Skocz do zawartości

Naprawa automatycznej skrzyni biegów Warszawa

142 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 11 listopad 2014 - 13:25

tylko nie Auto Wawer złodzieje i oszusci trzeba się zebrac w pare osób i złozyc pozew zbiorowy i zakończyć ten ich złodziejski interes.

#22 Guest_Daniel

Guest_Daniel
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2014 - 17:55

Nie polecam firmy auto wawer, na własnej skurze przekonałem się o złodziejskiej naturze tef firmy.

Uszkodzona została w moim aucie skrzynia biegów. Przez telefon uzyskałem informację iż diagnostyka po której będzie znany powód usterki i cena naprawy kosztuje 150 pln(płacac dowiedziałem sie że jest to cena netto) wiec zawiozłem tam auto na lawecie.

Panowie mechanicy musieli (tak twierdzą) dolac dwa litry oleju żeby dokonać diagnozy. Cena oleju 110 zł litr. Po naciagnieciu mnie na owy olej i na wspomnianą cenę za diagnostykę dowiedziałem się iż coś jest zepsute w skrzyni i żeby sprawdzic co trzeba wyjać skrzynię (600 netto) i zrobic diagnostykę już na stole za kolejne 300 netto. Zapłaciłem 400 nie wiem za co i zabrałem samochd do innego warsztatu. Nieudacznicy i naciągacze w mojej ocenie. Nie polecam.

#23 eldem

eldem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów

Napisano 31 grudzień 2014 - 12:25

To niewąską sumkę wydaleś...

#24 Guest_REGI

Guest_REGI
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2015 - 23:21

Nie wiem kogo ci polecić, ale wiem kogo ci odradzić. To Auto-Wawer. Facet po 10 dniach naprawy oddaje mi samochód kasując 5000 zamiast uzgodnionych 4000 i okazuje się, że nic nie jest zrobione! Naprawa reklamacyjna trwa MIESIĄC(!). W tym czasie próbują mi upchnąć różne podzespoły po cenie 2 razy wyższej niż w autoryzowanym serwisie. Samochód mało że nie jest naprawiony, to jest w jeszcze gorszym stanie. Kiedy go w końcu wyrywam z warsztatu, żeby mi go nie zepsuli do końca oświadczają mi, że PRZERWAŁEM I ETAP NAPRAWY (!!!). Ciekawe, ile by trwał drugi etap i co by jeszcze spieprzyli.PS. Automat to rzeczywiście poezja. Serwis pewnie trochę droższy niż manualne, ale jeśli dbasz to nie będzie często potrzebny.

POTWIERDZAM - i ODRADZAM AUTOWAWER. WG MNIE NIE UCZCIWY MECHANIK. RZEKOMO WYMIENIA OLEJ DYNAMICZNIE W SAMOCHODZIE. A DE FACTO DOLEWA TYLKO JAKIES ZLEWKI.  NIE DOPUSZCZA  DO SAMOCHODU. W ZWIAZKU Z TYM PODCZAS WYMIANY NIE WIESZ BO NIE WIDZISZ CO ROBIA. NIE UDOSTEPNIA ZAPISU Z KAMER WIDEO NA WYRAZNA PROSBE O UDOKUMENTOWANIE WYMIANY OLEJU> INNYMI SLOWY NACIAGACZ I TYLE> ODRADZAM. 

#25 Guest_ZDAN

Guest_ZDAN
  • Goście

Napisano 02 luty 2015 - 21:25

moje przygody z autowawer skończyły się na diagnozie skrzyni biegów..... musiałem zostawić samochód na 3h. Wróciłem i dostałem wydruk z komputera, że są błędy w silniku i póki ich nie usunę to nie da się zdiagnozować skrzyni..... Poprosiłem o FV nie było możliwości jej wystawienia, poprosiłem o przesłanie jej pocztą- nie doszła do dziś mimo, że minęło 1,5m-ca

Naciągacze

#26 Guest_caro

Guest_caro
  • Goście

Napisano 13 luty 2015 - 08:44

Polecam warsztat w otwocku. Znają sie na rzeczy www.automatyczneskrzynieotwock.pl

Popieram, wiedzą co robią. Polecam, moja bryka chodzi jak ta lala.

#27 Guest_zly

Guest_zly
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2015 - 11:41

tylko nie Auto Wawer złodzieje i oszusci trzeba się zebrac w pare osób i złozyc pozew zbiorowy i zakończyć ten ich złodziejski interes.

chętnie podłączę się do pozwu !! jak można traktować tak ludzi, którzy udaja się po pomoc i zostawiają grube tysiące...

#28 Guest_Mercedes

Guest_Mercedes
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2015 - 05:40

Czesc, szukam kogoś godnego polecenia do naprawy automatycznej skrzyni biegów w warszawie.Jakie w ogóle są tu ceny? może szukać gdzie indziej i naprawa automatu wyjdzie wtedy taniej?Czy przy zakupie auta unikacie automatów ze względu na wysokie koszty serwisowania i nie decydujecie się na nie dlatego że jak taki automat się popsuje to jest większy problem niż z manualem?Czy są jakieś inne względy?Jazda z automatem i napędem na 4 koła to poezja smile.png

Tylko Auto Wawer sa znani od lat naprawiaja tylko automaty , znani fachowcy nie probuj gdzie indziej bo i tak do nich wrocisz sa w Warszawie na ul. Wodocznej 41 mozna sie dogadac wszystko wytlumacza i pokarza dla mnie ceny tez przystepne

#29 Guest_arabella

Guest_arabella
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2015 - 05:45

Polecam Auto Wawer naprawiałam juz kolejnhy samochód działa prawidłowo znaja się na automatycznych skrzyniach i robia to dobrze Widoczna Warszawa Wawer

#30 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2015 - 18:46

Witam

Warsztat car-pol w grodzisku mazowieckim to naciagacze i oszusci nie polecam oddawac tam zadnych skrzyn biegow.

Szkoda nerwow i czasu

#31 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2015 - 21:14

Zobaczcie pozytywne opinie o autowawer - widac, ze pisala je jedna osoba, a gosc jest na tyle glupi, ze dal 2 osobne dobre komentarze w odstepie paru minut. Nie dajcie sie oszukac!

#32 vespa

vespa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 01 wrzesień 2015 - 07:59

Z dobrym fachowcem naprawa nie będzie problemem, ale koszty naprawy automatu i tak będą znaczne.

#33 Guest_karkul

Guest_karkul
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2015 - 09:28

OSTRZEGAM przed Ascco Czosnow.
Naprawiali skrzynie dsg prawie miesiac. Znikad znalazla sie sruba w rozrzadzie i pociela pasek. Naprawili w innym warsztacie i kazali mi zaplacic za to 4000 zl. Odbieram auto jezdze 2 dni i laweta. Brak biegow. Odbieram auto a tam zgrzyty w skrzyni ktorych wczesniej nie bylo, wciskaja ze to normalne. Na koniec bardzo ladne zachowanie Szefa bo oddal kase. Nie polecam. Nie fachowcy amatorzy. A szef ich kryje i kreci.

#34 Guest_mariusz

Guest_mariusz
  • Goście

Napisano 19 październik 2015 - 11:11

jak raz miałem automata to nie mogę się teraz przestawić. Serwis jest droższy ale szczerze mówiąc nie zamieniłbym się teraz na manuala. Jeżeli chodzi o dobre warsztaty to polecam Auto-Blak z Warszawy, szybki serwis i fajne ceny.

#35 Guest_Jaco

Guest_Jaco
  • Goście

Napisano 30 październik 2015 - 22:02

OSTRZEGAM przed Ascco Czosnow.
Naprawiali skrzynie dsg prawie miesiac. Znikad znalazla sie sruba w rozrzadzie i pociela pasek. Naprawili w innym warsztacie i kazali mi zaplacic za to 4000 zl. Odbieram auto jezdze 2 dni i laweta. Brak biegow. Odbieram auto a tam zgrzyty w skrzyni ktorych wczesniej nie bylo, wciskaja ze to normalne. Na koniec bardzo ladne zachowanie Szefa bo oddal kase. Nie polecam. Nie fachowcy amatorzy. A szef ich kryje i kreci.

a co ma naprawa skrzyni do rozrządu jesteś żałosny chłopie !!!

#36 Guest_marek

Guest_marek
  • Goście

Napisano 10 listopad 2015 - 19:38

no z tym rozrządem to dziwna sprawa nie wiem jakim cudem coś takiego mogło się stać a co do warsztatów faktycznie warsztat AutoWawer specjalizujący się w automatach jest na prawdę spoko robiłem tam mojego land rovera i w ogóle widać, że mają dużo klientów itd

#37 Guest_jagielonczyk

Guest_jagielonczyk
  • Goście

Napisano 12 listopad 2015 - 18:56

ja mam do zrobienia sprzęgło kinetyczne myślisz, że mogliby mi to zrobić wydają się rzetelną firmą. 

#38 Guest_Robson

Guest_Robson
  • Goście

Napisano 17 listopad 2015 - 17:18

Dobry Warsztat do skrzyn automatów to Auto wawer na widocznej w Wawrze przy samych torach jak sie jedzie do Otwocka od strony Warszawy to po prawej stronie za stacją kolejową Wawer pierwszy przystanek autobusowy , robiłem u nich w tamtym miesiacu automatyczna skrzynie nawet nawet szybko no troche kasy kosztowalo . Mialem zepsuty komputer ktory psuł mi skrzynie , sam go zalalem woda kiedys .No i narozrabial , chlopaki mechanicy ogarneli mi temat i narazie jest ok , teraz tylko olej u nich wymienie i bede uwazal na wode.

#39 Guest_RR elkazet

Guest_RR elkazet
  • Goście

Napisano 17 listopad 2015 - 17:29

Polecam Warsztat Auto Wawer w Warszawie na ul Widocznej 41 , naprawilem swoje BMW jestem zadowolony to juz drugi samochod ktory tam naprawilem wyszlo drogo ale automat musi kosztowac regularnie wymieniam u nich olej dynamicznie maja podobno najnowsza maszyne i jest ok

racja polecam też zadowolony jestem

#40 Guest_RR elkazet

Guest_RR elkazet
  • Goście

Napisano 17 listopad 2015 - 17:36

ja mam do zrobienia sprzęgło kinetyczne myślisz, że mogliby mi to zrobić wydają się rzetelną firmą. 

Tylko Auto Wawer moze jekieś zje... piszą o nich cos nie tak lecz ja zadowolony jestem Widoczna Wawer jezdzilem po wszystkich warsztatach w warszawie i dalej nie mogli znalezc usterki w koncu kupilem uzywana masakra tez nie dzialala w koncu pojechalem do wawra ogarneli za 1800 zł i jest ok

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych