Skocz do zawartości

Serwis klimy w warszawie?

67 odpowiedzi w tym temacie

#61 Guest_Pieczonek

Guest_Pieczonek
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2018 - 08:18

ja z klimatyzacją zawsze jeżdżę do moto partner na grochowskiej. Tam zawsze porządnie wyczyszczą, napełnią a jak będzie potrzeba to i coś naprawią przy niej. Ceny za takie usługi też mają normalnie, a nie jak niektóre warsztaty z kosmosu.

#62 Guest_darekii

Guest_darekii
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2018 - 11:48

Do Wacara warto podjechać, porządna obsługa, dobry sprzęt na miejscu także nawet przy autach o trudniejszej diagnostyce takich jak mój Ford można tutaj liczyć na profesjonalne podejście.

#63 Nobody

Nobody

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 220 postów

Napisano 11 styczeń 2018 - 12:38

Zanim podjedziecie do jakiegokolwiek serwisu dokładnie sprawdźcie opinie w internecie na jego temat. ;)

Taśmy przenośnikowe Eurotex Poland.

#64 Nisska

Nisska

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaMalbork

Napisano 16 styczeń 2018 - 09:09

A w okolicach gdańska możecie kogoś polecić? Szukam tylko sprawdzonych osób/warsztatu ;)

#65 bozi38

bozi38

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 24 styczeń 2018 - 17:04

Ja się muszę po zimie wybrać na usługę czyszczenia i dezynfekcji klimatyzacji tj. ozonowanie. Widziałam w serwisie Honda Matraszek, że mają promocję na taki "zabieg" http://www.hondamatr...-akcesoria.html - polecam sobie sprawdzić, jak ktoś planuje wykonanie takiej usługi :) 

#66 Guest_Okrasa

Guest_Okrasa
  • Goście

Napisano 26 luty 2018 - 11:43

Auto-Widawski 

Warsztat znajduje się na ul. Estrady

Rozpisywać się nie będę, bo kto tam jeździ ten wie, że są dobrzy. 

#67 Guest_Aguru

Guest_Aguru
  • Goście

Napisano 23 marzec 2018 - 11:47

Auto-Widawski 

Warsztat znajduje się na ul. Estrady

Rozpisywać się nie będę, bo kto tam jeździ ten wie, że są dobrzy. 

Do Widawskiego jeżdżę blisko 15 lat i faktycznie nie mają sobie równych w tej części Warszawy. Również polecam.

#68 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 388 postów

Napisano 04 październik 2018 - 13:14

Ja tam wszystkie serwisy wykonuję w jednym miejscu czyli aso Volkswagena który śmiało mogę Ci polecić jeżeli zależy Ci na wysokim standardzie realizacji. Nawet po okresie gwarancyjnym można liczyć na dużo lepsze warunki m.in zakup części, ceny za pracę mechaników i też przedłużenie gwarancji mobilności więc dopóki nie ma tych napraw dużo wolę zostać w pewnym miejscu. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych