Skocz do zawartości

dobry warsztat

46 odpowiedzi w tym temacie

#41 bakłażan

bakłażan

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 01 listopad 2017 - 18:35

Zgadzam się z powyższą wypowiedzią. Serwis Honda Matraszek gwarantuje usługi na wysokim poziomie, nie tylko dla właścicieli hond, ale i innych marek. Uczciwe podejście, uczciwe ceny, rzetelny i fachowy zespół. Polecam!

Potwierdzam! Świetne miejsce - zarówno jako ASO Hondy, jak i warsztat dla innych marek samochodów. Uczciwi specjaliści, którzy znają się na swoim fachu i pomagają klientowi zamiast "naciągać" go na dodatkowe koszta. Polecam :)

#42 Franek74

Franek74

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 21 listopad 2017 - 21:28

Mam sprawdzonego mechanika w Gdańsku u http://autoakcesserwis.pl.  Wielokrotnie mogłem liczyć na fachową naprawę. Korzystam także z regularnych i skrupulatnie wykonywanych przeglądów. Ceny wykonywanych usług nie nadwyrężają kieszeni, a poziom jakości jest bardzo wysoki.

#43 Franek74

Franek74

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 21 listopad 2017 - 21:29

Mam sprawdzonego mechanika w Gdańsku u www.autoakcesserwis.pl. Wielokrotnie mogłem liczyć na fachową naprawę. Korzystam także z regularnych i skrupulatnie wykonywanych przeglądów. Ceny wykonywanych usług nie nadwyrężają kieszeni, a poziom jakości jest bardzo wysoki.

#44 jol33

jol33

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 27 listopad 2017 - 12:55

Ja od jakiegoś czasu jeżdżę zawsze do serwisu przy ASO Honda Matraszek, http://www.hondamatraszek.pl/ i zdecydowanie mogę polecić to miejsce, bardzo wysoki poziom obsługi klienta i rzetelne podejście, wiele razy różne rzeczy u nich naprawiałam i za każdym razem byłam bardzo zadowolona :) 

#45 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 129 postów

Napisano 29 listopad 2017 - 09:14

Jezlei chodzi o Hondę to w Warszawie zdecydowanie moge polecic serwis HondaPlaza. Bardzo miła i pomocna obsługa, mechanicy z ogromnymi umiejętnościami i doświadczeniem. Auto za każdym razem z serwisu oddawane jest terminowo, a naprawa wykonana w 100% co można sprawdzić dzięki temu że cały proces jest monitorowany :)

#46 Guest_davvv

Guest_davvv
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2017 - 14:12

Dobry mam kontakt z warsztatem Wacar na Mokotowie. Robią przeglądy, wymieniają opony, serwisują klimatyzację i też przy poważniejszych naprawach mam ich sprawdzonych bo swego czasu silnik musiałem mieć remontowany i nawet drogo nie wyszło a samochód jeździ po dziś dzień bez awarii.

#47 wowowicz

wowowicz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 24 grudzień 2017 - 16:03

Ja od jakiegoś czasu jeżdżę zawsze do serwisu przy ASO Honda Matraszek, http://www.hondamatraszek.pl/ i zdecydowanie mogę polecić to miejsce, bardzo wysoki poziom obsługi klienta i rzetelne podejście, wiele razy różne rzeczy u nich naprawiałam i za każdym razem byłam bardzo zadowolona :)

Korzystałam i polecam :) Uczciwie zdiagnozowany problem, bardzo sprawna naprawa i wycena konkurencyjna względem działających w okolicy serwisów. A co najważniejsze, klarownie wytłumaczono mi na czym polegała usterka, więc wiedziałam dokładnie, za co i dlaczego płacę. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych