Skocz do zawartości

Auto dla rodziny z 3 dzieci

23 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Grecoo

Guest_Grecoo
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2019 - 23:01

Ja bym proponował minivana 7 osobowego np. rodiusa wtedy jest miejsce na dodatkowych pasażerów np. kolegów dzieci czy dziadków lub więcej miejsca po złożeniu dodatkowych foteli

#22 Guest_Grecoo

Guest_Grecoo
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2019 - 23:01

Ja bym proponował minivana 7 osobowego np. rodiusa wtedy jest miejsce na dodatkowych pasażerów np. kolegów dzieci czy dziadków lub więcej miejsca po złożeniu dodatkowych foteli

#23 Guest_Radzio

Guest_Radzio
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2020 - 10:18

Jakie polecicie auto dla rodziny z 3 dzieci.Rodzina się powiększa i muszę zmienić samochód

Sprawdź sobie na Master1.pl, oni mają bardzo duży wybór samochodów rodzinnych. Spokojnie znajdziesz coś dla siebie w różnej opcji finansowania. 

#24 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 400 postów

Napisano wczoraj, 14:09

Jeżeli jesteśmy już przy takich kwestiach to powiem Wam, że z doświadczenia wiem, że nie jest to prosta sprawa. W końcu obecnie wybór aut na rynku jest ogromny. Czym więc kierować się przy podjęciu finalnej decyzji? Osobiście polecam Wam zajrzeć na stronę: https://www.autoredu...z-zwrocic-uwage Sama miałam okazję przeczytać na niej porady właśnie w kwestii wyboru idealnego samochodu dla rodziny i niesamowicie ułatwiły mi one wybór.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych