Skocz do zawartości

Naprawa automatycznej skrzyni biegów Warszawa

96 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_TaDI6

Guest_TaDI6
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2011 - 20:30

Czesc, szukam kogoś godnego polecenia do naprawy automatycznej skrzyni biegów w warszawie.Jakie w ogóle są tu ceny? może szukać gdzie indziej i naprawa automatu wyjdzie wtedy taniej?Czy przy zakupie auta unikacie automatów ze względu na wysokie koszty serwisowania i nie decydujecie się na nie dlatego że jak taki automat się popsuje to jest większy problem niż z manualem?Czy są jakieś inne względy?Jazda z automatem i napędem na 4 koła to poezja :)

#2 Guest_zigiV8

Guest_zigiV8
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2011 - 21:16

Ja sam jeżdżę automatem 4x4 i nie wyobrażam sobie lepszego napędu.Ja korzystam z usług http://www.autotransmisja.pl/Może nie są najtańsi ale znają się dobrze

#3 Guest_Qman

Guest_Qman
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2011 - 20:38

Nie wiem kogo ci polecić, ale wiem kogo ci odradzić. To Auto-Wawer. Facet po 10 dniach naprawy oddaje mi samochód kasując 5000 zamiast uzgodnionych 4000 i okazuje się, że nic nie jest zrobione! Naprawa reklamacyjna trwa MIESIĄC(!). W tym czasie próbują mi upchnąć różne podzespoły po cenie 2 razy wyższej niż w autoryzowanym serwisie. Samochód mało że nie jest naprawiony, to jest w jeszcze gorszym stanie. Kiedy go w końcu wyrywam z warsztatu, żeby mi go nie zepsuli do końca oświadczają mi, że PRZERWAŁEM I ETAP NAPRAWY (!!!). Ciekawe, ile by trwał drugi etap i co by jeszcze spieprzyli.PS. Automat to rzeczywiście poezja. Serwis pewnie trochę droższy niż manualne, ale jeśli dbasz to nie będzie często potrzebny.

#4 Guest_spokoloco

Guest_spokoloco
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2011 - 21:57

Ja to ciekaw jestem, czy są juz magicy co potrafia DSG naprawić. Ponoć, DSG jest liczone na 150 tysięcy kilometrów a później kaplica. I już nic nie naprawisz, a koszty wymiany przekraczają wartość samochodu...

#5 Guest_janek300

Guest_janek300
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2011 - 00:30

Dobre serwisy automatycznych przekładni serwisują bez problemy skrzynie DSG.Naprawy prowadzą w zakresie takim na jaki pozwala konstrukcja skrzyni i dostępność części zamiennych. A tu podobno nie mają zbyt wielkiego pola do popisu

#6 Guest_Matee

Guest_Matee
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2011 - 13:32

Automat jak to automat - wiadomo, droższy w naprawie.Ja nie znam dobrego miejsca, godnego polecenia jeśli chodzi o naprawę skrzyń biegów (co straszniejsze nie znam żadnego naprawdę godnego polecenia miejsca, na naprawy ogólne!) ale i znam ludzi ze skrzyniami DSG i dwa auta w rodzinie z taką skrzynią już były.Wiele zależy od odpowiedniego serwisu ale w VW Golfie DSG bez problemu hulała po przekroczeniu 200 tysięcy kilometrów.W Passacie B6 jest już najechane 166 tysięcy kilometrów i skrzynia jak nowa :)Także nie wróżcie z fusów bo DSG daje radę.A co do naprawy skrzyni biegów w nowoczesnym aucie to często najlepszym wyborem jest ASO, z tego względu że zaawansowanej konstrukcji nie warto powierzać panom zdzisiom, którzy nie mają z nią do czynienia na co dzień.

#7 Guest_spokoloco

Guest_spokoloco
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2011 - 23:22

Skrzynie DSG sa swietne w trakcie jazdy. Ale rozmawialem z kumplem co pracuje w serwisie VAG i on mi mowil, ze wszystko jest fajnie do pierwszej awarii. Oczywiscie, powaznej awarii - wtedy jest to elemet praktycznie nienaprawialny wiec koszta sa ogromne...

#8 Guest_magdowitonik

Guest_magdowitonik
  • Goście

Napisano 16 marzec 2013 - 23:09

Witam, miesiąc temu moja toyota corolla e12 zaczęła szwankować…skrzynia biegów wyjątkowo głośno huczała i skończyła się koniecznością jej naprawy. Po wykonaniu kilkudziesięciu telefonów po szrotach, magikach itp. itd. zorientowałem się, że koszt który mnie czeka to nawet 1600 zł. Co więcej były to sprzęty używane, powypadkowe, które również mogły wymagać dodatkowej naprawy. Na szczęście udało się wygooglać firmę Auto-Rama z Warszawy ul P. Skargi 62. Firma profesjonalnie zajęła się tematem. W mojej obecności skrzynia została „otwarta” i od ręki wyceniono koszt jej naprawy-regeneracji. Wydatek był niższy i z gwarancją na 6 miesięcy bez limitu kilometrów, a co więcej była to moja bezwypadkowa „skrzyneczka”. Wciągu 4 dni skrzynia ponownie znalazła się w moim aucie i jak dotąd autko sprawuje się jak należy, a co więcej nie pamiętam, kiedy ostatnio moja toyotka tak cicho śmiagałaDlatego też polecam firmę Auto-Rama z Warszawy http://www.zumi.pl/1...zawa,firma.html

#9 Guest_BMW X 5

Guest_BMW X 5
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2013 - 21:06

Polecam Warsztat Auto Wawer w Warszawie na ul Widocznej 41 , naprawilem swoje BMW jestem zadowolony to juz drugi samochod ktory tam naprawilem wyszlo drogo ale automat musi kosztowac regularnie wymieniam u nich olej dynamicznie maja podobno najnowsza maszyne i jest ok

#10 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2013 - 21:07

polecam Auto Wawer na ul. Widocznej

#11 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2014 - 14:31

Polecam warsztat w otwocku. Znają sie na rzeczy www.automatyczneskrzynieotwock.pl

#12 Guest_gringo

Guest_gringo
  • Goście

Napisano 19 marzec 2014 - 11:58

a znacie kogoś konkretnego w okoliach radzymin wołomin?

#13 Guest_mario

Guest_mario
  • Goście

Napisano 21 marzec 2014 - 11:20

Nie wiem kogo ci polecić, ale wiem kogo ci odradzić. To Auto-Wawer. Facet po 10 dniach naprawy oddaje mi samochód kasując 5000 zamiast uzgodnionych 4000 i okazuje się, że nic nie jest zrobione! Naprawa reklamacyjna trwa MIESIĄC(!). W tym czasie próbują mi upchnąć różne podzespoły po cenie 2 razy wyższej niż w autoryzowanym serwisie. Samochód mało że nie jest naprawiony, to jest w jeszcze gorszym stanie. Kiedy go w końcu wyrywam z warsztatu, żeby mi go nie zepsuli do końca oświadczają mi, że PRZERWAŁEM I ETAP NAPRAWY (!!!). Ciekawe, ile by trwał drugi etap i co by jeszcze spieprzyli.
PS. Automat to rzeczywiście poezja. Serwis pewnie trochę droższy niż manualne, ale jeśli dbasz to nie będzie często potrzebny.

Nie wiem kogo ci polecić, ale wiem kogo ci odradzić. To Auto-Wawer. Facet po 10 dniach naprawy oddaje mi samochód kasując 5000 zamiast uzgodnionych 4000 i okazuje się, że nic nie jest zrobione! Naprawa reklamacyjna trwa MIESIĄC(!). W tym czasie próbują mi upchnąć różne podzespoły po cenie 2 razy wyższej niż w autoryzowanym serwisie. Samochód mało że nie jest naprawiony, to jest w jeszcze gorszym stanie. Kiedy go w końcu wyrywam z warsztatu, żeby mi go nie zepsuli do końca oświadczają mi, że PRZERWAŁEM I ETAP NAPRAWY (!!!). Ciekawe, ile by trwał drugi etap i co by jeszcze spieprzyli.
PS. Automat to rzeczywiście poezja. Serwis pewnie trochę droższy niż manualne, ale jeśli dbasz to nie będzie często potrzebny.

Nierzetelny zakład - prawdopodbnie nie wszystkie naprawy są robione na miejscu.
Naprawa starej w skrzyni w volvo przerosła ich umiejętności a cena naprawy ( 5 tys. ) przerażająca.
Auto przejechało 15 km i problem taki jaki występował nie został usunięty ( tryba awaryjny ).
Zabierają się za to co nie trzeba - cz yli słaba diagnostyka. Po złożeniu reklamacji kazali zapłacić za lawetę - która jest rzekomo dla 'stałych Klientów' czyli chyba takich którym się psuje skrzynia co pół roku Dołączona grafika żenada ogólna dlatego szczerze odradzam.
Auto teraz jeździ prawidłowo - ale to już nie ich zasługa Dołączona grafika na szczęsćie pomógł mi PZMot

#14 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 23 marzec 2014 - 20:56

Nierzetelny zakład - prawdopodbnie nie wszystkie naprawy są robione na miejscu.
Naprawa starej w skrzyni w volvo przerosła ich umiejętności a cena naprawy ( 5 tys. ) przerażająca.
Auto przejechało 15 km i problem taki jaki występował nie został usunięty ( tryba awaryjny ).
Zabierają się za to co nie trzeba - cz yli słaba diagnostyka. Po złożeniu reklamacji kazali zapłacić za lawetę - która jest rzekomo dla 'stałych Klientów' czyli chyba takich którym się psuje skrzynia co pół roku Dołączona grafika żenada ogólna dlatego szczerze odradzam.
Auto teraz jeździ prawidłowo - ale to już nie ich zasługa Dołączona grafika na szczęsćie pomógł mi PZMot

Dzięki za info jako naprawa skrzyni w tym zakładzie

#15 pawel67

pawel67

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 28 sierpień 2014 - 08:59

ja mogę z czystym sumieniem poecić http://www.renz.pl/ w Grójcu, co prawda trochę za Warszawą, ale naprawdę warto tam jechać.Naprawa w rozsądnym czasie, sam korzystam już od lat. Serwisuje tam swój automat.

#16 Guest_aldek

Guest_aldek
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2014 - 10:00

Auto wawer - odradzam!!!!

Po 10 dniach trzymania focusa facet wzial 1400 zl, wystawil paragon na 400 zl i napisal bzdurny opis:

wykonano:

czyszczenie i olej skrzyni biegów

zawór wymiana

diagnostyka automatycznej skrzyni

i tyle było z tego. Samochód oczywiście jak chodził tak chodzi.

Okazało się, że żadnego zaworu nie wymieniał i nie wymieniał oleju.

masakra. 

Planuję sprawę skierować na drogę sądową.

#17 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2014 - 10:48

Polecam warsztat w otwocku. Znają sie na rzeczy www.automatyczneskrzynieotwock.pl

Dlaczego polecasz ? co w tam robiles ?

#18 nowowej

nowowej

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 12 wrzesień 2014 - 20:18

A propos automatycznych skrzyni biegu, to mam małe pytanie. Jaki są najlepsze oleje do skrzyni biegów w automacie? Możecie mi doradzić?

#19 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2014 - 08:51

Polecam Auto Wawer Warszawa ul. Widoczna 41 naprawiam juz drugi samochód i wszystko ok nie jest tanio ale wszystko działa jak powinno

#20 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2014 - 08:53

Polecam Auto Wawer Warszawa ul. Widoczna 41 naprawiam juz drugi samochód i wszystko ok nie jest tanio ale wszystko działa jak powinno

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych