Skocz do zawartości

dobry warsztat

84 odpowiedzi w tym temacie

#61 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 197 postów

Napisano 12 październik 2018 - 11:44

Wiesz co ja jednak staram się nie zostawiać miejsca na przypadek szczególnie jeżeli chodzi o serwisowanie samochodu, dlatego za każdym razem jak tylko pojawiają się jakieś usterki bądź chce wykonać standardowy przegląd to jednak korzystam z autoryzowanego serwisu Auto-Res Rzeszów, który realizuje usługi na bardzo wysokim poziomie, do tego świetna obsługa klienta jak i mechanicy którzy pracują sprawnie i są w stanie podać konkretną wycenę która nie zmienia się przy odbiorze. Jak dla mnie miejsce z którego nie mam zamiaru rezygnować. 

#62 Agnieszka789

Agnieszka789

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 25 październik 2018 - 09:52

Na stronie wacar.pl masz namiar na warsztat gdzie ja jeżdżę. Naprawiali mi już silnik, wstawiali tuleje i wahacze, czyścili klimatyzację i zawsze byłem zadowolony z obsługi. Wolą żeby naprawa potrwała dłużej ale zeby zrobić to porządnie niż oddać po dniu w połowie tylko naprawione.

#63 Franek74

Franek74

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 86 postów

Napisano 28 październik 2018 - 18:36

Fachową pomoc uzyskałem u www.auto-szlif.krakow.pl. Zajmują się także  kompleksową naprawą głowic, wałków rozrządu i wałów korbowych. To prawdziwi fachowcy. Pracę wykonują z ogromną pasją, co przekłada się na jakość wykonywanych usług.

#64 paź37

paź37

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 01 listopad 2018 - 22:09

Ja serwisuje swoje auto w MService, to jest partnerski serwis BMW, mają siedzibę na Wólczyńskiej na Bielanach. Są solidni, trzymają się wyznaczonych procedur, są też konkurencyjni cenowo np. względem ASO (ok. 1/3 taniej - tak wynika z moich obliczeń). Tu ich strona z kontaktem http://serwisbmw.net/kontakt/

#65 Guest_armani

Guest_armani
  • Goście

Napisano 11 listopad 2018 - 22:12

Dobry warsztat nie kombinuje na częściach kasując za nowe a wsadzając używane. Ja to wprost powiedziałem że z taką przebitką to ja nie chce od niego części tylko sobie kupuje oe delphi na necie i mnie to wychodzi sporo taniej.

#66 hannaa89

hannaa89

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 108 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 07 styczeń 2019 - 17:04

Dobry warsztat łatwo rozpoznać po stanie warsztatu, podejściu do klienta. W Pruszkowie dobrą renomę ma Auto-Dukat, warto zajrzeć i sprawdzić, na http://www.autodukat.pl jest kontakt. Warto poprosić o wstępny kosztorys - dobry warsztat nie będzie miał z tym problemu.

#67 bibi87

bibi87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 31 styczeń 2019 - 16:16

Ja serwisuje swoje auto w MService, to jest partnerski serwis BMW, mają siedzibę na Wólczyńskiej na Bielanach. Są solidni, trzymają się wyznaczonych procedur, są też konkurencyjni cenowo np. względem ASO (ok. 1/3 taniej - tak wynika z moich obliczeń). Tu ich strona z kontaktem http://serwisbmw.net/kontakt/

Słyszałam bardzo dobre opinie właśnie o nich, mówisz, że warto? Mam kilka rzeczy do wymiany, nic poważnego, ale zrobić kiedyś trzeba, tak więc chętnie wypróbuję ten serwis. Zależy mi właśnie, aby nie płacić jak w ASO, bo ceny niektórzy mają chyba z kosmosu... Ale jak mówisz, że taniej to chętnie sprawdzę. 

#68 Guest_Glappek

Guest_Glappek
  • Goście

Napisano 04 marzec 2019 - 13:18

W Warszawie to Moto Partner. Specjalizują się w diagnostyce i naprawie aut francuskich. Rozsądne terminy, do tego rozsądne ceny. Naprawiam u nich dwa auta Renault w razie potrzeb

#69 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 197 postów

Napisano 15 kwiecień 2019 - 15:45

Wiesz co ja jednak staram się nie zostawiać miejsca na przypadek szczególnie jeżeli chodzi o serwisowanie samochodu, dlatego za każdym razem jak tylko pojawiają się jakieś usterki bądź chce wykonać standardowy przegląd to jednak korzystam z autoryzowanego serwisu Auto Res Rzeszów, który realizuje usługi na bardzo wysokim poziomie, do tego świetna obsługa klienta jak i mechanicy którzy pracują sprawnie i są w stanie podać konkretną wycenę która nie zmienia się przy odbiorze. Jak dla mnie miejsce z którego nie mam zamiaru rezygnować. 

#70 ewella82

ewella82

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 28 kwiecień 2019 - 14:29

Potwierdzam - MService na Wólczyńskiej są godni uwagi - http://serwisbmw.net/. Dla właścicieli bmw to wg mnie jeden z lepszych namiarów w Wawie - są uczciwi, rzetelni i naprawdę dobrze znają się na autach tej marki. I cenowo faktycznie bardzo konkurencyjny. 

#71 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 305 postów

Napisano 30 kwiecień 2019 - 10:38

To coś jest podejrzane, że oferują 33% niższe ceny... ja bym uważał.

#72 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1008 postów

Napisano 22 maj 2019 - 07:17

Zgadza się. Warto porównywać różne warsztaty, żeby wybrać odpowiedni i najlepiej w pobliżu domu. Na https://sprzedajemy....rawa-i-warsztat można znaleźć usługi motoryzacyjne, może tam warto poszukać fachowców.

Always look on the bright side of life!

#73 Guest_Mircek

Guest_Mircek
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2019 - 06:42

Jak dla mnie najlepiej ASO, to jednak sprawdzona opcja dla każdej marki. Ja mam forda i zawsze jezdze do ASO. Teraz bylem na serwisie to wyszlo mi kosztowo świetnie bo 329zł, a w cenie miałem jeszcze wymiana oleju silnikowego i wymiana filtra oleju.

#74 biggy

biggy

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 24 czerwiec 2019 - 20:13

No u nas niestety aso okazało się nie do końca ekonomicznym wyborem, bo w serwisie partnerskim BMW MService zapłaciliśmy ok. 1/3 mniej niż w ASO, a jakość usługi na tym samym poziomie. Tak że nie do końca jest tak, że ASO to najlepsze rozwiązanie. Można to ogarnąć inaczej :) I lepiej wg mnie.

#75 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2019 - 13:51

ja jestem bardzo zadowolona z usług diesel-smolna.pl

#76 Guest_breaker11

Guest_breaker11
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2019 - 10:43

w salonie carolina toyota włochy w wawie mają bardzo dobry serwis. Jak pojawia się jakiś problem z samochodem to najlepiej od razu jechać do nich

#77 Guest_Tytus

Guest_Tytus
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 00:38

Ja zawsze odwiedzam warsztat MERC Jaworowscy w Pile. W ofercie blacharstwo, mechanika, sprzedaż części a do tego dobra, solidna ekipa trzymająca się terminów i rozsądne ceny, także ogółem warto sobie ich sprawdzić.

#78 anielaw

anielaw

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 30 lipiec 2019 - 21:21

A części kupujecie sobie sami czy warsztat to robi? Jak tak, to są to częsci nowe czy może używane? Ostatnio znalazłam taką ofertę w sieci http://impresja.auto...ne-z-demontazu/ i zastanawiam się, jakie macie doświadczenia z nimi związane? 

#79 pacjent

pacjent

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 22 sierpień 2019 - 02:02

Ja mogę polecić miejsce, w którym można wykonać badanie geometrii. Czasem się  przydaje, a sprawdzony kontakt zawsze na wagę złota :)

#80 pasia87

pasia87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 30 sierpień 2019 - 17:03

Jeśli chodzi o dobry serwis samochodowy z Wawy, to ja mogę polecić serwis partnerski BMW, działają na Bielanach na Wólczyńskiej - http://serwisbmw.net/ Bardzo solidny warsztat i świetni fachowcy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy