Skocz do zawartości

dobry warsztat

85 odpowiedzi w tym temacie

#41 bakłażan

bakłażan

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 01 listopad 2017 - 18:35

Zgadzam się z powyższą wypowiedzią. Serwis Honda Matraszek gwarantuje usługi na wysokim poziomie, nie tylko dla właścicieli hond, ale i innych marek. Uczciwe podejście, uczciwe ceny, rzetelny i fachowy zespół. Polecam!

Potwierdzam! Świetne miejsce - zarówno jako ASO Hondy, jak i warsztat dla innych marek samochodów. Uczciwi specjaliści, którzy znają się na swoim fachu i pomagają klientowi zamiast "naciągać" go na dodatkowe koszta. Polecam :)

#42 Franek74

Franek74

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 86 postów

Napisano 21 listopad 2017 - 21:28

Mam sprawdzonego mechanika w Gdańsku u http://autoakcesserwis.pl.  Wielokrotnie mogłem liczyć na fachową naprawę. Korzystam także z regularnych i skrupulatnie wykonywanych przeglądów. Ceny wykonywanych usług nie nadwyrężają kieszeni, a poziom jakości jest bardzo wysoki.

#43 Franek74

Franek74

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 86 postów

Napisano 21 listopad 2017 - 21:29

Mam sprawdzonego mechanika w Gdańsku u www.autoakcesserwis.pl. Wielokrotnie mogłem liczyć na fachową naprawę. Korzystam także z regularnych i skrupulatnie wykonywanych przeglądów. Ceny wykonywanych usług nie nadwyrężają kieszeni, a poziom jakości jest bardzo wysoki.

#44 jol33

jol33

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 27 listopad 2017 - 12:55

Ja od jakiegoś czasu jeżdżę zawsze do serwisu przy ASO Honda Matraszek, http://www.hondamatraszek.pl/ i zdecydowanie mogę polecić to miejsce, bardzo wysoki poziom obsługi klienta i rzetelne podejście, wiele razy różne rzeczy u nich naprawiałam i za każdym razem byłam bardzo zadowolona :) 

#45 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 269 postów

Napisano 29 listopad 2017 - 09:14

Jezlei chodzi o Hondę to w Warszawie zdecydowanie moge polecic serwis HondaPlaza. Bardzo miła i pomocna obsługa, mechanicy z ogromnymi umiejętnościami i doświadczeniem. Auto za każdym razem z serwisu oddawane jest terminowo, a naprawa wykonana w 100% co można sprawdzić dzięki temu że cały proces jest monitorowany :)

#46 Guest_davvv

Guest_davvv
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2017 - 14:12

Dobry mam kontakt z warsztatem Wacar na Mokotowie. Robią przeglądy, wymieniają opony, serwisują klimatyzację i też przy poważniejszych naprawach mam ich sprawdzonych bo swego czasu silnik musiałem mieć remontowany i nawet drogo nie wyszło a samochód jeździ po dziś dzień bez awarii.

#47 wowowicz

wowowicz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 24 grudzień 2017 - 16:03

Ja od jakiegoś czasu jeżdżę zawsze do serwisu przy ASO Honda Matraszek, http://www.hondamatraszek.pl/ i zdecydowanie mogę polecić to miejsce, bardzo wysoki poziom obsługi klienta i rzetelne podejście, wiele razy różne rzeczy u nich naprawiałam i za każdym razem byłam bardzo zadowolona :)

Korzystałam i polecam :) Uczciwie zdiagnozowany problem, bardzo sprawna naprawa i wycena konkurencyjna względem działających w okolicy serwisów. A co najważniejsze, klarownie wytłumaczono mi na czym polegała usterka, więc wiedziałam dokładnie, za co i dlaczego płacę. 

#48 artemida85

artemida85

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 25 styczeń 2018 - 21:37

Tanie części do motocykli Honda i innych marek znajdziesz na http://enduro7.pl/sklep/sprawdzonej platformie internetowej. Sklep ma ogromny wybór podzespołów, wszystko prosto od producentów i zdecydowanie taniej niż w aso.

#49 Stachu001

Stachu001

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 07 marzec 2018 - 09:10

Ja juz się nauczyłem, ze z mercedesem to tylko do mechanika przy salonie. W dłuższym okresie czasu to sie po prostu opłaca. No i masz 100% pewnosci, ze wszystko jest jak trzeba. Troszkę drożej, ale generalnie i tak się opłaca. W łomiankach mają świetny salon i serwis.

#50 Dawiddd21

Dawiddd21

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 maj 2018 - 13:54

Ja polecam Nh Motors w Krakowie. Świetni mechanicy, zawsze szybka naprawa za spoko pieniądze :) 

#51 maja1818

maja1818

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 29 maj 2018 - 14:11

Dla posiadaczy BMW mam namiar na świetny serwis partnerski tej marki - MService przy Wólczyńskiej. Super obsługa, świetni fachowcy, dobre ceny - bardzo korzystne względem cenników w ASO. Ja sobie bardzo chwalę :) Obecnie wykonują głównie prace związane z eksploatacją auta, ale poprzedni model był już "wiekowy" i dzięki ich wsparciu służył mi niemalże niezawodnie do końca naszej wspólnej przygody :D 

#52 Guest_jacobs

Guest_jacobs
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2018 - 22:20

Dobry warsztat używa solidnych części w standardzie oe delphie np. a nie ściemnia i gorsze badziewie wsadza kasując przy tym jak za zboże. A jak zobaczą, że ktoś sie nie zna to wtedy dopiero sie zaczyna. Mam jeden sprawdzony warsztat i jego sie trzymam od lat.

#53 gerber

gerber

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 02 lipiec 2018 - 23:50

A z jakiej dziedziny szukasz? Blacharz czy mechanik? Jak blacharz to masz post wyżej bardzo dobre polecnie.

Masz rację. Warsztat godny polecenia. SztukaLakierowania mimo że działa przy ASO Mazdy to naprawia auta wszystkich marek. Oceniam z perspektywy klienta, któremu w zeszłym roku po dzwonie klepali autko ;)

#54 Jarecki85

Jarecki85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 214 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 25 lipiec 2018 - 10:31

Niedawno miałem problem z turbiną w aucie i skończyło się na jej regeneracji. Dobrze że znalazłem warsztat AMSerwis, gdzie zajmują się takimi rzeczami praktycznie od ręki i to w dodatku za przystępne pieniądze.

#55 dominika44

dominika44

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 27 lipiec 2018 - 15:10

Dobrym rozwiązaniem w niektórych przypadkach jest skorzystanie z warsztatu samoobsługowego, jak znacie się trochę na mechanice, potraficie dokonać drobnych napraw, czy wymiany kół. Wiem, ze w Warszawie jest taka firma, która wynajmuje stanowiska warsztatowe na godziny, zostawiam namiary dla zainteresowanych - http://www.greenpoin...pl/serwis-opon/. Moim zdaniem to całkiem ciekawy pomysł, bo można zaoszczędzić sporo pieniędzy. 

#56 Nobody

Nobody

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 215 postów

Napisano 30 lipiec 2018 - 13:55

Najlepiej postawić na naprawdę dobry warsztat. W sumie z jednej strony nie brakuje ich na każdym kroku, ale trzeba jednak poświęcić trochę czasu na znalezienie czegoś pewnego.

Taśmy przenośnikowe Eurotex Poland.

#57 Franek74

Franek74

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 86 postów

Napisano 05 sierpień 2018 - 16:16

Na fachowo wykonaną robotę możecie liczyć u www.tps-service.pl. Są terminowi i dokładni. Potrafią zająć się profesjonalnie nawet najbardziej skomplikowaną naprawą. Miła obsługa i dobre ceny.

#58 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 963 postów

Napisano 17 wrzesień 2018 - 11:57

Dobry warsztat to na pewno taki, gdzie nie tylko są specjaliści od mechaniki samochodowej, ale jednocześnie nie zdzierają z człowieka ostatniego grosza. Może dlatego wiele osób decyduje się na samodzielne naprawy, co różnie zresztą wychodzi. Tak też jest w przypadku tylnej belki: http://podsuwam.pl/n...-czy-w-serwisie i zdecydowanie trzeba przyznać, że sama bym się naprawy nie podjęła. Tylne zawieszenie to jednak dość skomplikowany układ.

#59 Mobiliser

Mobiliser

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 23 wrzesień 2018 - 21:10

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić warsztat www.auto-dzienisz.pl. Zajęli się fachowo moim autem. Wszystko sprawnie, niedrogo, bez naciągania na dodatkowe koszty. Świetni fachowcy.

#60 moniuszko87

moniuszko87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 30 wrzesień 2018 - 15:50

MService na Bielanach - partnerski serwis BMW. Wysokie standardy, bardzo rzetelne i profesjonalne podejście do Klienta, sprawna naprawa, uczciwe i atrakcyjne wg mnie ceny :) 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych