Skocz do zawartości

Serwis klimy w warszawie?

67 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_wilkMorski

Guest_wilkMorski
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2017 - 11:36

A wiadomo czy są jeszcze miejsca żeby móc zrobić przeglad klimatyzacji? W ogóle są zapisy na tę usługę?

#42 Guest_arkos

Guest_arkos
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2017 - 14:18

możesz przez stronkę forda się umówić, wybierasz model swojego auta, potem miasto i serwis który cię interesuje a potem usługę i termin sobie od razu pasujący

#43 Guest_Izdeb

Guest_Izdeb
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2017 - 19:19

I tak normalnie każdy właściciel Forda może się zapisać na ten serwis klimatyzacji? Cena bardzo atrakcyjna i zachęcająca, filtr przy okazji bym wymienił bo już stary.

#44 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 736 postów

Napisano 03 lipiec 2017 - 05:57

Chyba każde warsztaty są w stanie ogarnąć serwis klimy :)

#45 billa

billa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 24 lipiec 2017 - 21:15

o, dobrze, bo ja szczesliwym posiadaczem forda. też mam problem z klimą w swoim audi, zaczęła śmierdzieć a w samochodzie dzieci, w dodatku przed długą trasa na wakacje jesteśmy. Gdzie to ogarnę na już? No, chyba, że znacie coś w Trójmieście;) jakoś dojadę a tam chyba będzie nawet spokojniej i wiecej czasu na to

#46 Harlins

Harlins

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 lipiec 2017 - 10:12

Myślę, że mimo większej odległości powinna Cię zainteresować naprawa klimatyzacji przeźmierowo. To bardzo dobrzy fachowcy od urządzeń klimatyzacyjnych i na pewno poradzą sobie z Twoim sprzętem.

#47 kuczak

kuczak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 31 lipiec 2017 - 15:05

Znacie jakiś tani ale w miarę dobry warsztat? Taki w którym na bieżąco będę wiedział co się dzieje w moim aucie i nie naciągną mnie na dodatkowe koszty. Szczerze mówiąc średnio się znam i łatwo można mnie naciągnąć ;)

#48 Mobiliser

Mobiliser

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 85 postów

Napisano 19 sierpień 2017 - 17:11

W Pruszkowie mogę Ci polecić www.visionautoserwis.pl. Uczciwi i rzetelni, nie naciągają na dodatkowe koszty. Robię u nich przeglądy i gdy coś nawali, to robią to fachowo.

#49 kuczak

kuczak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 22 sierpień 2017 - 12:24

Nie sprecyzowałem, że szukam warsztatu w Warszawie, raczej nie będę miał czasu wyjeżdżać poza miasto żeby zostawić tam auto, ale dzięki za odpowiedź Mobiliser. :) Może znajdzie się jeszcze jakaś dobra dusza, która coś podpowie?

#50 kreg

kreg

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 23 sierpień 2017 - 16:11

Właściwie to często jest tak, że poszczególne warsztaty są w jednym dobre a w innym złe. A jest ich tak dużo, że najlepiej pytań po ludziach gdzie i za i z jakim efektem robią. W Wawie jest gigantyczny wybór. Jeśli już nie masz kogo spytać to może poszukaj w necie opinie o wybranym warsztacie w pobliżu. Co powinno wpaść. Choćby facebook czy wyszukiwarki z opiniami, coś jak ceneo. Jest którą mogę polecić mi.eu, tam możesz zajrzeć.

#51 Guest_marvin

Guest_marvin
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2017 - 13:03

Dobry serwis klimy jest w Nadarzynie w Green Car. Ogólnie to dobry serwis, jeżdżę do nich od lat i jestem zawsze zadowolony.  Ostatnio ozonowałem u nich klimatyzację przed sezonem  letnim i powiem wam, że ozonowanie jest lepsze  niż czyszczenie chemiczne.

#52 billa

billa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 28 sierpień 2017 - 14:09

Znacie jakiś tani ale w miarę dobry warsztat? Taki w którym na bieżąco będę wiedział co się dzieje w moim aucie i nie naciągną mnie na dodatkowe koszty. Szczerze mówiąc średnio się znam i łatwo można mnie naciągnąć ;)

sprawdz sobie w moto integratorze, to jest dobra wyszukiwarka

#53 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 185 postów

Napisano 12 wrzesień 2017 - 10:13

U mnie w mercu klima odmowila wspolpracy w czerwcu tego roku przed wyjazdem na wakacje. Kobieta zla bo to mialy byc wymarzone wakacje ale na szczescie tutaj ziomek mnie uratowal polecajac mi serwis w stolicy na daimlera. Chlopaki ogarneli mi sprawe w zasadzie w 2 dni i spokojnie moglem pojechac odpoczywac na urlopie:) 

#54 Gocha_67

Gocha_67

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 01 październik 2017 - 20:13

W Szczecinie mogę Ci polecić www.slavauto.pl. Uczciwi i rzetelni, nie naciągają na dodatkowe koszty. Każda naprawa zawsze fachowo wykonana.

#55 Guest_adara

Guest_adara
  • Goście

Napisano 24 październik 2017 - 08:41

Na przegląd to bym polecał firmę Wacar (na stronie wacar.pl jest do nich namiar), dobre ceny, miła obsługa na miejscu.

#56 Guest_krash

Guest_krash
  • Goście

Napisano 30 październik 2017 - 20:47

mnie klimatyzacje naprawili na Czerniakowskiej w tym serwisie przy Bawaria motors BMW, najlepszy serwis moim zdaniem

#57 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 269 postów

Napisano 19 listopad 2017 - 10:21

Ja ogólnie wszystko robie w serwisie aso HondaPlaza. Świetni fachowcy, którzy mają dostęp do całego sprzętu, dzięki czemu zostawiając auto raz, mam zrobione kompletne naprawy w dość krótkim czasie i pewność co do ich jakości :)

#58 filipka

filipka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 01 grudzień 2017 - 20:19

Znam dobry serwis klimy :) Mogę dac namiar jak chcesz jeszcze ;) www.perfectclima.pl Zimą też korzystacie z klimatyzacji? :)

#59 Franek74

Franek74

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 86 postów

Napisano 26 grudzień 2017 - 14:36

Przede wszystkim regularny serwis w sprawdzonym miejscu może rozwiązać problem awarii klimatyzacji. Ja robię u www.visionautoserwis.pl w Pruszkowie i wszystko jest w porządku. Cena usług konkurencyjna do innych warsztatów, a poziom obsługi i wykonania pracy na najwyższym poziomie.

#60 Sprawka

Sprawka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 115 postów

Napisano 28 grudzień 2017 - 09:52

W Szczecinie i Słubicach znajduje się firma, która serwisuje m.in. klimatyzacje samochodowej. Ma duże doświadczenie i miłą obsługę. :) Dla zainteresowanych polecam zajrzeć www.thermotechnica.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych