Kategorie
Skocz do zawartości

Auto za 10 000zł tanie w utrzymaniu

Gość stipig
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość kenblock
Jeśli masz 10000zł i szukasz auta taniego w utrzymaniu to myślę że skoda octavia II 1.9 tdi będzie idealnie, w kombi z klimatyzacją, moc jaką się legitymuje to 90km wystarczy jak na wnuka ;)

Jeśli ja miałbym kupić auto za 10000zł które ma być tanie w utrzymaniu wybrałbym 406 hdi o pojemności 2.0. Moc jaką posiada to auto to 90 km, osiągi ok 15 sekund do 100km/h więc jest w miarę dynamiczne, dobrze jeździ i jest solidne.

Gość HenryModelF
Za 10000zł kupiłbym opla vectere z 2000 roku o pojemności 1.8. Silnik dynamiczny i wcale tak dużo nie pali. Miejsca w aucie jest dużo, części dostępne. Naprawy są stosunkowe tanie.

Posiadam nissana primere który którego można kupić od 5000zł. Jest niezawodny tani w utrzymaniu dynamiczny i wygląda niebanalnie. Myślę że za 10000zł można kupić auto w bardzo dobrym stanie które ma mały przebieg i jest dobrze wyposażone.

Jeśli masz 10000zł i szukasz auta taniego w utrzymaniu to myślę że skoda octavia II 1.9 tdi będzie idealnie, w kombi z klimatyzacją, moc jaką się legitymuje to 90km wystarczy jak na wnuka ;)

Kolego kenblock. Za 10000 zł Octavia II. Chyba 10000 Euro. Powiedz gdzie sprzedają Octavie II po 10 tysięcy zł to biorę wszystkie

Audi A4 B5, 1.9 TDI 90 KM lub 1.6 101 KM.Niezniszczalne i w dużo lepszym stanie niż konkstrukcje konkurencji. Jeździ bardzo współcześnie tylko trzeba się trochę naszukać żeby znaleźć zadbany egzemplarz.

Volvo S40 nie polecam ze względu na problemy z korozją i słabe jednostki silnikowe. Ich diesle to powolna i awaryjna padaka, a benzyna nie wyróżnia się niczym specjalnym. Innym autem za 10 tysięcy, godnym rozważenia jest coś fajniejszego, to w końcu auto dla młodego a Wy go do Octavii wsadzacie albo starego Volvo. W tej cenie pokusiłbym się o znalezienie Saaba 9-3 Turbo :) Albo, chociaż trzeba się naszukać - Alfa Romeo 156, najładniejsza w tej stawce i wciąż na czasie.

• 4 tygodnie później...
Gość Zadowolony z HDi
Może 2.0benzyna tak ale diesel odpada w porównaniu np.z 2.0HDi peugeota.Mam 406-stkę 350tyś przebiegu silnik 90km.110 są bardziej awaryjne.Proste auto z bezawaryjnym silnikiem!Pomimo przebiegu nie mam obaw siadając w to auto i kręcić trasę do Monachium i z powrotem co tydzień.Komfort nieporównywalny z twardymi i robionymi przez kowali golfami passatami itp.s40 ma kiepski środek masywna deska mało miejsca ogólnie.Po 250tyś silnik diesla ma dość.Wiem bo dużo takim jeździłem.Tak czy owak z tych wszystkich zaproponowanych aut wybrałbym 406hdi bez jakiegokolwiek zawahania.

A ponieważ Astra II była produkowana w Polsce (w Gliwicach) więc jest łatwy dostęp do części, części są tanie a na dodatek każdy kowal na wsi to potrafi naprawić. Astra II to idealny wybór na tanie i całkiem fajne autko za 10 000 zł.

JA dorzucę coś od siebie, Toyota Carina E to jedno z najbardziej niedocenionych aut. Ten samochód prawie w ogóle się nie psuje a jest wygodny i przestronny. Na dodatek łatwo o części do niego i każdy warsztat poradzi sobie z jego naprawą. Za 10000 złotych najlepszym wyborem będzie Toyota Carina E

Carina E wydaje się dosyć rozsądnym wyborem, ale jakoś nie wierzę że za 10 tysięcy uda się kupić egzemplarz w takim stanie, że nie będzie wymagał ciągłego wkładu finansowego. Za 10 tysi, to raczej coś w klasie B bym szukał.

• 2 tygodnie później...
Ale 10 tysięcy za Malucha to już zupełna przeginka w drugą stronę... Spotkalem ostatnio człowieka, co 15 letnią MX-5 kupił za 8 tysi. Ale oglądałem ją i myśle że co najmniej 10 tysi musi w nią jeszcze włożyć.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...