Skocz do zawartości

Naprawa automatycznej skrzyni biegów Warszawa

142 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Klient

Guest_Klient
  • Goście

Napisano 19 listopad 2015 - 17:44

Uwaga na warsztat Auto Wawer !!! Totalni oszuści.

Robili mi wymianę oleju (kompleksowa usługa z częściami) na początku było ok, ale kiedy miska olejowa po kilku tygodniach miska zaczeła cieknąć (brak uszkodzeń mechanicznych) stwierdzili, że ja sam części dostarczałem a oni tylko robili wymianę co jest kompletną bzdurą bo ja się kompletnie na tym nie znam.

Przy wymianie zaproponowali mi naprawę skrzyni za kilka tysięcy złotych a inny warsztat rozwiązał

problem ale za kilkaset złotych co świadczy, że próbowali mnie naciągnąć na niepotrzebna naprawę.

Nie dają paragonów a potem twierdzą, że oczywiście było inaczej i oczywiście jest on niezbedny do reklamacji. Tu akurat wiem, że to był mój błąd bo powinienem się uponieć ale to ich obowiązkiem jest mi go wydać.

Jest wiele innych dużo lepszych i bardziej udczciwych warsztatów.

Jednym słowem proponuje omijać szerokim łukiem.

P.S Te pozytywne opinie to chyba właściciel warsztatu pisze - pisane jednego dnia co kilka minut smile.png

#42 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 756 postów

Napisano 19 listopad 2015 - 20:08

A ja akurat miałem robioną naprawę skrzyni w Auto Wawer i nie spotkałem się z żadnym problemem. Według mnie bardzo miła obsługa, a naprawa przebiegła szybko i tanio. Jestem pewien, że w razie problemu na pewno z nich znowu skorzystam. Widać, że znają się, na rzeczy.

#43 Guest_Guest_jagielonczyk

Guest_Guest_jagielonczyk
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 22:55

No pojechałem tam do nich zostawiłem auto obsługa miła i profesjonalna dam znać co i jak jeszcze 

#44 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 818 postów

Napisano 25 listopad 2015 - 18:17

Również dawałem do auto wawer i nie mam się do czego jakoś przyczepić. Bardzo szybka naprawa, pełen wgląd w pracę i cena wcale nie była taka duża jak to ostrzegają tutaj inni użytkownicy. 

#45 Guest_jagielonczyk

Guest_jagielonczyk
  • Goście

Napisano 30 listopad 2015 - 18:07

Kilka dni temu odebrałem auto i przyznaję, że WAWER się spisał, szybko, tanio i profesjonalnie, przez cały czas miałem wgląd w zdjęcia z przebiegu pracy. Dla mnie OK.

#46 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 756 postów

Napisano 04 grudzień 2015 - 00:12

Również polecam auto wawer szybka i miła obsługa, cena też niczego sobie, ogólnie nie ma się do czego przyczepić. 

#47 Guest_Robbo

Guest_Robbo
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2015 - 20:51

Nie polecam firmy Ascco Sp z o.o z Czosnowa w zakresie obsługi automatycznych skrzyń biegu z tytułu nierzetelności wykonywanych usług. Wymiana oleju bez możliwości bycia w czasie wymiany. Sprzeczne informacje jaki olej został przy wymianie zalany Dextron III czy VI. Jak chcesz mieć kłopoty z SB to skorzystaj z tej firmy.

#48 Guest_miron

Guest_miron
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2015 - 01:27

No faktycznie Ja też byłem u nich w warsztacie przy widocznej i niczego nie można się przyczepić. Samochó∂ zrobiony na czas porządnie i bez żadnego zbędnego gadania. Nic tylko się cieszyć. Widać, zresztą, że w Autowawer mają duży ruch to ich klienci zaufaniem darzą.

#49 Guest_Joanna

Guest_Joanna
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2016 - 19:40

mimo, że jako kobieta często trafiałam na naciągaczy, to jak zepsuła mi się skrzynia i udałam się z tym do Auto Wawer to miło mnie zaskoczyli. 

znam się na autach i wiedziałam mniej więcej o co chodzi u mnie, toteż po chwili rozmowy panowie nie traktowali mnie jak głupiej blondynki, wszystko wytłumaczyli, wycenili z góry, co się chwali, bo potem się nie zdziwiłam wink.png

mąż po powrocie z delegacji zajrzał do auta i stwierdził że jeździ super i naprawa była dobrze wykonana, płaciłam 2 tys a auto było zrobione w niecały tydzień, bardzo jestem zadowolona i polecam

#50 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2016 - 10:04

Autowawer to oszuści. Nie dajcie sie omamic zdjęciami na stronie internetowej. Robią to po to, zeby wygladac profesjonalnie i zeby klient uwierzyl w ich fachowosc.

Ceny rosną kilkukrotnie pomimo ustaleń. NIe chca przeslac szczegolowego kosztorysu. na żadanie wydaniia starych czesci oznajmili, ze wyrzucili na złom.

AUTOWAWER to oszukańcza firma - OMIJAJCIE Z DALEKA 

Pozytywne komentarze na zasadzie ŁubuDubu pisze sam własciciel.

Na facebooku zbierani są ludzie do pozwu zbiorowego przeciwko autowawer

#51 Challenger

Challenger

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 43 postów

Napisano 02 luty 2016 - 11:46

A to ciekawe, masz link do tego pozwu?

#52 kris79

kris79

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 luty 2016 - 09:21

znam kancelarię z warszawy prowadzącą sprawy przeciwko warsztatom.

#53 Guest_Staszka

Guest_Staszka
  • Goście

Napisano 11 luty 2016 - 15:06

ja robiłam tam i klocki i potem jeszcze skrzynię automatyczną w clio 2. nie mam nic do zarzucenia, kompleksowa pomoc i obsługa ok, polecam

#54 Guest_narrio

Guest_narrio
  • Goście

Napisano 17 luty 2016 - 11:04

Proponuję zadzwonić do Auto Młynarski. Mają szeroką ofertę w przypadku napraw powypadkowych. Nie trzeba się o nic martwić – odholują, naprawią, dadzą auto na czas naprawy. Jeśli chodzi o adres i telefon to na stronie www.auto-mlynarski.pl są wszystkie dane.

#55 Challenger

Challenger

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 43 postów

Napisano 23 luty 2016 - 10:24

Dzięki, zanotuje sobie do czarnej listy, jeśli jeszcze kiedyś się natknę na taką opinię. :)

#56 Guest_lucjan

Guest_lucjan
  • Goście

Napisano 26 luty 2016 - 12:44

Uwaga na Ascco Czosnow.!!!!!!!!

Zdjeli skrzynie rozlozyli zlozyli nie jezdzila to wlozyli z innego auta bez mojej zgody. Okazalao sie ze zle zlozyli. Jakims cudem sruba w rozrzadzie sie znalazla i pociela pasek rozrzadu. Wymienili caly rozrzad i kazali mi placic za to 4000. Mechatronike dali do jakiegos kolesia ktory ja porysowal i popsul masakra. Przykechalem do nich z innym problemem a wyjechalem ze zrzytajaca skrzynia. Na koncu oddali kase . Nie polecam. Amatorzy i kretacze.

#57 Guest_karkul

Guest_karkul
  • Goście

Napisano 26 luty 2016 - 17:26

a co ma naprawa skrzyni do rozrządu jesteś żałosny chłopie !!!

Jak ja samochody poznawalem to ty z nosa gile jadles. Wiadomo ze to sa 2 rozne rzeczy. Jedz fo Ascco i zapytaj czy przyjechalem do nich z sruba w rozrzadzie. Nawet obdarli mi alufelge i spreyem srebrnym zamalowali.

#58 Guest_soper

Guest_soper
  • Goście

Napisano 26 luty 2016 - 17:48

ODDRADZAM AUTOTRANSMISJA JANKI !!!!!

Zgrzyt w skrzyni. Pan Jurek robi adaptacje 350 kasuje i mowi ze jest bajka. Jezdze a tam dalej to samo. Pan Jurek rozklada skrzynie a ona sprawna. Wiec stawia na mechatronike wymienia 2 zawory za 800 zl. Usterka dalej jest. Wysyla mechatronike do szpeca ktory polamal obudowe komputera skleil na silikon a olej do kompa dalej sie dostawal. Zakladaja dalej lipa usterka jest. Pan Jerzy kasuje mnie nie malo za niepotrzebnie zdjeta skrzynie i zawory wymienione sprawne na sprawne i mowi ze mecha do wymiany. Wymienilem na uzywana sprawna juz gdzie indziej i po problemie. Tak oto autotransmisja zdziera tysiace zl od klienta zeby na koniec dojsc do przyczyny usterki. Pojechalem z usterka zostawilem tysiace zl wyjechalem z ta sama usterka. NIE POLECAM.

#59 Guest_Anka

Guest_Anka
  • Goście

Napisano 26 marzec 2016 - 22:37

Polecam firmę Wawer. Naprawiali mi automat w mercedesie. Mają nawet dość normalne ceny jak za tego typu naprawy.

#60 Guest_Mia

Guest_Mia
  • Goście

Napisano 30 marzec 2016 - 10:54

ja robiłam tam skrzynię biegów, mam automat, niestety mąż wyjechał i musiałam sama to załatwić, skrzynia została naprawiona, trwało to wcale nie tak długo, po prostu tydzień przejeździłam rowerem do pracy wink.png cenowo nie było tak, że byłam zaskoczona i wryta w ziemię wink.png mąż wrócił i pochwalił pracę fachowców z Auto Wawer. jeśli znów coś się niestety zepsuje to tylko tam oddamy do naprawy

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych