Skocz do zawartości

brzydki zapach w samochodzie!

34 odpowiedzi w tym temacie

#21 Jarema

Jarema

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 29 lipiec 2015 - 21:31

Czasami samo ozonowanie nie pomaga, wtedy trzeba próbować odgrzybiać metodą chemiczną. Problem w tym, że nie każdy warsztat ma sprzęt do tego.

#22 yedyny

yedyny

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 20 sierpień 2015 - 23:43

Jedyne rozwiązanie to odgrzybienie układu! Do tego uzupełnienie i nabicie chłodziwa. I po problemie. Wszystko i to szybko zrobią ci w serwisie klimy perfectclima.pl

#23 adrian4

adrian4

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 48 postów

Napisano 10 styczeń 2016 - 17:19

A ja za 15 zł wyczyściłem sobie klimatyzację, wystarczy zwykły spray i wiedza gdzie jest parownik.

Najlepsze, najtańsze oc - zestawienie

#24 Challenger

Challenger

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 43 postów

Napisano 02 luty 2016 - 12:01

Ozonowanie, wyczyszczenie klimy, odgrzybianie.. trzeba jedna wcześniej zdiagnozować źródło brzydkiego zapachu. Pokrowce często brzydko pachną.

#25 Guest_Tomasz

Guest_Tomasz
  • Goście

Napisano 30 marzec 2016 - 08:19

A ja zrobiłem tak że kupiłem w Jorgensen urządzenie które oczyszcza powietrze i od tego czasu nie mam problemu z jakimiś niefajnymi zapachami w samochodzie. Wcześniej wieszałem choinki ale były słabe. Do tego nie wiem czy mnie nie uczulały bo często jak wsiadałem do samochodu to robił mi się zapchany nos. Jak już ich nie używam to problem zniknął.

#26 adonis12

adonis12

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 12 kwiecień 2016 - 21:18

Jak śmierdzi tapicerka to już nic nie da się zrobić. ja też kiedyś miałem samochód który śmierdział, jak się potem okazało - był popowodziowy.

#27 Celinka152

Celinka152

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 03 sierpień 2016 - 13:28

Sprzedawałam kiedyś samochód, który wtoczył mi się do jeziora, ale najpierw go suszyłam. No i było wyraźnie zaznaczone, że to topielec. Ale chamstwo, żeby nie powiedzieć czegoś takiego...

#28 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 724 postów

Napisano 18 sierpień 2016 - 09:28

Jak śmierdzi tapicerka to już nic nie da się zrobić. ja też kiedyś miałem samochód który śmierdział, jak się potem okazało - był popowodziowy.

A na stacji deatlingowej nie robią takich rzeczy? Może jednak da się pozbyć zapachu?

#29 Guest_Sam

Guest_Sam
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2016 - 00:02

Ten Jorgensen jest faktycznie dobry. Mój znajomy miał smród po tym jak pies w drodze do weterynarza mu zwymiotował i nasikał i to urządzenie pomogło. Sam to chyba sobie kupię na wszelki wypadek. 

#30 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 639 postów

Napisano 03 grudzień 2016 - 20:22

Tutaj http://whatnext.pl/z...anie-rozwiazan/ warto sobie zerknąć. Jest tam bowiem ciekawy artykuł na temat zapachów do samochodu. Warto się z nim zapoznać, aby wybrać najlepsze rozwiązanie dla siebie.

#31 tomek34h

tomek34h

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 127 postów

Napisano 06 październik 2017 - 19:40

Niestety brzydki zapach "siedzi" w kanałach wentylacyjnych i trudno go stamtąd wyciągnąć.

news.jpg

#32 Ilona1979

Ilona1979

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 14 październik 2017 - 20:09

borykam się z wielkim problemem otóż od tygodnia w moim samochodzie bardzo brzydko coś śmierdzi! nie mam pojęcia co to może być czy ma ktoś jakieś pomysły?

njaczęściej rozlane mleko śmierdzi i ciężko coś z tym zrobić, ozonowanie może pomóc

#33 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 357 postów

Napisano 29 maj 2019 - 09:23

ja w aucie używam odświeżaczy od K2 i nie mam problemów z nieprzyjemnymi zapachami http://bit.ly/video_...zacze_powietrza

#34 maksym147

maksym147

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 49 postów

Napisano 15 czerwiec 2019 - 11:54

jak śmierdzi z klimy temat prosty - wymiana fitrów, ozonowania - spraye z płynem ... to juz ekstremalna akcja bo moze zabić klapki sterujące (posklejakc)

#35 pacjent

pacjent

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 22 sierpień 2019 - 02:07

Nigdy nie miałam problemów z klimatyzacją, ale to chyba dlatego, że często odwiedzam serwis klimatyzacji samochodowej. Jak się dba to nic złego nie powinno się dziać. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy