Skocz do zawartości

Jakie auto wybrać dla rodziny. Bezpieczne i wygodne.

63 odpowiedzi w tym temacie

#61 Guest_wit

Guest_wit
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2019 - 23:25

U mnie 7 osobowy rexton sie spisuje na medal. Jak woże swoje maluchy to auto musi być bezpieczne a on akurat jest zrobiony na ramie i ze stali o wzmocnionej wytrzymałości, nie mówiąc o ilości miejsca na bagaże i dla pasażerów

#62 Guest_geny

Guest_geny
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 08:44

ja bym postawił na jakiegoś kombiaka. Toyota ma dobry stosunek jakości do ceny więc wśród tej marki bym poszukał czegoś. Może avensis? Zerknij sobie na ofertę uzywanych modeli w salonie Carolina Toyota Włochy - pewnie tam znajdziesz jakąś perełkę

#63 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 556 postów

Napisano 04 styczeń 2019 - 21:12

Sam stoję aktualnie przed wyborem nowego samochodu. Chciałbym zdecydować się na markę Mini. Nawet w Bawarii Motors Mini w Warszawie byłem na jeździe próbnej Cooperem i jestem nim zachwycony! Czy mieliście okazję wypróbować go podczas jazdy?

#64 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 340 postów

Napisano 10 styczeń 2019 - 13:26

W pełni zgadzam się z opiniami Waszych poprzedników, akurat jeżeli chodzi o wybór auta rodzinnego to najważniejsza jest niska awaryjność, bezpieczeństwo oraz wygoda dlatego jeżeli będziesz na etapie wyboru to polecam również zwrócić uwagę na propozycje od Hondy jak np. CR-V, czy Civic a teraz dodatkowo znajdują się na dodatkowej wyprzedaży roczników warto więc dokładnie sprawdzić na ich stronie czy też od razu w salonie. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych