Skocz do zawartości

Jakie auto dla kobiety?

179 odpowiedzi w tym temacie

#41 Markko

Markko

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 51 postów

Napisano 01 grudzień 2015 - 21:29

Micra jest bardzo ok.

#42 mietekmor

mietekmor

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 22 grudzień 2015 - 08:16

To zależy od kobietki!! Czy ona woli bardziej małe samochody czy czyje się lepiej w wielkich wyższej klasy samochodach. Moja żonka za czasów panieńskich dostała od rodziców małego peugeota 206. I bardzo dobrze się jej nim jeździło do czasu aż kupiłem w sumie dla siebie audi A6. I kiedy kilka razy się przejechała już nie chce jeździć małym tylko dużym. Twierdzi że inni uczestnicy ruchu inaczej ją traktują, już nie wymuszają na małym samochodzie itd. Ale myślę że optymalnie dla kobiety dobrym wyborem byłoby kupno samochodu segmentu C!

#43 Martens

Martens

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 69 postów

Napisano 31 grudzień 2015 - 07:32

Niektóre lubią jeździć dużymi SUV-ami.

#44 AnnaR

AnnaR

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 73 postów

Napisano 19 styczeń 2016 - 12:49

A może BWM? Bo powiem szczerze, że jeśli teraz miałabym kupować auto dla siebie, to zdecydowałabym się na samochód właśnie tej marki. Moją uwagę przykuwają szczególnie samochody nowe BMW, o takie - http://www.bmw-autop...u/samochody_bmw, a już w szczególności BMW 318d czy BMW 330i xdrive. Obecnie jeżdżę Audi, ale przy kolejnej zmianie samochodu na pewno pomyślę o BMW.

#45 hun

hun

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 26 styczeń 2016 - 15:52

Przecież dla kobiety najbardziej liczy się kolor a nie marka ;) Ja polecam jakiś kabriolet. Może mazda MX5.

#46 kazik-kazik

kazik-kazik

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 68 postów

Napisano 02 luty 2016 - 11:15

fordy i ople są według mnie fajne. Zwinne auta, niewiele palą a w http://www.dealerstock.pl/ jest sporo okazji od dealerów na te marki więc można kupić od razu nowe auto z salonu w spoko cenie

#47 Challenger

Challenger

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 43 postów

Napisano 02 luty 2016 - 11:30

Clio IV za 40 tyś już kupi fajna wersję. Samochód dobry dla kobiet.

#48 Guest_mikii

Guest_mikii
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2016 - 09:51

Polecam po prostu zajrzeć na stronę internetową www.motoscanner.pl - znajdziesz tam info o Moto Scannerze. W skrócie - jest to wyszukiwarka, dzięki której znajdziesz interesujące Ciebie samochody, do tego jak będzie coś nowego, to dostajesz automatyczne powiadomienie. Będziesz szybszy od konkurencji.

#49 Guest_MariuszWalc

Guest_MariuszWalc
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2016 - 10:32

Zależy od kobiety. Nie każda lubi to samo. Ale da się zauważyć że często wybierają Yarisy. Małe, skrętne i dość mało pali

#50 gabi

gabi

gabi

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2975 postów
  • LokalizacjaCentrum Polski-jednostka budżetowa

Napisano 08 kwiecień 2016 - 10:40

no cóż Panowie ja akurat wolę trochę większe samochody( nie mylić z ciężarówkami) i z dużym kopem:)

#51 Guest_Sebastian

Guest_Sebastian
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2016 - 05:31

Jeżeli kobieta chce być wyjątkowa, to tylko Lada Niva i spojrzenie na żałosnych facetów, którzy swoimi wypasionymi samochodami, nawet terenówkami nie zbliżą się do miejsca gdzie Ty na luzie dotrzesz Nivką. 

#52 Guest_Maciek

Guest_Maciek
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2016 - 06:02

Co kupić?Nie ma być malutkie żeby się nie zabić ale nie znowu jakiś gigant.Autko ma być ładne, zgrabne.Palić w normie ale żadne 1.2 nie wchodzą w grę!Kwota około 20 tysięcy, co Panowie polecają dla nas?

#53 Guest_Tośka

Guest_Tośka
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2016 - 14:20

Dla kobiety sprawdzi się jakis fajny Mini :) Do wyboru do koloru www.otosfera.pl

#54 szponder

szponder

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów
  • LokalizacjaDania

Napisano 14 kwiecień 2016 - 10:35

Popieram kolegę który wspomniał o Hondzie Civic, bardzo dobra opcja dla kobiety wg mnie

#55 adonis12

adonis12

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 16 kwiecień 2016 - 23:15

Cokolwiek z wysokimi, plastikowymi nielakierowanymi zderzakami.

#56 Guest_Magnat

Guest_Magnat
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2016 - 23:01

hahah no już bez przesady! kobiety potrafią być dobrymi kierowcami. ja swojej połówce sprezentowałem auto od dealera Kia Gam - była akurat jakaś tam akcja rabatowa i w sumie opłacalo się kupić nowe auto!przynajmniej mam gwarancję!

#57 Guest_Piotr78

Guest_Piotr78
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2016 - 19:25

A może jakąś toyotke? Aigo albo yaris? Bardzo fajne kobiece samochody. Niedawno z żoną kupiliśmy właśnie toyote yaris z 2014 roku w uzywanetoyoty.pl w bardzo fajnej cenie.

#58 Guest_Darkaten

Guest_Darkaten
  • Goście

Napisano 02 maj 2016 - 13:04

hahah no już bez przesady! kobiety potrafią być dobrymi kierowcami. ja swojej połówce sprezentowałem auto od dealera Kia Gam - była akurat jakaś tam akcja rabatowa i w sumie opłacalo się kupić nowe auto!przynajmniej mam gwarancję!

Sam tam kupowałem ale dla siebie - faktycznie dealer jest porzadny i konkretny - nie ma naciągania! A dla swojej połówki jednak jakąś używkę kupię, najchętniej Kia.

#59 Guest_Olka84

Guest_Olka84
  • Goście

Napisano 11 maj 2016 - 12:04

A może volvo? Ja mam v40 i prowadzi się super. Samochód po prostu płynie po drodze i jest bezpieczny. Swoje autko kupowałam w intercar.volvocars-partner.pl.

#60 Guest_bolek

Guest_bolek
  • Goście

Napisano 16 maj 2016 - 23:30

A może jakąś toyotke? Aigo albo yaris? Bardzo fajne kobiece samochody. Niedawno z żoną kupiliśmy właśnie toyote yaris z 2014 roku w uzywanetoyoty.pl w bardzo fajnej cenie.

Dla kobiety Aygo czy Yaris w sam raz. Tym bardziej że te samochody mają w sobie dużo detali, szczególnie wnętrza. Po swoich kobietach z rodziny zauważyłem że lubią one specyficzne wnętrza, a tym samochodom nie można tego odmówić.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych