Skocz do zawartości

Trudno zapala

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_blackey

Guest_blackey
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2010 - 10:48

Po dzisiejszej nocy, kiedy temperatura spadłą do kilku stopni i byłą mgła, nie mogłem rano opdpalić silnika. Akumulator dobrze kręcił, a silnik nie startował. Ale dwie godziny później ruszył prawidłowo.

#2 Guest_aldo_rejn

Guest_aldo_rejn
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2010 - 22:29

może spał jeszcze?

#3 Guest_SonyKroket

Guest_SonyKroket
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2010 - 10:30

Spróbuj psiknąć na połączeniach elektrycznych i przewodach preparatem wypierającym wilgoć.

#4 Guest_oldcowboy

Guest_oldcowboy
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2010 - 13:34

Spróbuj psiknąć na połączeniach elektrycznych i przewodach preparatem wypierającym wilgoć.

A to pomoże? Może woda z wilgotnego powietrza skropliła się w cylindrach i dlatego nie chciał ruszyć? Blackey powinieneś zmienić auto na takie, które zapala w każdych warunkach, czyli na diesla.

#5 Guest_Tolya

Guest_Tolya
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2010 - 09:16

He he he dobry żart ;)

#6 Guest_szerszeń

Guest_szerszeń
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2010 - 10:11

Nie śmiej się. Jak kiedyś na zimę zostawiłem motocykl i zapomniałem zatkać wlot gaźnika szmatą, to mi cylinder i pierścienie zardzewiały. Więc chyba silnik wciąga wilgoć?

#7 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 538 postów

Napisano 14 grudzień 2018 - 08:32

Jeśli macie jakiś problem z motocyklem lub chcecie wymienić części, to te oryginalne dostaniecie w sklepie internetowym Motogar. To bardzo solidna marka, która posiada bardzo wiele dobrych opinii na swój temat. W swoim asortymencie ma ponad milion części różnego rodzaju. Wszystkie są wysokojakościowe oraz mają dobre ceny.

#8 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2018 - 08:34

Części do Yamahy znajdziesz w sklepie internetowym Enduro7. Można tam również znaleźć inne części i akcesoria. Dużym plusem są niskie ceny i możliwość zamówienia towaru przez internet. Marka posiada bardzo dużo dobrych opinii i jest często polecana. Z tego, co widziałem, serwis zakupowy jest przejrzysty i prosty. Polecam.

jakim trzeba być palantem,, żeby zamieszczać reklamę po ponad 8 latach od postu?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych