Skocz do zawartości

dobry warsztat

84 odpowiedzi w tym temacie

#81 Servus

Servus

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 10 wrzesień 2019 - 11:35

Jeśli macie samochód na diesla,  to zdecydowanie Nie można zapominać o regeneracji jego filtra dpf.  jest to bardzo ważne ponieważ jednak kiedy jest  taki filtr zapchany,  to łatwo może was złapać policja,  albo w ogóle kto się zgłosi za zanieczyszczanie powietrza.  coraz gorzej mamy z tą ropą naftową.  Dlatego ja ostatnio byłem w Serwisie Regeneracji filtrów DPF w Łodzi na ulicy Strykowskiej.

#82 Nielatający

Nielatający

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 11 wrzesień 2019 - 09:09

Nie da się polecić jednego konkretnego, i do tego najlepszego na świecie, warsztatu, bo nie ma ludzi od wszystkiego. W każdym warsztacie, na ogół, specjalizują się w konkretnych markach pojazdów. No, ale jak w jakimś warsztacie polecą ci olej do silnika Pro Engine to może być to znakiem dotyczącym tego, że znają się w tym warsztacie na rzeczy. 

#83 Bashka87

Bashka87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 30 wrzesień 2019 - 20:53

Mogę szczerze polecić serwis partnerski BMW - MService. To jest Warszawa, a dokładnie Bielany, ul. Wólczyńska. Solidna firma, proklienckie podejście, które wyróżnia solidność i rzetelność. Mieliśmy okazję przekonać się o tym sami. Tutaj wszelkie namiary http://serwisbmw.net/

#84 lemoniad

lemoniad

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 53 postów

Napisano 02 październik 2019 - 19:53

jeśli szukasz dobrego serwisu to zgłoś się do salonu Carolina Toyota Włochy. U nich naprawy są wykonywane terminowo i mają dobrych fachowców.

#85 Guest_deren

Guest_deren
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 11:58

Warto mieć kontakt do sprawdzonego serwisu samochodowego. Wszystkim osobom z okolic Lublina mogę polecić warsztat Auto-Trans, który znajduje się przy ulicy Budowlanej. Tam spotkacie się z rzetelnymi fachowcami, którym można zaufać.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych