Skocz do zawartości

dobry warsztat

32 odpowiedzi w tym temacie

#21 barb30

barb30

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 30 maj 2017 - 11:12

Mogę polecić warsztat przy ASO Honda Matraszek, jest to najlepszy serwis Honda, jaki znam :) Świetni fachowcy - mechanicy, lakiernicy, blacharze. Bardzo uczciwi i kompetentni. A o uczciwego mechanika to wiadomo, że łatwo nie jest... Aha, i serwisują wszystkie auta, nie tylko Hondy, także inne marki. 

#22 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 865 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 01 czerwiec 2017 - 15:51

Zajrzyjcie do naprawy motocykli honda jeśli zależy wam na profesjonalnym serwisie motocykli oraz naprawach powypadkowych. Jest to naprawdę porządny warsztat znający się na rzeczy. 

#23 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 456 postów

Napisano 01 czerwiec 2017 - 15:58

Niekiedy lepiej kupić na własne potrzeby podstawowe narzędzia i samemu spróbować naprawić. w tych warsztatach różne rzeczy się dzieją z rzetelnością usług. Oczywiście nie wszystkie, ale proste naprawy typu wymiana klocków hamulcowych, można samodzielnie.

#24 zbyszek88

zbyszek88

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 22 czerwiec 2017 - 21:43

najlepszego to ja mam sąsiada złotą rączkę za płotem ;) w warsztatach zależy na kogo się trafi ale często na sztukę lecą niestety. a tutaj sobie np ostatnio tarcze i klocki z delphi zamawiałem, wymiana za 6-pak który z resztą razem żeśmy opróżnili;)

#25 Guest_Michalski

Guest_Michalski
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2017 - 20:27

Faktycznie wiele napraw można samemu przeprowadzić i wystarczą proste narzędzia jak również sporo samozaparcia, ale niekiedy są osoby zupełnie atechniczne (znam takie).
Wtedy uważam, że najlepsze wyjście dla takich osób to ASO, co prawda ja miałem styczność tylko z ASO Forda więc się wymądrzać nie będę, ale na nich złego słowa nie powiem.

#26 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2017 - 12:25

też mogę polecić warsztat przy ASO Honda Matraszek, dobry serwis w dobrej cenie

#27 bayla31

bayla31

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 29 lipiec 2017 - 12:26

Zgadzam się z powyższą wypowiedzią. Serwis Honda Matraszek gwarantuje usługi na wysokim poziomie, nie tylko dla właścicieli hond, ale i innych marek. Uczciwe podejście, uczciwe ceny, rzetelny i fachowy zespół. Polecam!

#28 Mobiliser

Mobiliser

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 19 sierpień 2017 - 17:03

Ja naprawiałem auto w Pruszkowie u www.visionautoserwis.pl. Zrobili mi zawieszenie, wymienili wahacze, teleskopy i belkę, a przy okazji zrobili ogólny przegląd. Ceny usług korzystne, robota wykonana fachowo, obsługa na wysokim poziomie.

#29 rerum

rerum

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 26 sierpień 2017 - 19:25

Zgadzam się z powyższą wypowiedzią. Serwis Honda Matraszek gwarantuje usługi na wysokim poziomie, nie tylko dla właścicieli hond, ale i innych marek. Uczciwe podejście, uczciwe ceny, rzetelny i fachowy zespół. Polecam!

Korzystam nie od dziś i zgadzam się. Rzadko się teraz trafia na taki poziom obsługi i takie podejście do Klienta. Miejsce godne polecenia zarówno jeśli chodzi o zakup auta, jak i jego późniejsze serwisowanie. 

#30 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 456 postów

Napisano 08 wrzesień 2017 - 11:59

najlepszego to ja mam sąsiada złotą rączkę za płotem ;) w warsztatach zależy na kogo się trafi ale często na sztukę lecą niestety. a tutaj sobie np ostatnio tarcze i klocki z delphi zamawiałem, wymiana za 6-pak który z resztą razem żeśmy opróżnili;)

Sąsiad nie naprawi belki skrętnej. Trzeba warsztatu, który zna się na tym. Sam demontaż musi być wykonany specjalnym ściągaczem aby nie uszkodzić innych elementów. Tak przynajmniej robią w Warszawie przy Okęciu https://wymianatylnejbelki.pl/ widać fachowe podejście.

#31 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 98 postów

Napisano 12 wrzesień 2017 - 11:01

Pewnie kazdy z nas jest w stanie wskazac dobry warsztat samochodowy. Sam od lat korzystam czy to przy okazji przegladow czy tez jakichs awarii w moim mercu- ktore tak na dobra sprawe rzadko sie zdarzaja z serwisu na daimlera w wawie. Chlopaki nie odwalaja tam kaszany nie ma problemu z czesciami i zawsze po powrocie stamtad auto smiga wzorowo:)

#32 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 98 postów

Napisano 12 wrzesień 2017 - 11:01

:)

#33 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 66 postów

Napisano 12 wrzesień 2017 - 20:14

W moim przypadku HondaPlaza zdaje egzamin przy każdym serwisie mojego Type R. Mechanicy dokładnie wiedzą jak się z nim obchodzić, mają świetnie wyposażone warsztaty w najwyższej jakości sprzęt do Hond. Również dysponują sporym dwupiętrowym magazynem oryginalnych japońskich części, także naprawy zawsze wykonywane są terminowo i z dużą dokładnością. DLatego śmiało mogę polecić ich innym :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych