Skocz do zawartości

minivan

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_milena35

Guest_milena35
  • Goście

Napisano 29 maj 2013 - 15:59

chcę kupi minivana,proszę o pomoc jakie autko jest godne polecenia?

#2 paolka

paolka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 21 grudzień 2017 - 11:56

najlepiej będzie jak trochę pojeździsz z facetem który zna się na samochodach i będzie mógł po stanie technicznym powiedzieć co nieco o aucie-czy jest sprawne itp i po prostu poprosisz o jazdę próbną. modeli jest mnóstwo np w auto szulc ale ciężko jest określić który model przypadnie tobie do gustu

#3 adamela

adamela

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 196 postów

Napisano 12 marzec 2018 - 07:53

my się zastanawialiśmy nad minivanem do firmy ale jednak na dostawczego peugeota boxera się zdecydowaliśmy - po pierwsze dobra oferta w salonach a po drugie dobre auta, niezawodne silniki, bogate wyposażenie, system kontroli trakcji... 

#4 tomek34h

tomek34h

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 128 postów

Napisano 15 marzec 2018 - 19:41

Opel zafira, jak dla mnie nie ma lepszego.

news.jpg

#5 Aligru

Aligru

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 189 postów

Napisano 13 luty 2019 - 13:58

Sprawdź może na https://mojeauto.pl/mają jakieś testy i recenzje. Zazwyczaj sporo można się dowiedzieć o różnych modelach. 

#6 Guest_Igor

Guest_Igor
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 15:08

Od lat jeżdżę toyotą verso i ten samochód jeszcze mnie nie zawiódł. 2.0 d-4d spala niecałe 7l na setkę, wynik zadowalający jak na 7-osobowego

#7 adamela

adamela

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 196 postów

Napisano 25 marzec 2019 - 20:21

Mnie to się bardziej SUVy podobają a też sa mega pojemne. Ostatnio oglądałam w salonie mazdy Kliczak w Częstochowie i kilka mi fajnych modeli wpadło w oko 

#8 Guest_danzel

Guest_danzel
  • Goście

Napisano 30 maj 2019 - 19:20

Kupiłem w Bawaria Motors BMW na Czerniakowskiej w Warszawie nie dawno minivana właśnie- Grand Tourer, to dopiero maszyna. Przestronne auto, wygodne, polecam

#9 Guest_marecki

Guest_marecki
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2019 - 17:08

Opel Zafira jest super, sami mamy, zobacz sobie ta odnowioną wersję. My własnie niedawno kupiliśmy w katowickim salonie Mm Cars. Auto super jak dla naszej 6 osobowej rodziny

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych