Kategorie
Skocz do zawartości

Auto dla rodziny z 3 dzieci

Gość piotr220
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wybór auta dla rodziny z trójką dzieci jest tez uzależniony od środków finansowych. Jeśli chodzi o typ samochodu to doradzałbym sedana z dużą tylną kanapą albo kombi ze względu na bagażnik. Dobrym rozwiązaniem może okazać się też zakup jakiegoś minivana np Citroen Berlingo albo Peugeot Partner.

Berlingo i Partner to dla robotników można polecić a nie dla rodziny, te auta są niewygodne i straszne w środku. Ja bym szukała Fiata Ulysse z dieselkiem common rail, 1.9. Ładny, bardzo dobrze wyposażony, automatycznie rozsuwane drzwi i w miarę bezawaryjny.

Gość ghostbuster
Mazda 5 to faktycznie ciekawa opcja. Niestety benzynowy silnik 2.0, ani diesel 1,6 nie zapewniają odpowiedniej dynamiki dla auta o takiej masie. A S-max wiadomo - jedno z najpopularniejszych aut w klasie.

• 7 lat później...
Teraz wybór jest naprawdę ciężki zarówno w zakresie nowych modeli jak i tych używanych ponieważ jest ich coraz więcej a też nie zawsze można mieć pewność co do ich stanu technicznego, dlatego ze swojej strony śmiało mogę polecić Ci abyś zwrócił uwagę również na ofertę salonu Auto Res Rzeszów http://www.auto-res.pl/ w którym znajdziesz szeroki wybór samochodów używanych, świetny dział obsługi klienta i do tego sprawdzony serwis który w późniejszym okresie zajmie się również naprawami. Tutaj myślę, ze odpowiednim autem dla rodziny będzie Jeep Renegade, czy Fiat Doblo

• 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Może SUV? Np. od Nissana? Bardzo ładne samochody i pojemne, a przy tym praktyczne i uniwersalne. Chyba, że wolisz niskie, to wtedy tylko combi (tu u mnie prywatnie zawsze będą wygrywać Passaty). Sprawdź sobie jakieś testy na https://mojeauto.pl/ powinni mieć jakieś aktualne zestawienia dobrych aut dla rodzin :)

• 1 miesiąc temu...

Na pewno nie ma idealnego samochodu który będzie dopasowany perfekcyjne pod wszystkie potrzeby, bo każdy z nas ma inny gust, budżet itd. Osobiście wybrałem model Honda Civic IX i jestem z niego w pełni zadowolony ma trochę sportowego charakteru i świetnie mi się nim jeździ zarówno po mieście jak i na trasie. Możesz w wolnej chwili zajrzeć do oferty salonu HondaPlaza Warszawa, gdzie są nawet nowsze propozycje i też opcje właśnie dla rodziny jak Honda CR-V. 

• 3 tygodnie później...
Gość Bolecki

Mnie się bardzo podoba BMW Gran Tourer- przestronne wnętrzem, bezpieczny, komfortowy samochód, kupiłem w katowickim salonie Bawaria Motors BMW na Roździeńskiego. Idealny samochód rodzinny

• 5 tygodni później...

Myślę, że warto abyś również zwrócił uwagę na coś większego jak własnie SUV, który pomieści całą twoją rodzinkę i do tego również umożliwi zrobienie większych zakupów czy zabranie rzeczy na rodzinny wyjazd. Dlatego jak znajdziesz trochę czasu to w Rzeszowie jest świetny salon http://www.auto-res.pl w którym znajdziesz szeroki wybór modeli w tym m.in Jeep Renegade, Cherokee, czy Hyundaia Tucson. Z nimi na pewno jazda będzie dużą przyjemnością.

• 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Polecam też Toyotę Corollę Verso lub nowszą Toyotę Verso - nawet modele z 2005r. są w bardzo dobrym stanie.

Sam mam Corollę Verso z 2005 (2.0 benzyna) w wersji 7 osobowej. Same tylne kanapy (dzielone na 3) są na tyle szerokie i przestronne, że mieszczą się tam spokojnie 3 foteliki.

Mazdy 5 są bardzo fajne, ale starsze roczniki zżera rdza.

Ale generalnie ilu ludzi tyle opinii, więc jeździj, oglądaj (zwłaszcza w środku) i sam wybierzesz model najbardziej pasujący do Twojej sytuacji.

Polecam też Toyotę Corollę Verso lub nowszą Toyotę Verso - nawet modele z 2005r. są w bardzo dobrym stanie.

Sam mam Corollę Verso z 2005 (2.0 benzyna) w wersji 7 osobowej. Same tylne kanapy (dzielone na 3) są na tyle szerokie i przestronne, że mieszczą się tam spokojnie 3 foteliki.

Mazdy 5 są bardzo fajne, ale starsze roczniki zżera rdza.

Ale generalnie ilu ludzi tyle opinii, więc jeździj, oglądaj (zwłaszcza w środku) i sam wybierzesz model najbardziej pasujący do Twojej sytuacji.

Lakiery mazdy to jedna wielka kompromitacja - warstwa to połowa tego co w połowę tańszym fordzie.

• 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Jakie polecicie auto dla rodziny z 3 dzieci.Rodzina się powiększa i muszę zmienić samochód

Sprawdź sobie na Master1.pl, oni mają bardzo duży wybór samochodów rodzinnych. Spokojnie znajdziesz coś dla siebie w różnej opcji finansowania. 

• 2 tygodnie później...

Jeżeli jesteśmy już przy takich kwestiach to powiem Wam, że z doświadczenia wiem, że nie jest to prosta sprawa. W końcu obecnie wybór aut na rynku jest ogromny. Czym więc kierować się przy podjęciu finalnej decyzji? Osobiście polecam Wam zajrzeć na stronę: https://www.autoreduta.pl/blog/porady/idealny-samochod-dla-rodziny-oto-kwestie-na-ktore-musisz-zwrocic-uwage Sama miałam okazję przeczytać na niej porady właśnie w kwestii wyboru idealnego samochodu dla rodziny i niesamowicie ułatwiły mi one wybór.

• 3 tygodnie później...
Gość LechPawełek

Właśnie spokojnie można kupić samochód używany. Polecam wizytę w salonie carolina toyta włochy. Duży wybór aut w dobrej cenie, do tego pełne wyosażenie i niekiedy małe przebiegi

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...