Skocz do zawartości

Serwis klimy w warszawie?

42 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_alimus

Guest_alimus
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2011 - 16:26

Witam, mam prosty problem z klimatyzacją a mianowicie nie działa, możecie polecić mi jakiś serwis w Warszawie, który na to popatrzy i zrobi, co trzeba?

#2 Guest_TaDI6

Guest_TaDI6
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2011 - 21:57

Ja na pewno mogę przestrzec i odradzić!Nie polecam zakładu KLIMACAR! Mieści się on na obrzeżach Warszawy (skręt z Puławskiej)Mają wysokie ceny, odwalają fuszerkę i robią to niedokładnie.Zatem od tego miejsca trzymajcie się z daleka.Taki serwis klimatyzacji w Warszawie to porażka.

#3 Guest_gr3ku

Guest_gr3ku
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2011 - 15:32

Spróbuj w http://www.perfectclima.pl nie biorą za dużo a robota wykonana fachowo. Jak najbardziej polecam!

#4 Guest_spokoloco

Guest_spokoloco
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2011 - 14:46

Bylem dzis na serwisie klimatyzacji w Warszawie. Kupon z Gruponu za 79 PLN i do tego musiałem dopłacić po 10 PLN za każde 100 ml czynnika. W sumie dopłaciłem 64 PLN więc za całość zapłaciłem 143 PLN. W sumie tylko spuścili stary czynnik, napełnili nowym i sprawdzili czy szczelne. Więc, niewiele roboty - pół godziny to trwało. No i pytanie mam - czy 143 PLN to tanio za to? Bo mi się coś wydaje, że wcale to atrakcyjna bardzo oferta nie była...

#5 Guest_TaDI6

Guest_TaDI6
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2011 - 12:34

A ile bierze dobry serwis klimatyzacji w Warszawie za podstawowy przegląd klimatyzacji auta typu Astra Focus? Takie kompaktowego? Bo nie wiem ile powinno to kosztować żeby nie przepłacić a różnice w cenie są wielkie.I co jeśli serwis zrobi klimatyzację a zacznie z niej brzydko pachnieć?Jechać reklamować od razu czy to normalne i powinno przejść po jakimś czasie?

#6 Guest_spokoloco

Guest_spokoloco
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2011 - 20:48

No mi za Focusa wyszło 143 PLN, ale bez odgrzybiania i wymiany filtra kabinowego. Robiłem to w zeszłym roku, nic nie wali z klimy, więc postanowiłem przyoszczędzić tym razem.

#7 Guest_kenblock

Guest_kenblock
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2011 - 18:40

Ja zostawiłem w piątek samochód w serwisie klimatyzacji na ulicy Budy w Warszawie. Od znajomych słyszałem że dają radę tam. Jak będzie na pewno wam powiem jutro, wtedy obieram auto i wszystko będę wiedział.

#8 Guest_oktan

Guest_oktan
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2011 - 18:41

Możesz mniej więcej powiedzieć gdzie się mieści ten serwis i czy masz może do niego jakieś namiary telefoniczne?

#9 Guest_kenblock

Guest_kenblock
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2011 - 18:44

Serwis mieści się na ulicy Budy 146. Traficie tam jadąc ulicą Górczewską gdzie mieści się wola park i za wola parkiem pierwsze światła w prawo(za wiaduktem) następnie jedziecie drogą osiedlową i po lewej stronie mieści się warsztat. Co prawda jest on mało widoczny ponieważ na branie znajduję się tylko jeden mały baner.

#10 Guest_spokoloco

Guest_spokoloco
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2011 - 19:59

No i ile cię policzyli? I co zrobili? Samo nabijanie klimy to jakieś 30 min, więc chyba coś poważniejszego miałeś, skoro na dłużej musiałeś zostawić samochód.

#11 Guest_piotr220

Guest_piotr220
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2011 - 23:43

Kolego. Niecałe 150 zł za serwis klimy to normalna cena. W tym sezonie strasznie drogi jest gaz. Dziwię się tylko że robiłeś przegląd i nie odgrzybiłeś układu. Filtr kabinowy też bym wymienił. Tam najwięcej syfu się gromadzi, którym oddychasz. Jak do tej ceny dodasz filtr i dezynfekcję to masz 200 zł czyli normalną cenę

#12 Guest_Gonzo12345

Guest_Gonzo12345
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2011 - 23:46

W Warszawie podobno jest dobry serwis klimy na Ostroroga. To taka ulica co obok płotu od tyłu cmentarza na Powązkach idzie. Tam jest takie centrum samochodowe. Dużo warsztatów i m.in. klima. Podobno robią dobrze

#13 Guest_darek567

Guest_darek567
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2011 - 15:32

Ja robiłem taki letni przegląd w Mitcarze i klimą też się zajęli, więc kompleksowo za jednym razem kilka rzeczy wyprowadziłem po zimie. Wymieniłem przy okazji też filtr przeciwpyłkowy.

#14 Guest_spokoloco

Guest_spokoloco
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2011 - 21:29

Darek: I ile dałeś za ten serwis w Mitcarze?

#15 Guest_darek567

Guest_darek567
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2011 - 09:36

Za przegląd zapłaciłem 49 zł, a za filtr przeciwpyłkowy z wymianą 159 zł. Jakoś do końca czerwca mają taką promocję, więc miałem szczęście :)

#16 Guest_spokoloco

Guest_spokoloco
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2011 - 21:20

A dobijali czynnik? Czy to bez tej usługi jest? I odgrzybianie też było robione?

#17 Guest_darek567

Guest_darek567
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2011 - 15:56

Wszystko kompleksowo, klima śmiga aż miło. Przyznam, że na urlopie się przydała, bo akurat mieliśmy upały :)

#18 Guest_spokoloco

Guest_spokoloco
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2011 - 18:38

To ten Mitcar całkiem niezła cenowo oferta z tego co widze - za rok się zainteresuje wizytą tam. Zawsze wzbudza większa zaufanie, niż warsztacik pana Henka, co za to samom chce jeszcze więcej.

#19 Guest_grzybek

Guest_grzybek
  • Goście

Napisano 06 maj 2012 - 20:43

Czy ktoś z forumowiczów ma już za sobą tegoroczny przegląd klimy? U mnie konieczne będzie totalne czyszczenie i odgrzybianie, bo jak uruchomiłem klimę po zimie to nie dość, że jakoś kiepsko nawiewa to do tego śmierdzi stęchlizną... Podejrzewam, że "dorobiłem" się grzybków:/ Szukam teraz dobrego serwisu klimy w stolicy i zastanawiam się nad PerfectClimą ( strona htttp://perfectclima.pl )?? Czy ktoś zna ten zakład? Gruntowny przegląd robią za 200 zł wraz z odgrzybianiem... Wydaje mi się, że warto... Wasze zdanie?

#20 pacjent

pacjent

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 31 marzec 2015 - 20:35

Podpisuję się pod tym:) Jestem po przeglądzie u nich. Dzięki promocji zapłaciłem za wszystko 150 zł.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych