Skocz do zawartości

Naprawa automatycznej skrzyni biegów Warszawa

132 odpowiedzi w tym temacie

#121 Luiza82

Luiza82

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 142 postów

Napisano 02 grudzień 2018 - 18:43

W Legionowie trafiłam do warsztatu www.autonaprawa-legionowo.pl i muszę przyznać, że po raz pierwszy spotkałam się z takim profesjonalizmem. Naprawa niemal od ręki, obsługa fachowa i uprzejma. Dodatkowo korzystna cena.

#122 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 610 postów

Napisano 03 grudzień 2018 - 17:51

Na pewno poza naprawą skrzyni, niektóre jej z podzespołów wypadałoby zregenerować, dzięki czemu dodatkowo moglibyśmy przedłużyć jej żywotność. Na pewno zasługuje na to konwerter, który jest jedną z najczęstszych przyczyn awarii skrzyni biegów. Jedną z firm, która specjalizuje się w ich regeneracji jest MVS z Gołkowic. Regenerując części, wymieniają ich elementy, przywracając im pierwotną sprawność.

#123 Guest_felix

Guest_felix
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 11:27

Sprawdzonym i dobrym warsztatem w Warszawie, który specjalizuje się w naprawianiu automatycznych skrzyń biegów jest Seb-Kar. Pracują tam profesjonaliści, którym można zaufać.

#124 fabrynka

fabrynka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 01 marzec 2019 - 11:36

Jeśli ktoś z Was jeździ BMW, to polecam gorąco serwis partnerski tej marki na Bielanach przy ul. Wólczyńskiej. MService to solidni fachowcy, zawsze rzetelnie wykonują swoją pracę i co najważniejsze - uczciwie. Są też tańsi jakąś 1/3 od ASO, a różnicy w jakości usług nie zauważam... Tu ich strona http://serwisbmw.net/

#125 Guest_Filip

Guest_Filip
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 16:06

Na Estrady Auto-Widawski - robią naprawdę dobrze i mają konkurencyjne ceny. 

#126 Guest_arnoldi

Guest_arnoldi
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 12:53

Naprawiam auto zawsze w serwisie Bawaria Motor BMW na Czerniakowskiej. U nich kupiłem auto i u nich serwisuję. Dla mnie najlepszy serwis w mieście, pewny po prostu. 

#127 Guest_A

Guest_A
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 14:32

Nie polecam korzystania z usług serwisu Automatyczne Skrzynie Biegów Auto Wawer ul. ulWidoczna 41, Warszawa.

Straciłem 200 zł, a przeprowadzona błędna diagnoza mogła narazić mnie na stratę 3500 zł

Oddałem na cały dzień 4 letni samochód w związku z wyciekiem oleju w okolicach skrzyni biegów. Zasugerowałem, że olej wycieka prawdopodobnie z przedniej pokrywy skrzyni. Pani z recepcji na koniec dnia poinformowała mnie, że po diagnozie mechanik stwierdził wyciek z wszystkich 3 pokryw, z łączenia silnika i skrzyni. Ogólnie, że leci z każdego możliwego miejsca. Uszczelnienie tego wszystkiego będzie kosztowało 3500 zł.

Odebrałem samochód rezygnując z naprawy i płacąc za diagnozę 200 zł.

W domu zajrzałem pod samochód i okazało się, że mechanik nie pokusił się nawet o umycie skrzyni, aby zdiagnozować miejsce wycieku.

Oddałem samochód do innego serwisu gdzie umyto i stwierdzono wyciek z przedniej pokrywy. Cała naprawa z diagnozą kosztowała 300 zł.

Niestety za późno przeczytałem negatywne komentarze o serwisie Auto Wawer  jakich jest wiele w Internecie i stałem się ich ofiarą.

Przestrzegam innych.

#128 Guest_Karkut

Guest_Karkut
  • Goście

Napisano 09 maj 2019 - 07:46

a co ma naprawa skrzyni do rozrządu jesteś żałosny chłopie !!!

Jaco sieknij barana w słup. Auto jeżdżące oddaje na skrzynie a odbieram i mówią że rozrząd wymienili bo śruba pocięła pasek . To ich pytaj skąd to się wzielo. Ja sam w szoku.

#129 Guest_Benek

Guest_Benek
  • Goście

Napisano 09 maj 2019 - 15:25

Na Estrady Auto-Widawski - robią naprawdę dobrze i mają konkurencyjne ceny. 

Mieszkam niedaleko, a szukam dobrego warsztatu. Czy oni się w czymś specjalizują czy świadczą kompleksowe usługi? 

#130 barakuda

barakuda

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 10 czerwiec 2019 - 12:10

Mechanika samochodowa, blacharstwo, lakiernik, serwis i naprawa klimy, generalnie kompleksowo i to jest duży plus tego warsztatu.

#131 Guest_maria

Guest_maria
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 13:49

Autowawer - omijajcie szerokim łukiem... sami nie naprawiają, oddają podwykonawcom, trwa to kilka tyg albo miesięcy, koszty zawyżają, oszukują, oddają niesprawne auto, mają na karku kilku komorników i liczne sprawy sądowe 

Nie wiem kogo ci polecić, ale wiem kogo ci odradzić. To Auto-Wawer. Facet po 10 dniach naprawy oddaje mi samochód kasując 5000 zamiast uzgodnionych 4000 i okazuje się, że nic nie jest zrobione! Naprawa reklamacyjna trwa MIESIĄC(!). W tym czasie próbują mi upchnąć różne podzespoły po cenie 2 razy wyższej niż w autoryzowanym serwisie. Samochód mało że nie jest naprawiony, to jest w jeszcze gorszym stanie. Kiedy go w końcu wyrywam z warsztatu, żeby mi go nie zepsuli do końca oświadczają mi, że PRZERWAŁEM I ETAP NAPRAWY (!!!). Ciekawe, ile by trwał drugi etap i co by jeszcze spieprzyli.PS. Automat to rzeczywiście poezja. Serwis pewnie trochę droższy niż manualne, ale jeśli dbasz to nie będzie często potrzebny.

#132 Guest_zefiros

Guest_zefiros
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2019 - 14:46

zdecydowanie serwis ASO na Czerniakowskiej w Warszawie.  Dla mnie najlepszy serwis samochodowy jeśli chodzi o BMW

#133 Guest_faer

Guest_faer
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 12:37

Warto rozejrzeć się za sprawdzonym warsztatem, który specjalizuje się w naprawianiu automatycznych skrzyń biegów. Ja ostatnio korzystałem z usług warsztatu Seb-Kar, który znajduje się w Wiązownej pod Warszawą. Tam pracują fachowcy, na których można polegać.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych