Kategorie
Skocz do zawartości

dobry warsztat

Gość luiza
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• 7 miesięcy temu...

witajcie, szukam naparwdę dobrego warsztatu w białymstoku lub okolicach? możecie coś polecić?

W Białymstoku przejedź się na ul. Bracką 9. Tam mieści się serwis, specjalizują się głównie w naprawach blacharskich i lakierniczych. Zakład sprawdzony przeze mnie osobiście i zaręczam Ci, że jest solidny. Zresztą sprawdź sobie ich ofertę stronie: http://www.sztukalakierowania.pl

• 2 lata później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Hej, ja korzystam z usług warsztatu, który działa przy ASO Honda Matraszek w Markach k. Warszawy, tutaj info o ich ofercie http://www.hondamatraszek.pl/pl/samochody/serwis/serwis.html. Rozumiem doskonale osoby, które się przejechały na warsztatach, też to przerabiałem. Jeśli jednak chodzi o serwis Matraszek, to mam pewność, że traktują mnie uczciwie. Dużym plusem tego miejsca jest to, że biorą na warsztat wszystkie marki aut, a nie tylko Hondy. 

• 5 tygodni później...

Hej, ja korzystam z usług warsztatu, który działa przy ASO Honda Matraszek w Markach k. Warszawy, tutaj info o ich ofercie http://www.hondamatraszek.pl/pl/samochody/serwis/serwis.html. Rozumiem doskonale osoby, które się przejechały na warsztatach, też to przerabiałem. Jeśli jednak chodzi o serwis Matraszek, to mam pewność, że traktują mnie uczciwie. Dużym plusem tego miejsca jest to, że biorą na warsztat wszystkie marki aut, a nie tylko Hondy. 

Mój mąż tam serwisował ostatnio nasze auto, bardzo był zadowolony właśnie z obsługi i szybkiej, uczciwej diagnozy. Koszt naprawy był dużo niższy niż w okolicznych salonach. To naprawdę ważne, żeby trafić na kogoś, kto nie chce naciągnąć na niepotrzebne usługi i wydatki... 

• 5 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Mogę polecić warsztat przy ASO Honda Matraszek, jest to najlepszy serwis Honda, jaki znam :) Świetni fachowcy - mechanicy, lakiernicy, blacharze. Bardzo uczciwi i kompetentni. A o uczciwego mechanika to wiadomo, że łatwo nie jest... Aha, i serwisują wszystkie auta, nie tylko Hondy, także inne marki. 

• 3 tygodnie później...
Gość Michalski

Faktycznie wiele napraw można samemu przeprowadzić i wystarczą proste narzędzia jak również sporo samozaparcia, ale niekiedy są osoby zupełnie atechniczne (znam takie).
Wtedy uważam, że najlepsze wyjście dla takich osób to ASO, co prawda ja miałem styczność tylko z ASO Forda więc się wymądrzać nie będę, ale na nich złego słowa nie powiem.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...