Skocz do zawartości

Tłumiki warszawa - gdzie i za ile, jakie miejsca polecacie?

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_TaDI6

Guest_TaDI6
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2011 - 19:09

Tłumiki warszawa - gdzie i za ile, jakie miejsca polecacie? Mam nieszczelność w wydechu a zakładów zajmujących się tłumikami u nas w mieście jest masa - i jak wiadomo masa kleklarzy którzy mają marne pojęcie o samochodach i lepią co im wyjdzie.Nie chcę robić tego na częściach oryginalnych, wiadomo jakiś niezły wydech ale zamiennik, nie musi to być bardzo drogi tłumik.Chodzi mi o zakład który ma rozsądne ceny np. za wymianę tłumika i zna się na swojej pracy na tyle, że dobierze coś konkretnie do mojego auta a nie uniwersalny badziew który marnie spełni swoje zadanie (mój znajomy miał tak z katalizatorem), wstawili mu jakiś który montują do wszystkich aut i samochód z nim pierdzi jak pierdział wcześniej.Tego chciałbym uniknąć. Jak zakład wydechów, tłumików w Warszawie polecacie, najlepiej jakiś sprawdzony gdzie nie próbują naciąć klienta.

#2 Guest_spokoloco

Guest_spokoloco
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2011 - 17:41

Ja takie rzeczy robię zawsze na Alei Krakowskiej, tak zaraz za wyjazdem z Włodarzewskiej są takie jakby pawilony (zaraz za nowo budowanym budynkiem). Tam masz znak - Tłumiki, skręcasz w prawo i jesteś. Ja zawsze byłem zadowolony.

#3 Guest_Tłumiki Grochów

Guest_Tłumiki Grochów
  • Goście

Napisano 09 listopad 2013 - 21:21

Jugaz tłumiki Warszawa Praga południe Komorska 55A lub Łukowska 22. tel. 870 38 26 lub kom. 690 155 022.Wymiana i naprawa układu wydechowego JUGAZ GROCHÓW tel.228703826 to warsztat samochodowy słynący z największego wyboru samochodowych tłumików zamiennych katalizatorów, oraz bezkonkurencyjnej ofercie naprawy i wymiany układów wydechowych.Od wielu lat firma Jugaz Grochów zajmuje wysokie miejsce w Warszawaie na rynku motoryzacyjnym w układach wydechowych.Do naprawy i wymiany używają tylko tłumiki i katalizatory zapewniające długą żywotność,najdłuższą eksploatację i najlepszą konstrukcję jakości części układu wydechowego.Firma Jugaz posiada w swojej ofercie prawie wszystkie modele tłumików i katalizatorów do każdego samochodu osobowego ,terenowego i dostawczych.Tłumiki, Wymiana tłumika, Tłumiki samochodowe, Tłumiki Warszawa, Tłumiki sprzedaż, Cars - mufflers, exhaust systems, Samochody - tłumiki

#4 1marcin1

1marcin1

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 16 wrzesień 2014 - 15:14

Jeśli chodzi o naprawę układu wydechowego to w hurtowni z tłumikami polecili mi jechać na Krakusa 6 w Warszawie. Pojechałem i muszę przyznać, że rzeczywiście dość szybko wymienili mi tłumik. Po trzech tygodniach od montażu nowego tłumika nie miałem z nim żadnego problemu. Cena też nie jest przesadzona. Strona internetowa http://tłumiki-warszawa.pl posiada szczegółowe dane kontaktowe oraz numer telefonu.

#5 Guest_marek

Guest_marek
  • Goście

Napisano 31 październik 2014 - 18:35

Nie  polecam firmy AD CAR przy ul. Szarych Szeregów 5a w Warszawie. Straszni naciągacze. Szef wciska kity i liczy potrójnie. Szczerze nie polecam.

#6 Guest_narrio

Guest_narrio
  • Goście

Napisano 17 luty 2016 - 11:08

Wszystkim zachwalam blacharza z Auto Młynarski (www.auto-mlynarski.pl). Tak jak mi tutaj w Octavii zrobili karoserię, tak jeszcze nigdzie nie widziałem. Koronkowa robota, bardzo dokładna. Ogólnie zakład skupia się głównie na naprawach powypadkowych, także w tym temacie obsługują kompleksowo, łącznie z autem zastępczym, holem i rozliczeniem z OC/AC.

#7 Challenger

Challenger

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 43 postów

Napisano 23 luty 2016 - 10:21

Na Łukowskiej 22 robiłem kiedyś i mam sprawny do dziś.

#8 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2016 - 15:20

Ja Polecam ,
Auto Skup Mazowsze Tel. 880-163-880  
Skupują auta wszystkich marek , jak nie opłaca się naprawiać to śmiało do nich.. dobre ceny , chyba najlepszy auto skup w Warszawie.

#9 zkowal970

zkowal970

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 maj 2017 - 11:11

Ja wymieniając tłumik korzystałem z zakładu Andrzeja Matysiaka. Chyba pierwszy raz spotkałem się z taka profesjonalną obsługą. Dodatkową zaletą jest darmowy przegląd i wycena. Zredukowali mi hałas no i części wymienne maja objęte gwarancją. Dodatkowym atutem dla niedowiarków jest możliwość oglądania naprawy Gorąco polecam. Wszystko zostało zrobione szybko, sprawnie i tanio. Tu ich znalazłem: www.favore.pl/434049_auto-tlumiki-naprawiamy-jak-dla-siebie-naprawa-tlumikow-warszawa-mazowieckie.html

polecam!

#10 Guest_przemek

Guest_przemek
  • Goście

Napisano 02 listopad 2017 - 08:47

Jugaz tłumiki Warszawa Praga południe Komorska 55A lub Łukowska 22. tel. 870 38 26 lub kom. 690 155 022.Wymiana i naprawa układu wydechowego JUGAZ GROCHÓW tel.228703826 to warsztat samochodowy słynący z największego wyboru samochodowych tłumików zamiennych katalizatorów, oraz bezkonkurencyjnej ofercie naprawy i wymiany układów wydechowych.Od wielu lat firma Jugaz Grochów zajmuje wysokie miejsce w Warszawaie na rynku motoryzacyjnym w układach wydechowych.Do naprawy i wymiany używają tylko tłumiki i katalizatory zapewniające długą żywotność,najdłuższą eksploatację i najlepszą konstrukcję jakości części układu wydechowego.Firma Jugaz posiada w swojej ofercie prawie wszystkie modele tłumików i katalizatorów do każdego samochodu osobowego ,terenowego i dostawczych.Tłumiki, Wymiana tłumika, Tłumiki samochodowe, Tłumiki Warszawa, Tłumiki sprzedaż, Cars - mufflers, exhaust systems, Samochody - tłumiki

tacy niby fajni a  pan nawet nie wie gdzie znajduje się złącze elastyczne...

#11 Guest_polk

Guest_polk
  • Goście

Napisano 16 listopad 2017 - 08:51

Moim ulubionym warsztatem na ten moment jest Wacar – są kompleksowi, nie ma sprawy której nie można by u nich domknąć, raz mi też hol załatwiali nawet.

#12 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2018 - 18:54

Na komorskiej to niepolecam zamiast taniej naprawiać to lepiej za nowy inkasować kase 290zł z wymianą, sam tłumik na allegro 100zł nówka, czyli za wymianę 180. 😬😡żenada myślą że na frajera trafili

#13 Guest_Żabol

Guest_Żabol
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 19:45

Na Komorskiej tez nie polecam. Żenada za takie pieniadze 280 złoty za środkowy tłumik, 230 za koszyczek. 260 cały komplet na Allegro można kupić. Długo tak szefunio nie pociągnie.

#14 Guest_Mario4322

Guest_Mario4322
  • Goście

Napisano 05 luty 2019 - 11:21

Auto-Widawski na ul.Estrady tylko wylacznie!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy