samochodowych do 500 zł - w cenie.I z tego właśnie skorzystałam kiedy moja szyba była pełna odprysków i zarysowań.Ciężko uwierzyć jaka jest różnica (zwłaszcza w nocy) jak się wsiądzie do auta z nową szybą.Naprawa szyb to rzecz opłacalna kiedy robimy to właśnie z ubezpieczenia - w końcu za coś tym firmom płacimy. Polecam taki sposób na naprawę szyb samochodowych.

#4 Guest_pandora_wawa

Guest_pandora_wawa
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2011 - 23:06

A gdzie to robiłaś? Masz jakieś namiary na ten warsztat? I usuwałaś tylko rysy od wycieraczek? Czy też odpryski po uderzeniach kamieniami? I ile to wszystko kosztowało? 500 PLN?

#5 Guest_zigiV8

Guest_zigiV8
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2011 - 00:30

Odpryski tak, ale rys nie polecam usuwać.Jedynym sposobem jest polerowanie, ale nie zaleca się tego robić na przedniej szybie.Po polerowaniu zmienia się powierzchnia szyby i nocą możesz widzieć opalizujące efekty załamywania się światła.Zbyt niebezopieczne

#6 Guest_piotr220

Guest_piotr220
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2011 - 00:33

Dobry warsztat pod Warszawą, który naprawia i wymienia szyby samochodowe jest w Wypędach koło Raszyna.To jest na drodze z Janek do Komorowa.Firma nazywa się Gramis.Polecam mają duże doświadczenie. Zajmują się tym nie od wczoraj.

#7 Guest_marcin30

Guest_marcin30
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2013 - 12:44

Na ul Jagielskiej 46 w Warszawie jest NordGlass zdecydowanie polecam ten serwis, sami fachowcy i od ręki obsługują.

#8 Guest_Szoniak

Guest_Szoniak
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2013 - 23:47

Odpryski tak, ale rys nie polecam usuwać.Jedynym sposobem jest polerowanie, ale nie zaleca się tego robić na przedniej szybie.Po polerowaniu zmienia się powierzchnia szyby i nocą możesz widzieć opalizujące efekty załamywania się światła.Zbyt niebezopieczne

A jak jest z tylną szybą?W NordGlass mają ponoć super sprzęt do napraw szyb.U siebie w corolli kombi wycieraczka mi zjechała tylną szybęi strasznie to wkurza przy cofaniu :/

#9 Guest_Sebastian Nikulski

Guest_Sebastian Nikulski
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2013 - 02:46

Tutaj, dzięki temu linkowi, można ocenić rozmiar strat i sprawdzić, czy szyba jest do naprawy, czy niestety do wymiany: http://www.nordglass...zy-wymiana.htmlPlus rekomendowałbym jak najszybsze wybranie się do warsztatu, iż pozostawienie uszkodzeń mechanicznych na szybie to wielkie ryzyko ich powiększenia po pewnym czasie, a po kilku miesiącach - nawet dwukrotnie. Zalecałbym również zabezpieczenie odprysków przed zabrudzeniem - zaklejenie ich przeźroczystą taśmą klejącą ograniczy wnikanie kurzu i brudu.Powodzenia z szybą!Pozdrawiam!całodobowa infolinia 801-181-181-------------------Sebastian NikulskieRzecznik NordGlass

#10 Guest_Sebastian Nikulski

Guest_Sebastian Nikulski
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2013 - 02:48

Filie NordGlass i partnerzy w Warszawie i okolicach: http://www.nordglass...amochodowe.htmlPozdrawiam!całodobowa infolinia 801-181-181_________________Sebastian NikulskieRzecznik NordGlass

#11 Guest_marcin

Guest_marcin
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2013 - 12:35

ja ze swoim autkiem byłem w Nordglass w W-wie na ul.Chełmżyńskiej odprysk na szybie został usunięty i śmiało mogłem jechać na przegląd techniczny.

#12 Guest_karal

Guest_karal
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2013 - 18:23

ja też polecam NordGlass, wymieniałem u ich kiedyś tylną szybę i byłem zadowolony - szybko, sprawnie, tanio.

#13 Guest_Szoniak

Guest_Szoniak
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2013 - 00:21

Link dotyczy odprysku. A jak wygląda sprawa z polerowaniem zarysowań?Robi się takie rzeczy w ogóle?

#14 Guest_Sebastian Nikulski

Guest_Sebastian Nikulski
  • Goście

Napisano 11 luty 2013 - 17:23

Niestety takich usług nie wykonujemy w NordGlass. Pozdrawiam!całodobowa infolinia 801-181-181_________________Sebastian NikulskieRzecznik NordGlass

#15 Guest_Autohan

Guest_Autohan
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2013 - 19:46

zajrzyj tu http://www.hanesco.p...amochodowe.html

#16 Guest_zet

Guest_zet
  • Goście

Napisano 08 październik 2013 - 16:59

Warto odwiedzić serwis NordGlass. Fachowo i solidnie. Naprawili mi szybę na cacy. A w wawie mają kilka punktów, m.in. przy Błękitnej 78, ale najlepiej sprawdzić na ich stronie dogodną lokalizację http://www.nordglass...serwis,a13.html

#17 Guest_korstenx

Guest_korstenx
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2014 - 16:20

Ostatnio również szukałem dobrego serwisu i też z polecenia trafiłem do NordGlassa na Błękitną 78. Polecam. Profesjonalna, solidna obsługa od ręki.

#18 Guest_Kitek

Guest_Kitek
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2014 - 10:55

A nie lepiej wymienić 

#19 Guest_Rafał

Guest_Rafał
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2014 - 13:09

Zgadzam się co do jakości usługi serwisu NordGlass. Z kolei mogę polecić serwis na Połczyńskiej 108 . Wystarczyło pół godzinki a szyba była jak nowa.

#20 Guest_Łukasik

Guest_Łukasik
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2014 - 19:17

W Warszawie na Chłodnej jest bardzo dobry serwis Nordglass

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych