Skocz do zawartości

Jakie auto wybrać dla rodziny. Bezpieczne i wygodne.

65 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_spokoloco

Guest_spokoloco
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2011 - 01:16

I jeszcze pies :) No takie były czasy i rzeczywiście nikomu to nie przeszkadzało. A teraz nowobogackie przesądy... Najlepiej samochód wielkości autobusu...

#22 Guest_carolcia

Guest_carolcia
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2011 - 12:44

Samochód wielkości autobusu bo wszystko musimy wziąć ze sobą. Nomadniczo-koczowniczy tryb życia part 2. Ja polecam saab jako rodzinne auto.

#23 Guest_ghostbuster

Guest_ghostbuster
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2011 - 17:04

Saab jako auto rodzinne? A niby skąd ten pomysł? Ja rozumiem, że teraz na siłę i Yaris może być rodzinny, ale nie popadajmy w paranoję. 7 os. powinno się mieścić.

#24 Guest_spokoloco

Guest_spokoloco
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2011 - 00:14

Ale w większości, jak 7 osób to już bez bagażu - to też słabe auto rodzinne. Musisz przyczepkę na te wszystkie bety ze sobą ciągnąć...

#25 Guest_zenon.burka

Guest_zenon.burka
  • Goście

Napisano 22 listopad 2011 - 12:30

Bardziej rozglądałbym się za nowymi autami z troszkę niższej półki. Jeżeli chodzi o nowe to proponuje Fiata Sedici a z używanych Volvo v 60. Końcowa decyzja będzie należeć do Ciebie i żony zapewne :) Pozdrawiam

#26 Guest_ArcherPAF

Guest_ArcherPAF
  • Goście

Napisano 27 listopad 2011 - 18:12

Tak czytam te wasze posty i nikt jeszcze nie wymienił żadnego z modeli gamy Peugeot... W zależności od potrzeb danej rodziny możemy mówić o 207SW 308 308SW 508 508SW 3008 5008 4007 (czy też używanych już nie produkowanych 407 czy 407SW)Bezpieczne? no nie da się ukryć, w końcu mamy testy NCAP.Wygodne? jak na francuskie auto z lwem na masce przystało, wygodne, przytulne z dobra jakością wykończenia wnętrza, ale nie kanapowe!I pewnie autor zapomniał dodać OSZCZĘDNE (i przy okazji ekologiczne) co jest domeną silników spod znaku Peugeot.Jeśli potrzebowałbyś informacji nt. konkretnego modelu - służę.

#27 Guest_maniek 102

Guest_maniek 102
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2013 - 18:20

my mamy vaneo, używane kupione z oferty na http://top-ogloszeni...dy-osobowe-7-59 i nie żałujemy. auto duże, wielki bagażnik i do tego mało pali. czego chcieć więcej?

#28 Guest_Krzysztof

Guest_Krzysztof
  • Goście

Napisano 08 maj 2015 - 09:00

Jeśli ktoś jeszcze szuka auta dla rodziny to zdecydowaniem ogę polecić Suzuki i Hyundai. Świetne samochody, awaryjność przy dobrym użytkowaniu praktycznie zerowa, a nowe modele mają bardzo dużo udogodnień. Patrząc na obecną ofertę chyba najciekawszy wydaje się Hyundai i20. Ostatnio byłem w salonie Pol-Motors i widziałem, że za 40 parę tysięcy można mieć takie auto z roku 2015. Moim zdaniem bardzo opłacalna inwestycja. 

#29 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 269 postów

Napisano 19 luty 2017 - 16:38

W takim przypadku wybrałbym Hondę CR-V. Świetne auto na rodzinne wyjazdy, wygodne i do tego prawie bezawaryjne. Jeżeli szukasz nowego auta to zdecydowanie w HondaPlaza dostaniesz najlepsze warunki tak samo w leasingu. 

#30 Stachu001

Stachu001

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 18 czerwiec 2017 - 08:19

Nie lepiej leasing? Jesli masz mozliwosc oczywiscie. Kilka lat spokoju z serwisem, nowe auto to nie Dacia, ma jeździć i wyglądać. Jak proponuję Ci audi które ma 17 lat to mnie śmiech bierze. Skarbonka na kołach. Odwiedź salon mercedesa i sie dowiedz bo mozesz być zaskoczony jak ja.

#31 kolorofon1

kolorofon1

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 02 lipiec 2017 - 16:18

Bezpiecznym i wygodnym autem, na pewno będzie samochód z salonu,  jedynie nowe auta sprawdzone zapewnią nam najwyższej klasy bezpieczeństwo i komfort. Jednym z takich aut mogło by być chociażby Skoda Kodiaq, suv z napędem 4x4, auto sprawdzi się w każdej sytuacji.

#32 Guest_flasha

Guest_flasha
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2017 - 11:57

Może Toyota Avensis? Albo Yaris? Obie można w naprawdę fajnej cenie mieć jeśli weźmiesz kredyt na samochód w toyota banku. Nowy samochód w cenie używanego - to się opłaca.

#33 adriankostk

adriankostk

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 12 lipiec 2017 - 07:34

Dla mnie odpowiednim będzie Saab, są to super samochody.

#34 Guest_kondziu

Guest_kondziu
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2017 - 07:58

Też mam tą c4 ale pół roku temu zdecydowałem się założyć mu zestaw Optima w zaprzyjaźnionym warsztacie. Dzięki temu że jeżdżę na lpg wydaje na paliwo kilka stówek mniej miesięcznie więc polecam to rozwiązanie, na stronie optimagas.com znajdziesz warsztat w Twojej okolicy gdzie się można na taki montaż umówić

#35 Spowi

Spowi

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 27 lipiec 2017 - 09:34

Gaz można założyć w wielu miejscach. Chrzanić tą optimę... Dla rodziny im większe auto tym lepsze, ostatnio zakupiłem peugeota 3008. Stwierdzam że to jest auto idealne, właśnie dla rodziny. Duże, przestronne, i wcale nie takie wolne jakby mogło się wydawać :D

#36 Guest_hehe

Guest_hehe
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2017 - 09:44

pewnie że można wszędzie, u Ziutka w garażu też i to za 1,5k a potem jęczeć że muli i silnik się skończył

#37 Guest_Maciej

Guest_Maciej
  • Goście

Napisano 09 październik 2017 - 18:15

Jeśli o bezpieczeńswto i wygodę chodzi to możesz przetestować peugota 5008. Jeżdże nim od 2 miesięcy ale szczerze powiem lepszego auta nie prowadziłem. Wszytko prezycjyjnie dopasowane, moc silnika duża, postarali sie. Nie spala też nie wiadomo ile wiec na spokojnie i na miasto można nim wyjechać i w dłuższą trasę.

#38 Guest_Jorgin

Guest_Jorgin
  • Goście

Napisano 30 październik 2017 - 10:24

No to tutaj rzeczywiście poszedłbym w strone SUV-a jeżeli chodzi o bezpieczeństwo, wygodę i jakość jazdy. Sam na Twoim miejscu wybrałbym Hondę CR-V bądź FR-V. Jednak jak nie chcesz kupowac nowego auta to sprawdź oferte HondaPlaza wśród aut używanych ponieważ jak ostatnio sprawdzałem wybór jest duży. A do tego nowsze modele zostały objęte programem Honda Quality Plus, czyli m.in 12-miesięczną kompleksową gwarancję, obejmującą awarie podzespołów mechanicznych i elektrycznych, ale nie tylko. Dlatego warto na ich stronie www. sprawdzić go dokładnie :)

#39 Guest_MarianOlejnik

Guest_MarianOlejnik
  • Goście

Napisano 09 listopad 2017 - 19:23

Jeśli chodzi o SUVy to bardzo fajny jest peugeot 2008 - przestrzenny, pojemny, widziałem że teraz jest wyprzedaż rocznika  i w dobrej cenie w dobrym wyposażeniu jest. 

#40 Guest_terrek

Guest_terrek
  • Goście

Napisano 26 listopad 2017 - 23:43

ja widziałam w salonie Bawaria Motors BMW katowickim to BMW Tourer- 7 osobowe, robi wrazenie. Powiem wam auto nie tylko super wygląda ale ta przestrzeń. Prawdziwe cudo jak dla dużej rodziny

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych