Skocz do zawartości

Naprawa automatycznej skrzyni biegów Warszawa

143 odpowiedzi w tym temacie

#101 Guest_Hubert

Guest_Hubert
  • Goście

Napisano 10 październik 2017 - 12:10

Też miałem ten problem w swojej hondzie. Ale znalazłem dobry warsztat blswyszomirski.pl i szybko mi zrobili. Bardzo polecam ich, bo bez łlaski jak w niektórych warsztatach i niedrogo.

#102 Guest_adda

Guest_adda
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2018 - 11:42

Dobrą robotę robi Wacar na Mokotowie, jeśli chodzi o przeglądy to bardzo jestem z nich zadowolony. Pełen profesjonalizm, dokładne podejście, nie ma sprawdzenia auta na odwal byle szybciej byle jak.

#103 Guest_Kriss

Guest_Kriss
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2018 - 14:48

Auto-Widawski w Warszawie (ul. Estrady). Konkurencji nie mają, jeżdżę tam od ponad 15 lat.

#104 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 347 postów

Napisano 24 styczeń 2018 - 16:59

Ja jednak wolę manualną skrzynię biegów, dużo taniej ją naprawić niż taki automat. Całkiem niedawno regenerowałem swoją skrzynie w BCS Skrzynie Biegów w Sosnowcu i cena nie była tak wysoka jak się spodziewałem, z pewnością dużo niższa niż była by w przypadku automatu.

#105 bozi38

bozi38

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 24 styczeń 2018 - 17:02

Jeśli chodzi o hondy, zresztą nie tylko - także inne marki, to ja polecam serwis Honda Matraszek w Markach na Słonecznej. Bardzo solidna obsługa, znają się na rzeczy i naprawdę rzetelnie wykonują naprawy. Ważne też jest, że robią to sprawnie, co jest ważne, jak się nie chce, aby auto czekało w warsztacie na swoją kolej przez kilka dni... Ja polecam :) 

#106 Guest_kondzik55

Guest_kondzik55
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2018 - 14:36

Swoją skrzynię naprawiałem w BMW Bawaria Motors w Katowicach, mają dobrych fachowców i uwinęli się z tym dość szybko. Ceny nie są wysokie i jeśli chodzi o jakość usługi to adekwatne.

#107 Guest_creammy

Guest_creammy
  • Goście

Napisano 16 luty 2018 - 14:18

kiedy miałem problemy ze skrzynią biegów w swoim citroenie c3 (2005r) to zgłosiłem się do MotoPartner z Grochowskiej 45D. Mój znajomy mi ich polecił bo to spece od francuzów i faktycznie: migiem sobie poradzili z usterką. Powymieniali co trzeba i samochód chodzi jak nowy!

#108 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 681 postów

Napisano 16 luty 2018 - 15:33

Jeśli ktoś szuka dobrych fachowców do naprawy manuala to polecam BCS z Sosnowca, w moim citroenie padła skrzynia i naprawili mi szybko i niedrogo, znają się tam na rzeczy.

#109 Franek74

Franek74

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 86 postów

Napisano 01 marzec 2018 - 08:25

Trzeba dobrego, sprawdzonego warsztatu. Ja miałem stłuczkę w okolicy Pruszkowa i trafiłem w dobre ręce do www.visionautoserwis.pl. Robią bezgotówkowe naprawy powypadkowe. Od pierwszej chwili ma się wrażenie, że to fachowcy, co potwierdza się w momencie odbioru auta.

#110 Popkowa90

Popkowa90

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 11 kwiecień 2018 - 07:47

Widzę, że coraz więcej osób ma problemy ze skrzynią biegów. A jak tak naprawdę o nią dbacie? Ostatnio czytałam ciekawy artykuł w internecie, jak dbać o skrzynie biegów. Okazuje się, że prawidłowa wymiana oleju oraz właściwy styl jazdy mogą ograniczyć awarie tej części auta...

#111 Valmir

Valmir

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaKostrzyn

Napisano 12 kwiecień 2018 - 08:25

Jesteście jedynymi ludźmi którzy mają problem z czymś z czym prawie nikt nie ma

#112 barbetka87

barbetka87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 01 maj 2018 - 15:44

Polecam serwis przy ASO Honda Matraszek, http://www.hondamatraszek.pl/, mają świetnych fachowców, serwisują wszystkie auta - hondy i nie-hondy też :) 

#113 Guest_karvi93

Guest_karvi93
  • Goście

Napisano 21 maj 2018 - 16:15

Polecam usługi sebkar. Pl maja wieloletnie doświadczenie w naprawie półautomatycznych oraz automatycznych skrzyń biegów wszystkich producentów i ich firmę można spotkać również w Warszawie.

#114 Guest_Zaldiar

Guest_Zaldiar
  • Goście

Napisano 23 maj 2018 - 16:02

Auto-Widawski w Warszawie (ul. Estrady). Konkurencji nie mają, jeżdżę tam od ponad 15 lat.

Czy w tym warsztacie w czymś specjalizują się? No wiech, mechanika, blacharstwo czy klimatyzacja? Albo coś innego...

#115 maja1818

maja1818

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 29 maj 2018 - 14:06

Ja mogę polecić MService, to jest przy Wólczyńskiej. Serwis partnerski BMW, fachowa obsługa, wysoka jakość świadczonych usług, bardzo dobrzy mechanicy i atrakcyjne ceny - jakieś 1/3 taniej niż w ASO :) Tu ich strona http://serwisbmw.net

#116 Guest_Stosik

Guest_Stosik
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2018 - 14:14

Auto Widawski, to głównie blacharstwo, lakiernictwo, mechanika samochodowa, serwis i naprawa klimatyzacji. Generalnie full opcja.

#117 andreabb

andreabb

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 30 czerwiec 2018 - 21:16

Ja mogę polecić MService, to jest przy Wólczyńskiej. Serwis partnerski BMW, fachowa obsługa, wysoka jakość świadczonych usług, bardzo dobrzy mechanicy i atrakcyjne ceny - jakieś 1/3 taniej niż w ASO :) Tu ich strona http://serwisbmw.net

Mogę w 100% potwierdzić z własnego doświadczenia. Miejsce godne polecenia i zaufania! 

#118 Guest_Macek

Guest_Macek
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2018 - 12:32

Czy w tym warsztacie w czymś specjalizują się? No wiech, mechanika, blacharstwo czy klimatyzacja? Albo coś innego...

Specjalizują się w blacharstwie i lakiernictwie, naprawie i odgrzybianiu klimy, mechanice pojazdowej, naprawa zderzaków, odnowa lakieru.

#119 Nobody

Nobody

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 270 postów

Napisano 29 sierpień 2018 - 07:47

Skrzynie automatyczne sprawdzają się przede wszystkim w miastach, choć osobiście z taką skrzynią nie miałem nigdy okazji jeździć. ;)

Taśmy przenośnikowe Eurotex Poland.

#120 Guest_Gregoir80

Guest_Gregoir80
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2018 - 20:59

Słyszałem od kolegi bardzo dobre opinie o serwisie partnerskim BMW MService. W przyszłym tygodniu zawożę tam swoje autko na mały "lifting", to coś więcej powiem, ale ufam koledze jeśli chodzi o takie rekomendacje. Jak ktoś jeździ BMW, to podobno tam naprawę warto się zgłosić. Raz że trzymają najwyższe standardy zgodnie z wytycznymi BMW, a dwa że są ponoć sporo tańsi od ASO.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych